Storm Prague Cup, 10. turnaj

Na desátém turnaji STORM vítězí Václav Rác.

V Praze na Best Bowlingu se uskutečnil ve dnech 15. a 16. října desátý (poslední) turnaj ze série STORM Prague Cup 2020/2021, hrálo se na středním mazacím modelu.

KVALIFIKACE se účastnilo 57 hráčů a nejlépe zahrál s průměrem 229,50 Jaroslav Lorenc a vévodil průběžnému pořadí s 1377 body ze šesti her, následován Josefem Colonem (1295 bodů, Ø 206,83) a Václavem Rácem (1292 bodů, Ø 211,33). Na postup do finálové čtyřiadvacítky bylo zapotřebí mít na svém kontě po šesti odehraných hrách 1171 bod (podrobné výsledky kvalifikace naleznete v příloze).

Z účasti ve FINÁLE se tentokráte omluvil z pracovních důvodů Libor Mach a tak do finále šel náhradník z 25. místa. Finálový scénář měl nakonec stejný průběh jako zářijový turnaj. Zvítězil opět Václav Rác, tentokráte s finálovým součtem 937 bodů, ten minulý by mu na vítězství nestačil. S odstupem 15 bodů se umístil na druhém místě Lukáš Jelínek (921b) a třetí místo vybojovala Kateřina Beštová (912b).

Nejlepší hráči ve vedlejších kategoriích:

- nejlepší senior a nejlepší hráč výkonnostní kategorii P165 – Petr Sova (4. místo)

- nejlepší junioři Tomáš Vacek (17. místo) a Andrea Mazalová (19. místo)

Podrobné výsledky a konečné pořadí 10. turnaje a konečný žebříček naleznete v příloze.

.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: říjnový turnaj ukončil letošní sezónu a po vyhlášení výsledků 10. turnaje následovalo načtení posledních bodů do žebříčku celoročního pořadí a předávání cen za umístění.

V letošní sérii STORM 2020/2021 se rozdělovalo prize money 40 000 korun mezi prvních pět hráčů v pořadí. Zvítězil Lukáš Jelínek s 665 body (15 000 Kč), druhé místo s 637 vybojoval Jaroslav Lorenc (10 000 Kč) a třetí místo za 613 bodů náleží Václavu Rácovi (6 000 Kč). Další prize money si rozdělili Irena Straková (5 000 Kč) a Daniel Mička (4 000 Kč

Dále se ještě při vyhlašování předávaly za umístění na 6 až 12. místě bowlingové koule, které vybojovali: Lukáš Homola, Kateřina Beštová, Pavel Čermák, Andrea Mazalová, Josef Colon, Jan Kolář a Jiří Hindrák.

Další tři koule vybojovali junioři Tomáš Liebich, Tereza Strejcová a Michaela Černíková. Tři přítomní senioři umístění za TOP 12 (Oto Kunc, Antonín Matějka a Jan Suchánek) si odvezli bowlingové tašky.

Mimo finančních a věcných cen byly připraveny i originální trofeje za umístění. Mimo trofejí pro tři nejlepší v sérii si odnesli další trofeje:

- Irena Straková, nejlepší žena a nejlepší hráč kategorie P190

- Pavel Čermák, nejlepší senior

- Andrea Mazalová, nejlepší junior

- Ingrid Liebichová, nejlepší hráč kategorie P165

PS: Nová turnajová série začne 18.11.2021.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Rác Václav 212 206 231 208 203 208 203 245 245 227 218,80 57
2. Jelínek Lukáš 195 226 227 217 215 181 208 212 254 247 218,20 56
3. Beštová Kateřina 164 202 225 201 182 215 235 182 244 199 204,90 55
4. Sova Petr 183 195 175 177 212 211 199 202 247 190 199,10 54
5. Lorenc Jaroslav 259 228 226 253 221 190 240 212 223 204 225,60 53
6. Kunc Oto 217 186 175 190 142 194 182 255 180 172 189,30 52
7. Klepáček Adolf 184 188 207 191 183 192 193 213 211 189 195,10 51
8. Colon Josef 213 177 182 182 208 279 189 277 166 168 204,10 50
9. Nosek Richard 181 193 198 160 211 191 224 179 194 194 192,50 49
10. Mička Daniel 181 163 254 164 174 214 146 172 234 234 193,60 48
11. Nosková Jitka 221 179 170 191 223 191 167 207 181 164 189,40 47
12. Klepáček Mašková Yvona 170 227 166 159 174 176 172 170 189 170 177,30 46
13. Homola Lukáš 223 202 200 189 180 232 182 186 210 198 200,20 45
14. Černíková Karolína 160 191 156 174 186 186 163 185 167 168 173,60 44
15. Hindrák Jiří 198 209 222 231 206 210 226 170 180 182 203,40 43
16. Matějka Antonín 227 213 191 189 183 211 205 198 139 178 193,40 42
17. Vacek Tomáš 183 223 193 200 190 159 175 172 192 192 187,90 41
18. Kolář Jan ml. 151 182 300 190 198 168 202 195 189 158 193,30 40
19. Mazalová Andrea 182 141 276 168 186 222 191 175 149 156 184,60 39
20. Soukup Libor 135 180 186 268 181 243 142 164 182 196 187,70 38
21. Janošcová Kateřina 210 196 199 143 202 175 134 158 173 209 179,90 37
22. Klečka Jiří 170 201 177 204 200 157 155 211 154 147 177,60 36
23. Kolář Jan st. 216 192 170 235 157 195 181 148 202 157 185,30 35
24. Mráček Petr 187 197 222 219 191 225 182 147 162 166 189,80 34
25. Mach Libor 193 246 210 209 170 224 208,67 33
26. Marek Jakub 133 161 163 192 200 217 177,67 32
27. Liebichová Fantová Ingrid 159 149 202 153 202 169 172,33 31
28. Vacík Matěj 172 186 192 181 237 179 191,17 30
29. Janočková Krystyna 177 151 187 199 149 165 171,33 29
30. Horáček Petr 153 207 197 168 204 153 180,33 28
31. Bail Šimon 187 145 220 194 152 170 178,00 27
32. Kassas Abdul 160 169 169 140 183 217 173,00 26
33. Havlíček Zdeněk st. 166 192 173 138 157 199 170,83 25
34. Čermák Pavel 174 201 188 240 173 139 185,83 24
35. Jarovský Albert 188 166 190 194 172 190 183,33 23
36. Vojáček Lukáš 148 191 162 165 202 184 175,33 22
37. Strejcová Tereza 135 171 177 158 172 160 162,17 21
38. Suchánek Jan 188 167 138 186 168 126 162,17 20
39. Vrážel Jiří st. 181 148 181 257 168 143 179,67 19
40. Rácová Julie 146 158 149 150 170 192 160,83 18
41. Květenský Vítězslav 174 164 157 146 183 170 165,67 17
42. Suchánková Miloslava 175 161 148 149 147 182 160,33 16
43. Horňák Vladimír 133 141 164 164 190 177 161,50 15
44. Kolářová Hana 165 152 135 145 166 186 158,17 14
45. Vlček Josef 135 171 183 150 137 169 157,50 13
46. Vojtíšek Erik 165 177 178 102 189 137 158,00 12
47. Schönová Jana 162 140 118 176 148 156 150,00 11
48. Homola Ladislav 159 157 155 171 138 143 153,83 10
49. Žáčková Pavla 126 163 150 147 136 168 148,33 9
50. Mlynář Eduard 142 186 139 163 136 122 148,00 8
51. Černík Vojtěch 131 153 138 166 168 179 155,83 7
52. Blažková Lenka 159 167 140 125 176 109 146,00 6
53. Matoušková Hana 139 159 127 126 156 154 143,50 5
54. Korecký Michal 124 167 147 138 110 167 142,17 4
55. Egert Jiří 125 147 150 150 115 152 139,83 3
56. Lencová Anežka 126 148 115 142 128 156 135,83 2
57. Schön Viktor st. 146 109 124 111 111 147 124,67 1
ReRác Václav 207 227 196 233 224 123 201,67
ReMatějka Antonín 165 212 172 193 169 211 187,00
ReKolář Jan ml. 209 211 227 158 193 169 194,50
ReJanošcová Kateřina 186 159 173 177 179 180 175,67
ReKvětenský Vítězslav 169 159 148 165 158 194 165,50
ReKolář Jan st. 181 211 168 167 156 191 179,00
ReVacek Tomáš 172 216 170 166 146 159 171,50
ReColon Josef 173 178 191 160 155 135 165,33
ReČermák Pavel 190 166 172 161 174 150 168,83
ReBail Šimon 139 175 199 152 128 126 153,17

Krátké zprávy

06.12.2021 v 09:19

Mistrovství České republiky pětičlenných družstev 2021 - ODLOŽENO.

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská