Divize sk. C, 2. kolo

Výsledky, tabulka a výsledkový zpravodaj.

Jelikož je Pardubické centrum zavřené, sešly se dne 24.10 týmy Divize C v Ústí nad Orlicí, kde proběhlo druhé kolo této soutěže. Po prvním kole nastupovaly domácí týmy Tacl Letohrad C a Tacl Letohrad D z první a druhé příčky, ale na prvních příčkách tabulky se udržel jenom Tacl Letohrad C. Naopak tým LB Pardubice ve složení Polzová, Hanusíková a Hanušová se vyšvihl ze 4. místa na čelo tabulky. Nejlepším hráčem dne se stal Jaroslav Morávek s průměrem 212 kuželek na hru.

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Excalibur Frýdek Místek 5 2897 579,40 19,0
2. LB Pardubice 5 2855 541,00 19,0
3. ABB Vidlatá Seč 5 2764 542,80 14,0
4. Tacl Letohrad C 5 2894 578,80 11,0
5. Tacl Letohrad D 5 2748 529,60 6,0
6. BC Trim Pardubice 5 2611 514,20 6,0

Zápasy kola

Excalibur Frýdek Místek5704
BC Trim Pardubice5011

UTKÁNÍ

Foťko Michal 215 1 : 0 142 Prorok Michal
Vilášek Stanislav 172 1 : 0 159 Šic Michal
Schindler Radek 183 0 : 1 200 Drahoš Tomáš
LB Pardubice5634
Tacl Letohrad D5331

UTKÁNÍ

Polzová Dagmar +10 157 0 : 1 167 Morávková Drahomíra +10
Hanusíková Blanka +10 170 1 : 0 158 Appeltauerová Eva +10
Hanušová Dana +10 236 1 : 0 208 Krásný Roman
Tacl Letohrad C5704
ABB Vidlatá Seč4731

UTKÁNÍ

Severa Tomáš 225 1 : 0 156 Brokeš František st.
Tacl Alois 177 1 : 0 124 Brokešová Anna +10
Morávek Jaroslav 168 0 : 1 193 Brokeš Milan
Tacl Letohrad C6065
Tacl Letohrad D5430

UTKÁNÍ

Tomášek Petr 180 1 : 0 159 Morávková Drahomíra +10
Tacl Alois 192 1 : 0 190 Appeltauerová Eva +10
Severa Tomáš 234 1 : 0 194 Krásný Roman
BC Trim Pardubice5071
ABB Vidlatá Seč5534

UTKÁNÍ

Šic Michal 130 0 : 1 195 Brokeš František st.
Čechovská Monika +10 204 1 : 0 146 Brokešová Anna +10
Drahoš Tomáš 173 0 : 1 212 Brokeš Milan
LB Pardubice5221
Excalibur Frýdek Místek5674

UTKÁNÍ

Hanusíková Blanka +10 169 0 : 1 217 Foťko Michal
Polzová Dagmar +10 181 0 : 1 194 Vilášek Stanislav
Hanušová Dana +10 172 1 : 0 156 Schindler Radek
BC Trim Pardubice5230
LB Pardubice5795

UTKÁNÍ

Prorok Michal 148 0 : 1 164 Hanusíková Blanka +10
Čechovská Monika +10 183 0 : 1 195 Polzová Dagmar +10
Drahoš Tomáš 192 0 : 1 220 Hanušová Dana +10
Excalibur Frýdek Místek6405
Tacl Letohrad C5710
Tacl Letohrad D5450
ABB Vidlatá Seč6435

UTKÁNÍ

Morávková Drahomíra +10 179 0 : 1 212 Brokeš František st.
Appeltauerová Eva +10 143 0 : 1 195 Brokešová Anna +10
Krásný Roman 223 0 : 1 236 Brokeš Milan
ABB Vidlatá Seč5974
Excalibur Frýdek Místek5361
Tacl Letohrad D5815
BC Trim Pardubice5090

UTKÁNÍ

Morávková Drahomíra +10 170 1 : 0 143 Šic Michal
Appeltauerová Eva +10 204 1 : 0 176 Čechovská Monika +10
Krásný Roman 207 1 : 0 190 Drahoš Tomáš
LB Pardubice6154
Tacl Letohrad C5801

UTKÁNÍ

Hanusíková Blanka +10 217 1 : 0 158 Tacl Alois
Polzová Dagmar +10 206 0 : 1 239 Morávek Jaroslav
Hanušová Dana +10 192 1 : 0 183 Severa Tomáš
Tacl Letohrad C5671
BC Trim Pardubice5714

UTKÁNÍ

Severa Tomáš 178 0 : 1 182 Prorok Michal
Tomášek Petr 166 0 : 1 210 Čechovská Monika +10
Morávek Jaroslav 223 1 : 0 179 Drahoš Tomáš
ABB Vidlatá Seč4980
LB Pardubice5765

UTKÁNÍ

Brokeš František st. 160 0 : 1 193 Hanusíková Blanka +10
Brokešová Anna +10 171 0 : 1 191 Polzová Dagmar +10
Brokeš Milan 167 0 : 1 192 Hanušová Dana +10
Tacl Letohrad D5460
Excalibur Frýdek Místek5845

Dnes se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Zítra se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS