Kegel Prestige 9. turnaj

Ve dnech 28. 3. 2017 a 1. 4. 2017 pokračovala na centru Šntovka Olomouc kvalifikační turnajová série Kegel Prestige Tour.

Devátého turnaje se účastnilo 74 hráčů. Zvítězil Jiří Hindrák s průměrem 223,33 před Janem Mackem (Ø 217,83) a třetí místo vybojoval Jan Spáčil (Ø 206,50).

Alena Prokůpková se stala vítězem kategorie P190 s průměrem 190,50 a byla nejlépe umístěnou ženou na turnaji. V další hodnocené kategorii P165, byl nejlepším hráčem Václav Rác s průměrem 187,67.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Hindrák Jiří 242 246 205 229 172 246 223,33 74
2. Macek Jan 225 184 261 183 235 219 217,83 73
3. Spáčil Jan st. 143 169 247 268 248 164 206,50 72
4. Křesťan Miroslav 236 224 204 164 178 193 199,83 71
5. Lorenc Jaroslav 168 190 217 202 224 198 199,83 70
6. Tříska Jan 169 267 217 185 181 174 198,83 69
7. Prokůpková Alena 257 176 178 191 160 181 190,50 68
8. Kinc Denis 198 215 173 244 156 203 198,17 67
9. Hladík Karel 158 212 264 190 162 195 196,83 66
10. Nováková Miluše 175 172 200 186 200 189 187,00 65
11. Vondráček Adam 186 225 210 182 189 177 194,83 64
12. Vrážel Jiří st. 232 194 221 175 169 174 194,17 63
13. Chládek Vlastimil st. 187 212 168 215 183 200 194,17 62
14. Schindler Radek 188 169 188 232 208 176 193,50 61
15. Fryšová Věra 139 190 183 187 198 213 185,00 60
16. Kubelková Lucie 184 161 170 199 199 194 184,50 59
17. Ruml David 180 193 198 235 195 149 191,67 58
18. Mlynář Ondřej 168 194 203 219 173 191 191,33 57
19. Homola Lukáš 199 179 155 172 213 220 189,67 56
20. Lang David 206 163 170 191 234 169 188,83 55
21. Burianová Eva 199 164 179 164 188 191 180,83 54
22. Kala Rostislav 201 152 212 187 214 166 188,67 53
23. Homola Ladislav 215 193 184 204 164 171 188,50 52
24. Erben Roman 165 212 209 237 172 132 187,83 51
25. Rác Václav 214 144 213 169 168 218 187,67 50
26. Synek Aleš 189 178 152 193 179 233 187,33 49
27. Görg Martin 146 189 192 230 169 193 186,50 48
28. Janošcová Kateřina 168 171 149 224 162 197 178,50 47
29. Lébrová Jana 149 187 173 203 151 208 178,50 46
30. Vinklárek Pavel 154 195 194 148 214 212 186,17 45
31. Hradil Vavřinec 162 192 198 182 223 153 185,00 44
32. Maléřová Pavlína 136 198 161 168 184 214 176,83 43
33. Fleischmann Jan st. 180 142 179 201 209 190 183,50 42
34. Brokeš František st. 169 178 231 155 181 182 182,67 41
35. Jelínek Lukáš 195 142 215 147 202 194 182,50 40
36. Teame Habtegabriel 192 171 146 198 194 194 182,50 39
37. Hradilová Daniela 199 202 176 153 179 137 174,33 38
38. Plechata Tomáš 171 192 160 223 212 131 181,50 37
39. Petáková Anna 180 167 190 190 121 192 173,33 36
40. Beran Jiří st. 143 199 161 205 192 187 181,17 35
41. Černíková Karolína 169 175 199 150 194 152 173,17 34
42. Janovský Michal 164 200 179 234 136 173 181,00 33
43. Straková Irena 137 177 155 184 199 186 173,00 32
44. Mrkvičková Lenka 168 176 179 144 158 212 172,83 31
45. Kučírek František 156 181 174 183 190 200 180,67 30
46. Květenský Vítězslav 170 182 180 191 171 178 178,67 29
47. Tříska Roman 208 183 185 189 158 148 178,50 28
48. Klein David 156 172 229 167 162 175 176,83 27
49. Vopička Karel 180 167 160 143 213 195 176,33 26
50. Pechar Patrik 181 165 174 170 190 177 176,17 25
51. König Antonín 193 184 187 160 180 144 174,67 24
52. Krňáková Šárka 169 171 180 142 173 165 166,67 23
53. Nefová Klára 116 216 184 180 175 128 166,50 22
54. Čížek Daniel 192 171 132 202 191 157 174,17 21
55. Liebichová Fantová Ingrid 171 181 157 180 145 160 165,67 20
56. Grunda Daniel 181 157 176 201 179 146 173,33 19
57. Štefková Eva 151 153 192 144 168 180 164,67 18
58. Černík Vojtěch 169 201 153 125 203 179 171,67 17
59. Horáček Petr 155 184 164 139 183 203 171,33 16
60. Krejchová Věra 161 184 161 143 138 181 161,33 15
61. Vlachovič Jakub 188 145 183 147 177 173 168,83 14
62. Burian Ivan 166 169 152 161 191 171 168,33 13
63. Flegelová Dáša 164 150 190 147 126 169 157,67 12
64. Pankivová Božena 180 126 167 165 152 147 156,17 11
65. Ulička Antonín 132 143 182 139 218 168 163,67 10
66. Grunda Aleš 147 132 179 193 138 175 160,67 9
67. Brokešová Anna 135 136 145 170 181 148 152,50 8
68. Egert Jiří 145 210 204 137 127 135 159,67 7
69. Adamec Petr 171 147 122 161 210 142 158,83 6
70. Zapletalová Jiřina 137 168 153 156 130 150 149,00 5
71. Chládková Hana 146 140 133 167 134 162 147,00 4
72. Liebich Tomáš 133 114 140 148 153 179 144,50 3
73. Gurgul Lukáš 154 165 143 119 147 135 143,83 2
74. Slezák Luboš 116 197 134 137 128 140 142,00 1

Krátké zprávy

03.08.2021 v 19:50

Zveřejněn časový plán a rozpis do rund na MČR juniorů 2021

02.08.2021 v 10:56

STK zveřejnila propozice na MČR seniorských dvojic, obsazovačka pro přihlašování otevřena.

29.07.2021 v 22:44

Video reportáž přidána do článku MČR seniorů 2021

29.07.2021 v 10:12

Zveřejněny mazací modely pro MČR jednotlivců

22.07.2021 v 21:52

Zveřejněny mazací modely pro nástavbovou část Extraligy

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

1. Místo na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad

Nejlepší žena na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura