Campus Cup, 10. turnaj

Na říjnovém turnaji vítězí Erik Rábek. Druhé místo vybojoval Michal Lasovský a třetí se umístila Jitka Pospíšilová.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Rábek Erik 184 140 210 174 161 172 237 192 183,75 28
2. Lasovský Michal 150 201 205 194 194 176 201 223 193,00 27
3. Pospíšilová Jitka 182 172 176 177 181 196 197 156 179,63 26
4. Bobek Vlastimil 199 192 152 185 172 193 202 160 181,88 25
5. Kunc Oto 125 213 194 222 189 183 182 163 183,88 24
6. Oudes Zdeněk 233 183 190 136 211 178 210 137 184,75 23
7. Hollman Petr 208 141 179 155 163 172 153 188 169,88 22
8. Sova Petr ml. 187 147 193 192 166 189 148 145 170,88 21
9. Starý Pavel - JČ 193 171 166 164 150 188 119 167 164,75 20
10. Eliáš Petr st. JČ 153 147 189 154 208 193 162 135 167,63 19
11. Biskupová Martina 147 166 145 156 191 209 166 114 161,75 18
12. Vaněček Jindřich 178 171 163 164 196 171 134 123 162,50 17
13. Klečka Jiří 175 191 193 182 162 163 177,67 16
14. Čikeš Milan 125 205 160 192 144 179 167,50 15
15. Nevyjel Jiří 171 167 167 192 156 150 167,17 14
16. Jelínek Petr st. JČ 146 146 201 169 160 180 167,00 13
17. Pisinger Miroslav 181 181 170 188 130 150 166,67 12
18. Sovová Ivana - JČ 144 152 194 125 159 169 157,17 11
19. Jukl Ladislav 134 167 169 200 126 96 148,67 10
20. Jukl Šimon 137 158 144 158 104 131 138,67 9
21. Pospíšil Jan st. 154 150 171 178 163,25 8
22. Keken Zoltán 140 164 148 164 154,00 7
23. Butal Jaroslav st. 193 154 159 169 168,75 6
24. Svačinová Ivana 170 143 144 165 155,50 5
25. Kalista Petr 170 163 162 145 160,00 4
26. Pospíšil Jan ml. JČ 143 197 160 164 166,00 3
27. Kotrbatý Jiří 177 129 189 138 158,25 2
28. Žilka Jan 139 122 143 161 141,25 1
ReSova Petr ml. 161 198 129 214 175,50
ReStarý Pavel - JČ 153 134 204 176 166,75
ReKlečka Jiří 168 184 164 167 170,75
ReJelínek Petr st. JČ 204 156 144 155 164,75
ReRábek Erik 160 165 221 137 170,75
ReEliáš Petr st. JČ 158 150 176 156 160,00
ReOudes Zdeněk 179 161 145 147 158,00
ReHollman Petr 151 167 167 131 154,00
ReBiskupová Martina 138 157 163 141 149,75

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS