Raketa Cup, 5. turnaj

Roman Jenšovský vítězem Podzimního Raketa cupu

Dalším bowlingovým turnajem pokračovala série turnajů Raketa cup 2021. K tomuto pátému letošnímu turnaji jednotlivců se prezentovalo 18 hráčů a hráček. Slabá účast byla poznamenána covidovou situací a povinností těch nejlepších hráčů v bowlingové lize, která se hrála ve stejném termínu. Kvalifikace vyzněla nejlépe pro Poláka Andrzeje Bednarze, který kvalifikaci s velkým náskokem vyhrál a docílil i nejlepšího výkone dne v hodnotě 235 bodů. Finále se mu ovšem nepovedlo a obsadil celkově až 5.místo.

Naopak ve finále se výborně prezentoval kvalitně nabušený Roman Jenšovský, který s velkým náskokem tento turnaj vyhrál. Na stříbro dosáhl Aleš Romfeld a bronz patří Janu Šimečkovi, který o 6 kuželek udržel svou pozici před dotírajícím Janem Filušem. Další místa obsadil Vít Hasník (6.), Michal Poprocký (7.), David Tomanec (8.) a Kateřina Hejdučková starší, která převzala cenu určenou pro nejlepší ženu, Daniel Benna (10.), Jiří Ryška (11.) a Anna Filušová (12.).

Před posledním turnajem vede v bodované sérii Raketa cup 2021 Martin Orálek, před Janem Filušem a Janem Hoschnou. Posledním letošním turnajem pro širokou veřejnost bude klasický Vánoční turnaj, který bývá velmi oblíbený. Termín je stanoven na neděli 19. prosince 2021, pokud to covidová situace dovolí. Zájemci se mohou přihlásit u bowlera RAKETY BOWLING na tel. 553 710 090 nebo přímo na obsazovačce ZDE.

Na fotce je zleva Šimeček (3.), Jenšovský (1.) a Romfeld (2).