Devítka Tour, 5. turnaj

Tentokrát jen po dvou týdnech si dnes 12.7. přišlo téměř 60 hráčů zahrát na hernu Bowlingu Brno Devítkový turnaj. Striky čisté i devítkové padaly ve velkém a také jsme viděli jednu krásnou „300“.

Bronzovou příčku obsadil Dušan Malíček (1496), stříbro získal Karol Černohorský (1511) a celkovým vítězem se stejně jako minule stal David Barak (1554). Moc GRATULUJEME! Výsledky dnešní i ty celkové jsou pod tímto odkazem: https://www.bowlingbrno.cz/cz/bowling/turnaje/vysledky/devitka-tour/

Příští Devítka se bude hrát za měsíc – 9.8. – s přihláškami neváhej, ať máš místo jisté. Těšit se můžeš nejen na lákavé ceny. Přihlášení zde.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Barak David 244 277 257 243 255 278 259,00 59
2. Černohorský Karol 223 230 240 296 225 297 251,83 58
3. Malíček Dušan 231 266 252 230 264 253 249,33 57
4. Brandejský Karel 236 214 223 258 226 255 235,33 56
5. Gabrhelová Markéta 174 232 266 241 168 275 226,00 55
6. Krčma Milan ml. 268 222 300 220 200 166 229,33 54
7. Blažek Lubomír 253 256 253 266 167 178 228,83 53
8. Kříž Martin 255 157 223 258 212 265 228,33 52
9. Hanzl Zbyněk 222 224 230 186 212 267 223,50 51
10. Čuřík Matyáš 203 210 277 209 201 236 222,67 50
11. Jungmann Jiří 184 211 282 175 223 242 219,50 49
12. Bendík Martin 221 173 244 209 245 222 219,00 48
13. Krupica Jan 181 223 262 191 214 230 216,83 47
14. Netušil René 197 177 202 266 241 216 216,50 46
15. Krčma Milan st. 231 220 154 253 230 197 214,17 45
16. Hasník Vít 288 230 180 196 199 187 213,33 44
17. Kadeřábek Martin 244 216 206 193 229 186 212,33 43
18. Sobotka David 192 223 221 177 205 250 211,33 42
19. Číhal Petr 217 220 221 236 177 187 209,67 41
20. Jarolík Jan 199 229 215 199 209 181 205,33 40
21. Haxa Martin 209 237 229 211 176 164 204,33 39
22. Limberk Zdeněk 185 192 218 204 154 252 200,83 38
23. Mazuch Petr 184 200 210 264 153 185 199,33 37
24. Líbalová Dagmar 245 218 196 145 177 159 190,00 36
25. Stojanov Jakub 192 172 244 199 157 198 193,67 35
26. Špulák František 202 178 211 201 206 158 192,67 34
27. Urbánek František 219 137 171 206 173 243 191,50 33
28. Slavík Jiří 158 184 188 228 229 154 190,17 32
29. Pavlovič Josef 240 171 200 152 143 233 189,83 31
30. Skokanová Milada 178 194 153 177 204 169 179,17 30
31. Bednařík Matěj 137 201 146 234 219 158 182,50 29
32. Saturka Vlastimil 194 169 159 169 222 175 181,33 28
33. Mohamed Sherif 198 153 203 177 160 195 181,00 27
34. Hurt Zdeněk 144 130 204 258 164 178 179,67 26
35. Hrdina Vladimír 146 184 195 188 133 224 178,33 25
36. Novák Miroslav JM 173 171 229 145 172 177 177,83 24
37. Haxa Adam 147 200 156 184 196 181 177,33 23
38. Šudák Milan 134 154 190 162 203 208 175,17 22
39. Mikloška Marek 127 164 184 234 170 157 172,67 21
40. Šebestová Edita 178 122 196 209 153 125 163,83 20
41. Solař Petr 124 172 213 229 136 150 170,67 19
42. Kocián Jiří 156 164 200 162 180 154 169,33 18
43. Trtílek Martin 126 133 200 154 161 241 169,17 17
44. Tenorová Sabina 148 136 210 158 166 129 157,83 16
45. Kadeřábková Veronika 125 134 196 161 181 133 155,00 15
46. Krupicová Petra 102 185 166 156 167 139 152,50 14
47. Švanda Michal 186 176 139 156 176 123 159,33 13
48. Šelle Radim 155 158 148 159 97 228 157,50 12
49. Musilová Erika 158 149 150 122 129 186 149,00 11
50. Zezulová Pavla 134 103 164 165 161 157 147,33 10
51. Navrátilová Vlaďka 130 143 170 134 157 122 142,67 9
52. Buchta Miroslav 163 147 157 115 163 142 147,83 8
53. Musilová Anna 85 114 107 164 193 164 137,83 7
54. Bárta Richard 154 90 130 183 154 160 145,17 6
55. Kobza David 129 145 111 114 154 127 130,00 5
56. Navrátilová Táňa 87 99 125 97 118 139 110,83 4
57. Slezáková Kristýna 87 104 124 108 118 93 105,67 3
58. Slezák Libor 67 139 90 133 98 104 105,17 2
59. Polendová Alena 65 101 117 85 73 81 87,00 1

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS