Prestige 9, konečné výsledky

Výsledky a komentář k turnaji.

Do posledního hracího dne prosincového turnaje Prestige se zapojilo 31 hráčů a přineslo nakonec změny v pořadí. Martin Orálek neustál první pozici a s průměrem 202,50 a 1620 body jej předstihl Jiří Hindrák. Výkony Jirky Hindrák zapříčinily též posun Petra Harbáčka z druhé na třetí příčku. Změna pořadí nastala i v kategorii žen a vítězství s 1556 body a průměrem 194,50 vybojovala opět Dana Hanušová, která odsunula na druhou pozici Janu Lébrovou st. Třetí v pořadí se umístila Sylva Šlechtová. Nejlepším juniorem se tentokrát stal Michal Šípka před Martinem Širokým a Tomášem Bílkem.

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hindrák Jiří 183 227 223 209 169 177 223 209 202,50
2. Orálek Martin 149 184 159 211 245 191 246 229 201,75
3. Harbáček Petr 191 212 241 177 176 214 193 183 198,38
4. Vinklárek Pavel 196 196 214 225 181 171 197 203 197,88
5. Sádlík Vojtěch ml. 189 204 178 183 202 203 246 159 195,50
6. Hanušová Dana 170 154 192 224 214 144 192 266 194,50
7. Hubáček Aleš 150 187 213 205 199 190 190 216 193,75
8. Spáčil Jan st. 141 215 214 215 198 185 188 178 191,75
9. Uhlíř Jiří st. 168 180 176 225 204 161 221 187 190,25
10. Matěj Zdeněk 211 200 212 180 182 160 150 173 183,50
11. Nosek Antonín 151 202 185 199 179 172 192 188 183,50
12. Kunert Roman 128 212 176 158 151 216 186 225 181,50
13. Lébrová Jana 187 169 198 173 169 171 211 171 181,13
14. Šlechtová Sylva 172 176 191 150 168 194 175 209 179,38
15. Marešová Jana 161 198 169 170 152 178 186 209 177,88
16. Režňák Michal 180 165 213 157 182 149 194 182 177,75
17. Bešík Josef st. 188 184 168 216 197 154 173 141 177,63
18. Mašatová Věra 175 179 171 168 188 190 174 170 176,88
19. Čižinský Jaroslav 195 185 169 184 192 160 148 175 176,00
20. Šípka Michal 188 204 143 193 178 182 169 147 175,50
21. Vrána Roman 179 135 175 177 201 184 175 167 174,13
22. Loučka Michal 196 158 188 149 173 167 152 200 172,88
23. Fleisner Petr 200 161 178 184 157 171 181 150 172,75
24. Kutina Karel 178 153 199 195 173 124 218 140 172,50
25. Pešl Roman 119 175 190 161 181 199 152 191 171,00
26. Oliva Miroslav 152 137 230 194 155 176 159 160 170,38
27. Koráb Pavel 200 165 181 117 208 148 155 189 170,38
28. Váradi Jakub 138 142 114 149 211 220 245 141 170,00
29. Váradi Petr 196 157 127 184 194 148 168 182 169,50
30. Široký Martin 173 159 166 190 163 201 168 133 169,13
31. Kabrhel Petr 178 145 166 159 170 182 179 173 169,00
32. Bílek Tomáš 152 168 179 192 146 186 160 162 168,13
33. Spodniak Michal 186 171 144 174 181 130 196 155 167,13
34. Beštová Kateřina 146 160 193 171 182 179 125 180 167,00
35. Kulhánek Vratislav 198 167 154 193 154 154 176 136 166,50
36. Nováková Veronika 182 198 128 147 159 182 194 142 166,50
37. Kabrhel Jiří 158 162 135 180 181 113 202 200 166,38
38. Kala Rostislav 173 152 140 169 193 178 163 157 165,63
39. Rodr Jaroslav 164 140 202 169 149 147 188 164 165,38
40. Gurovič Jaroslav 186 175 128 167 148 152 203 160 164,88
41. Borovcová Tereza 177 165 150 193 142 185 162 144 164,75
42. Kratochvíl Tomáš 148 202 179 180 128 178 153 149 164,63
43. Dyršmíd Roman 182 164 156 162 168 182 154 148 164,50
44. Kubín Filip 139 213 167 150 160 169 123 180 162,63
45. Nováková Michaela 132 166 176 155 189 164 163 156 162,63
46. Rosenberger Jakub 136 201 130 163 143 171 188 168 162,50
47. Straková Irena 137 149 138 164 165 152 182 200 160,88
48. Čepelák Jan 149 116 176 180 132 197 149 188 160,88
49. Hudcová Monika 169 189 162 137 128 176 153 171 160,63
50. Kratochvíl Lukáš 123 120 163 154 156 175 177 207 159,38
51. Zvěřina Michal 174 151 164 165 159 119 167 172 158,88
52. Široký Luděk 158 177 125 172 180 138 167 148 158,13
53. Franc Jaroslav 161 168 148 160 149 154 163 161 158,00
54. Stulík Jiří 200 146 126 168 136 189 147 144 157,00
55. Hanusíková Blanka 140 152 181 168 120 155 159 176 156,38
56. Čiperová Michaela 149 188 149 129 168 129 143 188 155,38
57. Vokrojová Marie 190 162 134 167 158 115 145 170 155,13
58. Vrána Petr 148 165 131 151 172 157 168 148 155,00
59. Nosková Pavla 166 148 148 155 142 144 155 176 154,25
60. Semerák Stanislav 155 176 108 189 191 133 160 117 153,63
61. Lanč Radek 159 135 187 150 140 148 155 155 153,63
62. Šefl Martin 166 185 152 126 97 175 137 156 149,25
63. Wehrberger Karel 133 161 154 147 172 140 161 116 148,00
64. Pindurová Jana 169 149 146 158 137 122 135 168 148,00
65. Foťko Matěj 132 142 119 150 158 147 181 139 146,00
66. Mlynář Ondřej 162 125 107 140 140 137 142 207 145,00
67. Přikrylová Lébrová Jana 145 147 178 136 134 155 123 122 142,50
68. Richter Michal 134 127 178 109 163 188 128 101 141,00
69. Radáš Petr 98 140 130 109 147 189 122 181 139,50
70. Koráb Jan 121 116 157 159 145 135 141 139 139,13
71. Vrzáková Barbora 133 126 133 143 124 129 110 189 135,88
72. Rajchmanová Adéla 117 111 141 150 123 132 123 120 127,13
73. Včeliš Michal 139 170 180 126 153,75

Krátké zprávy

22.07.2021 v 21:52

Zveřejněny mazací modely pro nadstavbovou část Extraligy

15.07.2021 v 16:19

Zveřejněny víkendové mazací modely na MČR seniorů a Finále Juniorské ligy

06.07.2021 v 11:28

Otevřena obsazovačka na MČR jednotlivců 2021.

02.07.2021 v 09:18

Mazání na 6. turnaj Prestige tour zveřejněno.

23.06.2021 v 12:05

Zveřejněna obsazovačka na MČR seniorů 2021.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

1. Místo na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad

Nejlepší žena na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura