Seniorská bowlingová liga Hradec a Pardubice, 4. kolo

Výsledky, tabulka a výsledkový zpravodaj.

Bez větších překvapení pokračují mini souboje o 1-2 místo , 3-4 místo a 5-6 místo. Na těchto pozicích se týmy hlídají a rozdíl v bodech je minimální. Zatím pozici lídra stále drží tým OLD BOYS s nejlepším hráčem ligy Petrem Mráčkem.

Jeho dnešní nejlepší výkon byl 247.V ženách si vylepšila svůj nejlepší osobní výkon Blanka Dušková za 224 kuželek. Další hrací den se uskuteční v Hradci Králové čtvrtek 27.2. od 18 hod.

Kompletní výsledkový servis (tabulky, průměry hráčů + procentuální úspešnost, průměry týmů) s možností nastavení v jednotlivých kolech najdete ZDE. Stránky SBL s dalšími informacemi jsou na www.seniorbowling-liga.cz.

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Spirit Casper 6 3235 529,17 22,0
2. Old Boys 6 3540 577,83 21,0
3. ABB Vidlatá Seč 6 3177 509,50 18,0
4. Tenping 6 3141 502,50 14,0
5. Dark Star 6 3012 486,00 11,0
6. Výtahy Pardubice 6 2978 495,33 11,0
7. Kmeti 6 2850 442,00 8,0

Zápasy kola

Výtahy Pardubice4491
Spirit Casper4834

UTKÁNÍ

Štefík Radek 125 0 : 1 156 Jedlička Václav
Slavík Josef +1 133 0 : 1 138 Šlechtová Sylva +10
Jouza Petr 191 1 : 0 189 Beneš Luboš
Kmeti4621
Tenping5204

UTKÁNÍ

Dašková Ludmila +11 128 0 : 1 175 Dušková Blanka +15
Vojíř Jiří +12 170 1 : 0 139 Jindřišek Milan +6
Dašek Pavel +10 164 0 : 1 206 Jadrný Oldřich
ABB Vidlatá Seč5264
Old Boys4871

UTKÁNÍ

Brokešová Anna +14 196 1 : 0 163 Mráček Petr
Schůt Ladislav +2 162 1 : 0 144 Kovaříček Jaroslav +1
Brokeš František st. +4 168 0 : 1 180 Bešík Josef st. +10
Tenping5434
ABB Vidlatá Seč4881

UTKÁNÍ

Jindřišek Milan +6 183 0 : 1 185 Brokeš František st. +4
Dušková Blanka +15 166 1 : 0 155 Brokešová Anna +14
Jadrný Oldřich 194 1 : 0 148 Schůt Ladislav +2
Spirit Casper5124
Kmeti4921

UTKÁNÍ

Jedlička Václav 159 1 : 0 152 Dašková Ludmila +11
Šlechtová Sylva +10 160 0 : 1 170 Vojíř Jiří +12
Beneš Luboš 193 1 : 0 170 Dašek Pavel +10
Dark Star4951
Výtahy Pardubice5514

UTKÁNÍ

Hlaváčková Šárka +10 128 0 : 1 145 Štefík Radek
Kučírek František +6 208 1 : 0 171 Slavík Josef +1
Novotný Miloš 159 0 : 1 235 Jouza Petr
Kmeti4413
Dark Star4302

UTKÁNÍ

Dašková Ludmila +11 165 1 : 0 110 Hlaváčková Šárka +10
Vojíř Jiří +12 149 0 : 1 163 Kučírek František +6
Dašek Pavel +10 127 0 : 1 157 Novotný Miloš
ABB Vidlatá Seč5461
Spirit Casper5884

UTKÁNÍ

Brokešová Anna +14 184 1 : 0 177 Jedlička Václav
Schůt Ladislav +2 181 0 : 1 221 Šlechtová Sylva +10
Brokeš František st. +4 181 0 : 1 190 Beneš Luboš
Old Boys6225
Tenping4690

UTKÁNÍ

Bešík Josef st. +10 199 1 : 0 156 Jadrný Oldřich
Mráček Petr 212 1 : 0 157 Jindřišek Milan +6
Kovaříček Jaroslav +1 211 1 : 0 156 Dušková Blanka +15
Spirit Casper5411
Old Boys6534

UTKÁNÍ

Jedlička Václav 166 0 : 1 226 Kovaříček Jaroslav +1
Šlechtová Sylva +10 212 1 : 0 204 Mráček Petr
Beneš Luboš 163 0 : 1 223 Bešík Josef st. +10
Dark Star4601
ABB Vidlatá Seč5624

UTKÁNÍ

Hlaváčková Šárka +10 114 0 : 1 180 Brokešová Anna +14
Kučírek František +6 209 1 : 0 196 Brokeš František st. +4
Novotný Miloš 137 0 : 1 186 Schůt Ladislav +2
Výtahy Pardubice4484
Kmeti4241

UTKÁNÍ

Štefík Radek 129 0 : 1 145 Dašková Ludmila +11
Slavík Josef +1 147 1 : 0 143 Vojíř Jiří +12
Jouza Petr 172 1 : 0 136 Dašek Pavel +10
ABB Vidlatá Seč5274
Výtahy Pardubice4871

UTKÁNÍ

Brokeš František st. +4 179 1 : 0 160 Štefík Radek
Schůt Ladislav +2 163 0 : 1 180 Slavík Josef +1
Brokešová Anna +14 185 1 : 0 147 Jouza Petr
Old Boys5562
Dark Star5843

UTKÁNÍ

Pitaš Vladimír +6 178 1 : 0 153 Hlaváčková Šárka +10
Mráček Petr 169 0 : 1 227 Kučírek František +6
Bešík Josef st. +10 209 1 : 0 204 Novotný Miloš
Tenping4901
Spirit Casper5494

UTKÁNÍ

Jindřišek Milan +6 153 1 : 0 123 Jedlička Václav
Dušková Blanka +15 168 0 : 1 202 Šlechtová Sylva +10
Jadrný Oldřich 169 0 : 1 224 Beneš Luboš
Dark Star5684
Tenping5541

UTKÁNÍ

Hlaváčková Šárka +10 171 0 : 1 239 Dušková Blanka +15
Kučírek František +6 217 1 : 0 144 Jindřišek Milan +6
Novotný Miloš 180 1 : 0 171 Jadrný Oldřich
Výtahy Pardubice5170
Old Boys6515

UTKÁNÍ

Štefík Radek 178 0 : 1 193 Pitaš Vladimír +6
Slavík Josef +1 182 0 : 1 211 Kovaříček Jaroslav +1
Jouza Petr 157 0 : 1 247 Mráček Petr
Kmeti5221
ABB Vidlatá Seč5284

UTKÁNÍ

Dašková Ludmila +11 148 0 : 1 157 Brokešová Anna +14
Vojíř Jiří +12 186 0 : 1 196 Schůt Ladislav +2
Dašek Pavel +10 188 1 : 0 175 Brokeš František st. +4
Old Boys5714
Kmeti5091

UTKÁNÍ

Pitaš Vladimír +6 200 1 : 0 144 Dašková Ludmila +11
Kovaříček Jaroslav +1 202 1 : 0 171 Vojíř Jiří +12
Bešík Josef st. +10 169 0 : 1 194 Dašek Pavel +10
Tenping5654
Výtahy Pardubice5261

UTKÁNÍ

Dušková Blanka +15 164 1 : 0 124 Štefík Radek
Jindřišek Milan +6 186 1 : 0 180 Slavík Josef +1
Jadrný Oldřich 215 0 : 1 222 Jouza Petr
Spirit Casper5625
Dark Star4750

UTKÁNÍ

Jedlička Václav 170 1 : 0 144 Hlaváčková Šárka +10
Šlechtová Sylva +10 201 1 : 0 187 Kučírek František +6
Beneš Luboš 191 1 : 0 144 Novotný Miloš

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Nejlepší juniorka, 1. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura