Mistrovství regionu Jižní Morava

V sobotu 6.4.2019 se na největší herně v České Republice, na našem BéBéčku, sešlo 7 žen a 22 mužů, aby sehráli Mistrovství obnoveného regionu Jižní Morava. Mistrem regionu JM se stal Radovan Uher z oddílu ProBowling, stříbro vybojoval Jaroslav Uher a bronz získal Ondřej Surán. Mistryní regionu JM se stala Eva Burianová také z oddílu ProBowling. Stříbro vybojovala Martina Palečková a bronz získala Božena Pankivová.

PS: Výsledky s rozlišením kategorií jsou v příloze.

Příloha

Mistrovství regionu Jižní Morava - muži

Datum konání: 6. dubna 2019 Místo: Bowling Brno

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Uher Radovan 183 212 213 257 195 289 255 204 226,00
2. Uher Jaroslav 239 269 215 289 184 200 182 225,43
3. Surán Ondřej 200 238 256 259 225 204 237 231,29
4. Halavín Jakub 212 202 164 210 219 269 223 174 209,13
5. Černohorský Karol 204 192 202 256 199 207 170 204,29
6. Hrdlička Vladislav 135 167 205 230 268 185 227 157 196,75
7. Burian Ivan 148 216 189 234 200 223 223 204,71
8. Laciga Tomáš 220 232 205 210 187 163 155 196,00
9. Hladík Karel 192 180 197 174 222 214 196,50
10. Hasník Vít 237 197 157 201 189 170 191,83
11. Kolařík Jan 166 216 156 189 147 258 188,67
12. Chládek Vlastimil st. 164 192 193 183 197 175 184,00
13. Podrabský David 179 208 180 155 188 190 183,33
14. Škrabal Marek 164 180 179 181 192 182 179,67
15. Matera Lubomír 143 202 196 167 182 186 179,33
16. Paleček Petr 184 195 169 149 166 195 176,33
17. Krčma Milan st. 189 193 179 148 160 156 170,83
18. Bednařík Matěj 191 181 124 188 129 187 166,67
19. Haxa Martin 170 160 155 203 140 154 163,67
20. Plšek Petr 148 170 139 165 179 178 163,17
21. Růžička Jaroslav 169 178 147 161 151 150 159,33
22. Procházka Lukáš 165 131 150 174 133 132 147,50

Mistrovství regionu Jižní Morava - ženy

Datum konání: 6. dubna 2019 Místo: Bowling Brno

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Burianová Eva 180 162 200 190 188 226 191,00
2. Palečková Martina 201 211 166 195 175 215 193,83
3. Pankivová Božena 170 192 154 189 163 150 169,67
4. Gabrhelová Markéta 126 179 177 179 188 223 178,67
5. Hrazdírová Lucie 156 148 191 134 143 133 150,83
6. Lacigová Lenka 167 179 153 146 168 186 166,50
7. Diblíková Vítězslava 86 114 60 81 53 90 80,67

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS