Mistrovství regionu Severní Čechy

Mistrovství regionu Severní Čechy se v neděli konalo ve Strikelandu v Chomutově.

(aktualizováno 8.4.2019) Přestože venku krásně svítilo sluníčko, Piráti Chomutova bojovali na ledě s Rytíři Kladna a rvali se v baráži o každý gól, aby toho nebylo málo, venku řvaly písničky od kolotočářů a polovina herny byla obsazená dětmi, které slavily narozeniny a svou párty si na drahách pěkně užívaly… Přesto nebo právě proto si zúčastnění hráči – i dvě hráčky – svých šest her užívali naplno.

Bojovný duch, ale přátelské a sportovní hecování, to vše vládlo při dnešních soubojích na drahách. Nebyla nouze o pořádnou porci striků, parádní výsledky, ale i zklamání a nespokojenost.

A jak souboj na šesti drahách dopadl?

Mezi ženami zvítězila a navíc i titul“seniorky“ získala Svatava Závladská. Na místě druhém skončila Dagmar Stulíková, třetí místo si vybojovala Šárka Krňáková a s bramborovou medailí se musela spokojit Karolína Černíková.

Mezi muži v celkovém hodnocení zvítězil Honza Čepelák z BC Benedikt Most s celkovým počtem 1 411 poražených kuželek. Velký souboj s ním – i když Honza hrál už ve čtvrtek – svedl dnes Láďa Jirků. Bohužel, tři kuželky rozhodly, že právě jemu patří „pouze“ stříbrná příčka. Třetí místo obsadil Pavel Krňák.

Ladislav Jirků se ale nespokojil jen s druhým místem mezi muži, ale obsadil první místo i v kategorii seniorů a navíc ještě i v kategorii mužů P190. Za ním zůstali na místě druhém Heligr Štěpán a místo třetí si vybojoval Libor Rejč.

V kategorii mužů P165 pak bylo pořadí následující:

Titul nejvyšší získává hráč BC Benedikt Most Jan Jeníček, třetí skončil Ondřej Heligr – oba hráči hráli už ve čtvrtek. Místo druhé si v dnešním hracím dni po zásluze vybojoval nejmladší dnešní hráč, Vašík Kordulík, který je v Chomutově doma.

Krátce po šesté hodině byly hráčům, kteří skončili na bedně rozdány medaile i lahodný mok a spokojeně jsme se mohli rozjet do svých domovů.

Ti kteří zde při vyhlašování vítězů nebyli se o své medaile bát nemusí. Budou jim předány dodatečně.

Sportu zdar a bowlingu 2x.

.

(zveřejněno 5.4.2019) Dne 4.4.2019 odstartovalo prvním hracím dnem Mistrovství regionu Severní Čechy na centru Strikeland Chomutov. Celý večer, byl ve znamení skvělé nálady a super hecování se k lepším výsledkům. Do soutěže se zatím zapojilo 12 hráčů a 2 hráčky.

Hraje se na místním mazacím modelu a docela to padá, průběžné výsledky jsou v přílohách. Druhý hrací den se dohrává dne 7.4.2019 od 15.00 hod.

26.01.2024 v 22:29

Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.

14.01.2024 v 14:45

Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.

14.12.2023 v 08:51

Sobotní Baráž pro MČR 5 čl. družstev ZRUŠENA. Hrací den MČR pro přihlášená družstva začíná místo 13.oo hod. již v 11.oo hod.