Prestige 7, konečné výsledky

Konečné výsledky a komentář k turnaji.

Vypsaná středeční hrací runda se nakonec neuskutečnila a tak zůstává pořadí druhého turnaje Prestige tak jak jsme psali v nedělním komentáři. Turnaj probíhal celkem ve čtyřech hracích dnech na herně Best Bowling v Praze. Účast byla nečekaně vysoká a počet hráčů se vyšplhal na 81 startujících. V kategorii mužů bylo hodnoceno 52 hráčů v kategorii žen 15 hráček a v kategorii juniorů bylo 14 hráčů do 18 let.

Na tomto, v pořadí druhém podzimním turnaji, bylo použito „krátké mazání„. Výkony hráčů byly rozmanité a aplikovaný mazací model si mohl vyzkoušet na vlastní kůži každý. První pozici vybojoval Stanislav Semerák (průměr 233,75), druhý se umístil Antonín Nosek ( průměr 227,37 ) a třetí skončil Jiří Hindrák (průměr 226,12).

Mezi ženami byla nejlepší Dana Hanušová s průměrem 225,37 druhá se umístila Petra Brzicová-Hanzlovská s průměrem 219,00 a třetí Jana Marešová s průměrem 217,75.

V kategorii juniorů „válel“ Jan Koráb s průměrem 215,25 druhý Jakub Rosenberger měl průměr 210,37 a třetí Matěj Foťko měl průměr 206,25.

Stejně jako na minulém turnaji mají nyní vítězové jednotlivých kategorií start na příštím turnaji Prestige zdarma. Příští turnaj Prestige se hraje v Pardubicích v termínech:

úterý 13.11. 2007 od 15.00 hod.
středa 14.11. 2007 od 17.30 hod.
neděle 18.11. 2007 od 10.00 hod.

Obsazovačka na listopadový turnaj Prestige je již zveřejněna v menu obsazovačky.

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Semerák Stanislav 217 215 221 251 239 226 232 269 233,75
2. Nosek Antonín 279 246 223 191 205 243 228 204 227,38
3. Hindrák Jiří 233 257 192 183 208 246 244 246 226,13
4. Vinklárek Pavel 217 216 210 277 258 201 226 200 225,63
5. Hanušová Dana 269 183 236 213 221 246 223 212 225,38
6. Hladík Karel 289 199 226 222 224 237 232 171 225,00
7. Váradi Jakub 257 227 194 210 180 217 236 257 222,25
8. Podolský Jan 214 228 203 200 246 247 229 205 221,50
9. Otec Hanzlovská Petra 203 180 235 216 248 244 192 234 219,00
10. Hubáček Aleš 192 244 188 200 224 224 286 192 218,75
11. Marešová Jana 226 223 194 269 179 187 228 236 217,75
12. Sádlík Vojtěch ml. 180 234 235 207 214 246 226 193 216,88
13. Kutina Karel 195 214 192 202 214 236 212 265 216,25
14. Koráb Jan 212 236 200 258 214 219 201 182 215,25
15. Lanč Radek 206 236 170 245 188 237 211 209 212,75
16. Brzica Rostislav 200 193 206 224 256 216 200 203 212,25
17. Kunert Roman 170 254 179 170 188 217 267 246 211,38
18. Kala Rostislav 258 222 210 223 213 193 183 188 211,25
19. Rosenberger Jakub 213 184 214 246 181 232 235 178 210,38
20. Gurovič Jaroslav 190 184 222 225 224 202 196 237 210,00
21. Orálek Martin 174 212 213 256 163 198 236 224 209,50
22. Straková Irena 190 167 246 269 159 237 193 210 208,88
23. Nosková Pavla 234 158 202 204 223 177 247 226 208,88
24. Pešl Roman 235 192 213 234 185 189 187 235 208,75
25. Beštová Kateřina 205 181 182 203 192 280 211 210 208,00
26. Rodr Jaroslav 208 172 246 214 185 193 188 257 207,88
27. Mašatová Věra 158 225 226 216 230 195 163 248 207,63
28. Hudcová Monika 196 150 237 191 223 224 205 229 206,88
29. Foťko Matěj 152 266 231 201 188 183 221 211 206,63
30. Bilík Petr 258 214 178 202 192 193 187 214 204,75
31. Uhlíř Jiří st. 172 201 224 188 212 170 226 218 201,38
32. Podzimek Vladislav 189 221 167 227 217 197 177 215 201,25
33. Šefl Martin 167 192 220 221 169 179 246 214 201,00
34. Loučka Michal 180 205 216 195 220 230 170 192 201,00
35. Široký Martin 190 194 203 189 192 191 225 213 199,63
36. Spáčil Jan st. 179 205 175 199 217 204 196 217 199,00
37. Bílek Tomáš 182 171 190 193 214 225 210 206 198,88
38. Čepelák Jan 153 185 226 214 155 224 224 209 198,75
39. Režňák Michal 178 174 180 222 197 203 193 242 198,63
40. Hlúch Tomáš 167 248 191 170 174 167 232 231 197,50
41. Harbáček Petr 179 193 189 233 177 195 170 212 193,50
42. Bešík Josef st. 221 192 199 207 202 155 185 181 192,75
43. Richter Michal 184 202 181 182 214 203 213 147 190,75
44. Kulhánek Vratislav 192 191 208 164 153 206 212 196 190,25
45. Talpa Marek 172 167 152 237 197 211 146 233 189,38
46. Kratochvíl Lukáš 198 193 153 169 201 185 217 187 187,88
47. Zvěřina Michal 205 168 131 186 213 212 187 180 185,25
48. Dolník Božetěch 137 219 186 205 185 166 161 222 185,13
49. Krucký Vladimír 156 139 138 215 180 225 224 190 183,38
50. Šípka Michal 182 183 209 169 156 237 173 146 181,88
51. Nováková Veronika 217 145 202 147 203 193 169 179 181,88
52. Mlynář Ondřej 158 121 241 151 170 182 162 258 180,38
53. Krejčík Jan 165 170 232 190 190 170 174 151 180,25
54. Vopička Karel 195 182 179 167 237 132 130 218 180,00
55. Kopečný Jiří 157 127 178 229 204 181 186 178 180,00
56. Lébrová Jana 186 247 170 188 204 194 128 121 179,75
57. Lebeda Jan 145 170 171 225 203 175 179 158 178,25
58. Nováčková Pavla 133 157 193 213 179 179 153 218 178,13
59. Čižinský Jaroslav 144 181 174 161 171 149 211 233 178,00
60. Rollerová Jana 212 164 157 161 196 187 144 189 176,25
61. Záhon Jozef 152 138 188 223 178 144 187 197 175,88
62. Florík Petr 179 168 183 172 177 190 164 174 175,88
63. Kratochvíl Tomáš 171 183 233 154 172 164 174 152 175,38
64. Kurzveil Jiří 147 155 188 150 169 164 183 246 175,25
65. Zrnečko Lubomír 148 162 144 185 178 198 194 183 174,00
66. Růžek Jan 148 200 209 161 173 151 167 182 173,88
67. Mužík Michal 183 180 158 198 156 151 162 201 173,63
68. Harašta Jiří 152 176 198 187 166 136 172 199 173,25
69. Kubín Filip 133 153 171 166 202 184 199 175 172,88
70. Vokrojová Marie 141 209 162 180 182 166 152 178 171,25
71. Wehrberger Karel 141 151 145 196 124 215 202 182 169,50
72. Uher Radovan 162 116 190 121 167 188 178 212 166,75
73. Sova Kamil 123 186 139 165 189 173 192 145 164,00
74. Jelínek Michal 150 172 169 167 162 165 179 131 161,88
75. Mužík Jan 171 178 144 154 168 133 133 204 160,63
76. Pindurová Jana 166 149 165 130 147 143 209 168 159,63
77. Váradi Petr 126 169 129 147 198 150 158 187 158,00
78. Přikrylová Lébrová Jana 172 161 140 160 202 106 128 192 157,63
79. Uher Stanislav ml. 131 166 168 143 105 201 160 130 150,50
80. Nováková Michaela 158 136 143 157 150 133 135 156 146,00
81. Uher Stanislav st. 105 168 128 145 161 124 144 132 138,38

Krátké zprávy

22.07.2021 v 21:52

Zveřejněny mazací modely pro nadstavbovou část Extraligy

15.07.2021 v 16:19

Zveřejněny víkendové mazací modely na MČR seniorů a Finále Juniorské ligy

06.07.2021 v 11:28

Otevřena obsazovačka na MČR jednotlivců 2021.

02.07.2021 v 09:18

Mazání na 6. turnaj Prestige tour zveřejněno.

23.06.2021 v 12:05

Zveřejněna obsazovačka na MČR seniorů 2021.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

1. Místo na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad

Nejlepší žena na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura