Prestige 2015-2016, 4. turnaj

Rekapitulace a žebříčky.

Petra Brzicová

Po čtyřech turnajích se v žebříčcích rýsují favorité. V přílohách přinášíme nejen dva základní postupové žebříčky, ale též náhledy na ty ostatní.

- PRESTIGE muži: kategorie, ze které na MČR jednotlivců 2016 postupuje prvních 44 hráčů, má na svém seznamu již 88 hráčských jmen. Na čele průběžného pořadí upevňuje svou pozici Jaroslav Lorenc (expert King Pins) a na druhé místo se probojoval Lukáš Homola (BC Most), který odsunul Martina Širokého (BC Falk) na třetí místo.

Pořadí tří nejlepších je následující:

- 1. místo, Lorenc Jaroslav - 520 bodů
- 2. místo, Homola Lukáš – 375 bodů
- 3. místo, Široký Martin – 333 bodů

Posledním na průběžném seznamu postupujících na MČR 2016 je Jiří Egert se 138 body, kompletní žebříček této kategorie je zde.


- PRESTIGE ženy: kategorie, ze které na MČR jednotlivců 2016 postupuje prvních 12 hráček, má na svém seznamu již 46 kandidátek. Nově až ze záhrobí přeskočila ze zadních pozic rovnou do čela Petra Otec-Hanzlovská. Také druhá a třetí pozice jsou obsazeny novými jmény, na druhé je Jana Lébrová a na třetím místě Sylva Šlechtová.

Pořadí tří nejlepších žen je následující:

- 1. místo, Otec-Hanzlovská Petra – 365 bodů
- 2. místo, Lébrová Jana - 340 bodů
- 3. místo, Šlechtová Sylva - 290 bodů

Poslední na průběžném seznamu postupující je Karolína Černíková s 208 body, kompletní žebříček této kategorie je zde.


- Žebříčky vedlejších kategorií PRESTIGE:
- Seniorský žebříček mužů vede nadále Miroslav Křesťan, ale jeho náskok v čele se ztenčil již jen na dva body.

- Seniorskému žebříčku žen vévodí nově Jana Lébrová.

Juniorskému žebříčku již nevládnou Jan Tříska a Kateřina Hejdučková. Po čtvrtém turnaji je vystřídali Tomáš Plechata a Anna Petáková.

- Nejlépe hodnoceným hráčem kategorie Prestige 190 je nově, stejně jako v ženách, Petra Otec Hanzlovská.

- Nejlépe hodnoceným hráčem kategorie Prestige 165 zůstává Vítězslav Květenský, který silně upevňuje svou pozici.


ZPRAVODAJSTVÍ Z HRACÍCH DNŮ
Na centru Strikeland Chomutov se odehrál čtvrtý turnaj Prestige, který si na své konto připsal velmi slušnou účast s 69-ti účastníky, což na tento region nebývá zvykem. V necelé sedmdesátce účastníků bylo 32 hráčů seniorské kategorie, 12 juniorů a o body do žebříčků, kde se bojuje o postupy na MČR 2016 a o nominace do reprezentačních výběrů hrálo 42 mužů a 29 žen.

První místo vybojovala Petra Otec Hanzlovská, která se stala souběžně, nejlepším hráčem kategorie Prestige 190. Dále v celkovém pořadí čtvrtého turnaje se umístil na druhém místě Jiří Hindrák a třetí Jaromír Vohryzka. Post nejlepšího hráčem kategorie Prestige 165 vybojoval Vítězslav Květenský.

- Konečné výsledky 4. turnaje (zveřejněno 18.10.2015)
- V příloze přidány konečné výsledky 4. turnaje a aktální žebříčky všech kategorií.

- Průběžné výsledky 1. hrací den (zveřejněno 15.10.2015)
Včera dvěma rundami začal další turnaj Prestige, v pořadí již čtvrtý. V startovní listině je zapsáno 21 hráčů a v čele se usadil Jaroslav Lorenc s průměrem 203,00. Na druhém průběžném místě je Richard Nosek, který je nejlépe hodnoceným hráčem v kategorii Prestige 190 (prům. 193,17) a třetí v pořadí je Jana Lébrová s průměrem 184,00. Výsledky po prvém hracím dnu jsou níže v přílohách.

Turnaj pokračuje v neděli 18.10.2015 a jsou zde ještě dvě volná místa, v případě zájmu kontaktujte sekretáře ČBA (tel: 776 105 706).

- Mazací model (zveřejněno 13.10.2015)
V příloze naleznete mazací model, který bude použit na 4. turnaji Prestige.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Otec Hanzlovská Petra 208 220 183 212 164 207 199,00
2. Hindrák Jiří 226 201 177 217 197 217 205,83
3. Vohryzka Jaromír 224 162 218 190 231 200 204,17
4. Lorenc Jaroslav 220 203 154 220 228 193 203,00
5. Spáčil Jan st. 223 223 179 191 203 189 201,33
6. Homola Lukáš 186 201 219 202 193 182 197,17
7. Nosek Richard 227 196 189 168 190 189 193,17
8. Lébrová Jana 170 227 178 213 145 171 184,00
9. Teame Habtegabriel 210 197 189 206 170 178 191,67
10. Vrážel Jiří st. 213 191 191 184 204 165 191,33
11. Ruml David 156 210 219 213 178 171 191,17
12. Plechata Tomáš 157 218 199 185 232 147 189,67
13. Beštová Kateřina 235 155 187 180 148 176 180,17
14. Straková Irena 187 235 173 227 123 130 179,17
15. Šlechtová Sylva 190 148 178 212 179 168 179,17
16. Schůt Ladislav 158 201 158 215 186 196 185,67
17. Burianová Eva 154 157 217 168 191 176 177,17
18. Krňáková Šárka 157 199 161 164 201 179 176,83
19. Brokeš František st. 209 170 178 212 179 158 184,33
20. Uhlíř Jiří st. 154 175 193 201 217 163 183,83
21. Görg Martin 152 200 248 197 143 158 183,00
22. Krňák Pavel 161 176 217 144 213 184 182,50
23. Křesťan Miroslav 190 157 187 177 178 202 181,83
24. Petáková Anna 146 132 177 153 238 186 172,00
25. Polívka Dalibor 165 169 198 178 176 193 179,83
26. Květenský Vítězslav 142 211 167 177 153 228 179,67
27. Vaněk Tomáš 138 195 167 193 180 203 179,33
28. Prokůpková Alena 145 176 166 172 180 187 171,00
29. Mička Daniel 149 188 199 179 161 192 178,00
30. Vinklárek Pavel 221 178 158 139 191 176 177,17
31. Janovský Michal 170 164 196 155 173 204 177,00
32. Závladská Svatava 169 181 148 149 216 149 168,67
33. Kubelková Lucie 241 123 158 195 149 145 168,50
34. Pankivová Božena 188 182 121 156 178 183 168,00
35. Homola Ladislav 164 182 200 205 158 143 175,33
36. Lebedová Zuzana 164 163 176 174 192 121 165,00
37. Bílek Miroslav 146 164 180 168 164 212 172,33
38. Burian Ivan 197 141 154 196 175 170 172,17
39. Synek Aleš 181 148 186 157 168 188 171,33
40. Pádárová Ivana 165 147 167 171 178 150 163,00
41. Mach Libor 167 166 157 150 164 218 170,33
42. Florík Petr 173 154 166 175 146 184 166,33
43. Černá Pavla 160 179 170 146 146 148 158,17
44. Mrkvičková Lenka 168 151 185 153 132 153 157,00
45. Kocmanová Jana 153 171 195 177 119 119 155,67
46. Nefová Klára 194 164 136 167 143 128 155,33
47. Slezák Luboš 141 160 196 181 150 142 161,67
48. Talaš Vlastimír 149 165 158 188 125 182 161,17
49. Ledwoň Martin 170 157 203 178 114 144 161,00
50. Pechar Patrik 149 147 164 164 120 220 160,67
51. Široký Martin 186 173 151 190 130 133 160,50
52. Lukeš Vladimír 157 143 132 164 211 152 159,83
53. Černíková Karolína 117 176 166 126 156 170 151,83
54. Beran Jiří st. 148 124 201 143 155 185 159,33
55. Stulíková Dagmar 156 147 154 138 121 190 151,00
56. Beran Jiří ml. 133 169 160 122 166 203 158,83
57. Heřmánková Blanka 165 121 177 160 145 135 150,50
58. Lencová Anežka 137 183 149 145 151 134 149,83
59. Flegelová Dáša 164 134 144 127 162 168 149,83
60. Vojtěchová Markéta 163 140 139 134 173 148 149,50
61. Lebeda František 137 168 164 157 174 132 155,33
62. Vavrla Zdeněk 141 154 171 167 149 145 154,50
63. Kučírek František 169 158 171 143 135 140 152,67
64. Brokešová Anna 129 142 136 146 155 157 144,17
65. Breindlová Anna 137 145 158 129 147 146 143,67
66. Soukupová Dana 123 135 177 111 159 147 142,00
67. Butal Jaroslav st. 159 150 121 152 152 128 143,67
68. Chrpa Jindřich 180 136 132 126 123 159 142,67
69. Černík Vojtěch 121 133 101 138 154 166 135,50

Krátké zprávy

22.07.2021 v 21:52

Zveřejněny mazací modely pro nadstavbovou část Extraligy

15.07.2021 v 16:19

Zveřejněny víkendové mazací modely na MČR seniorů a Finále Juniorské ligy

06.07.2021 v 11:28

Otevřena obsazovačka na MČR jednotlivců 2021.

02.07.2021 v 09:18

Mazání na 6. turnaj Prestige tour zveřejněno.

23.06.2021 v 12:05

Zveřejněna obsazovačka na MČR seniorů 2021.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

1. Místo na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad

Nejlepší žena na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura