STORM Prague Cup

Na prvém turnaji vítězí Václav Rác.

(aktualizováno 12.1.2020) Ve dnech 10. a 11. ledna 2020 se v Praze na centru Best Bowling uskutečnil první turnaj čtvrtého ročníku, série STORM, ve které se v celoročním pořadí hraje o 40000 Kč a 10 bowlingových koulí + další bowlingové vybavení. Turnaje se účastnilo 86 hráčů a bojovalo se o nejen o 24 postupových míst z kvalifikace ale i o zápisy do Clubu 250+ a hráčských vizitek, neb STORM Prague Cup je letos již áčkový.

Kvalifikaci po šesti odehraných hrách vévodil Jaroslav Lorenc s 1381 bodem a průměrem 230. Druhý Pavel Vacek měl na svém kontě také 1381 bod a třetí Lukáš Jelínek o 45 bodů méně. Na postup z 24 místa bylo zapotřebí 1203 bodů, ale několik hráčů z čtyřiadvacítky nepřijelo a postupovalo se nakonec až z 28 místa s 1192 body.

Po třech odehraných hrách a výkonech 290, 194, 209 zvítězil s 693 body Václav Rác, druhý s 669 body se umístil Lukáš Jelínek a třetí s 653 body Kateřina Janošcová. Za umístění ve finále převzali ocenění ve vedlejších kategoriích Pavel Vacek (nejlepší senior) a Marie Vokrojová (nejlepší hráčka kategorie P165).

PS: Příští turnaj se hraje 14. a 15. února. Obsazovačka je otevřena, volná místa naleznete >> zde.

.

(zveřejněno 11.1.2020) Turnaj STORM se oblékl do nového kabátu. Na svém štítku poupravil vizitku na „STORM PRAGUE CUP“ a změnil kvalitu v mazacích modelech. Do sezóny 2020 vstupuje Storm na pražském Best Bowlingu o level výše v kategorizaci turnajů, stal se z něj turnaj „áčkový“, se šesti kvalifikačními hrami.

Lednový turnaj se hraje na středním mazacím modelu (viz příloha), ale oproti turnaji EBONITE, který se na Best Bowlingu také hrál na středním mazání, padají vyšší čísla.

STORM se hraje na lehčím mazacím modelu, který se však vejde do kritérií pro „A“ turnaje. Průběžné výsledky naleznete v příloze, volná místa na lednový STORM naleznete >> zde.

Hraje se o 24 postupových míst přímo do finále, které bude začínat cca v 16.30 hod. Prezence a výběr drah pro finále cca. 15 min před plánovaným začátkem.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Rác Václav 208 182 227 223 169 217 290 194 209 213,22 87
2. Jelínek Lukáš 212 244 231 223 235 191 223 254 192 222,78 86
3. Janošcová Kateřina 214 156 223 211 180 187 181 215 215 198,00 85
4. Vacek Pavel 188 200 201 257 255 244 200 258 173 219,56 84
5. Včeliš Michal 193 214 205 226 175 178 246 195 196 203,11 83
6. Lorenc Jaroslav 257 201 182 237 258 246 235 206 196 224,22 82
7. Vokrojová Marie 180 156 171 182 204 182 204 180 182 182,33 81
8. Sýkorová Andrea 191 209 201 186 183 175 183 198 179 189,44 80
9. Prokop Zdeněk 210 169 178 174 202 167 185 206 150 182,33 79
10. Krňák Pavel 186 183 226 244 239 216 175 237 186 210,22 78
11. Straková Irena 204 185 195 163 225 170 174 183 201 188,89 77
12. Hradil Vavřinec 164 157 200 214 223 172 177 149 234 187,78 76
13. Petáková Anna 189 220 202 172 190 171 181 193 194 190,22 75
14. Nejezchleba Stanislav 201 169 182 237 220 181 169 190 203 194,67 74
15. Paračka Andrej 167 214 213 174 158 235 168 197 197 191,44 73
16. Colon Josef 165 187 203 183 180 226 173 212 171 188,89 72
17. Homola Lukáš 229 183 212 185 257 204 193 190 201 206,00 71
18. Čermák Pavel 203 240 202 177 224 177 197 215 163 199,78 70
19. Kassas Abdul 143 176 220 166 240 162 176 190 156 181,00 69
20. Mička Daniel 227 199 176 211 198 182 180 187 187 194,11 68
21. Šimůnek Pavel 203 277 207 186 178 157 172 230 131 193,44 67
22. Schön Viktor st. 163 220 207 237 171 164 128 165 196 183,44 66
23. Sova Petr 204 186 174 267 202 219 173 191 176 199,11 65
24. Šimůnek Daniel 176 175 203 195 211 194 158 138 178 180,89 64
25. Beštová Kateřina 191 240 178 247 245 170 211,83 63
26. Liebichová Fantová Ingrid 194 199 223 208 182 191 199,50 62
27. Růžek Jan 175 187 256 177 186 215 199,33 61
28. Větrovský Jaroslav 208 192 178 208 194 214 199,00 60
29. Mazalová Andrea 206 180 186 158 172 170 178,67 59
30. Šimánek Ladislav 211 178 220 200 199 182 198,33 58
31. Černík Vojtěch 201 200 155 164 173 219 185,33 57
32. Fleischmann Jan st. 164 199 164 202 209 227 194,17 56
33. Prokopová Dagmar 175 145 210 188 169 170 176,17 55
34. Bešík Josef st. 189 187 169 144 144 223 176,00 54
35. Malcová Gabriela 220 166 169 179 154 162 175,00 53
36. Flieger David 209 164 170 175 222 198 189,67 52
37. Tětek Petr 181 146 169 172 255 184 184,50 51
38. Talaš Vlastimír 210 202 204 156 127 160 176,50 50
39. Havlíček Zdeněk st. 178 184 161 166 234 158 180,17 49
40. Vacík Matěj 179 180 189 184 155 204 181,83 48
41. Malec Jaromír 163 244 189 191 182 184 192,17 47
42. Květenský Vítězslav 175 174 185 141 216 182 178,83 46
43. Hora Jiří 253 155 146 174 209 156 182,17 45
44. Liebich Tomáš 217 196 196 176 169 192 191,00 44
45. Novák Eduard 139 159 179 177 175 203 172,00 43
46. Matějka Antonín 189 168 174 182 173 210 182,67 42
47. Dědič Dalibor 178 150 180 174 203 144 171,50 41
48. Kovařík Dušan 202 170 202 194 184 185 189,50 40
49. Slezák Luboš 139 183 194 189 185 181 178,50 39
50. Hindrák Jiří 212 227 160 198 158 171 187,67 38
51. Jarovský Albert 155 222 161 179 180 211 184,67 37
52. Vlk Jakub 127 223 231 158 158 156 175,50 36
53. Jirsa Miloš 170 158 174 146 177 173 166,33 35
54. Větrovský Jaromír 169 167 175 144 150 190 165,83 34
55. Krňáková Šárka 142 150 143 180 209 170 165,67 33
56. Ondráček Bohuslav 202 148 190 156 192 189 179,50 32
57. Horák Ludvík 190 214 165 157 152 173 175,17 31
58. Strejcová Tereza 184 112 176 153 171 189 164,17 30
59. Horňák Vladimír 180 165 183 156 155 181 170,00 29
60. Nejezchleba Daniel 168 182 141 192 154 138 162,50 28
61. Bílek Miroslav 199 165 161 178 166 160 171,50 27
62. Korecký Michal 169 171 191 128 166 162 164,50 26
63. Honomichlová Martina 143 148 167 160 181 169 161,33 25
64. Vácha Petr 157 188 149 143 163 201 166,83 24
65. Mach Libor 186 181 172 173 202 165 179,83 23
66. Soukupová Dana 137 104 182 159 188 181 158,50 22
67. Culková Olga 207 156 149 143 161 125 156,83 21
68. Tětková Lenka 185 156 115 158 173 153 156,67 20
69. Míka Miroslav 158 137 189 135 166 151 156,00 19
70. Nováková Iva 135 159 144 149 154 195 156,00 18
71. Homola Ladislav 164 157 136 178 147 189 161,83 17
72. Soukup Libor 144 172 181 176 148 184 167,50 16
73. Jarovský Albert ml. 157 108 190 180 147 175 159,50 15
74. Culek Jiří 185 182 159 128 144 160 159,67 14
75. Černíková Karolína 171 160 167 154 124 145 153,50 13
76. Vrážel Jiří st. 152 145 204 178 194 166 173,17 12
77. Fleischmann Jan ml. 176 170 200 180 126 154 167,67 11
78. Černíková Michaela 130 117 173 182 156 150 151,33 10
79. Jarovská Romana 125 164 160 177 122 160 151,33 9
80. Míka Adam 157 146 160 156 162 154 155,83 8
81. Urbánek Jan 170 158 138 180 141 138 154,17 7
82. Schönová Jana 158 171 148 126 151 137 148,50 6
83. Bora František 133 187 141 114 130 165 145,00 5
84. Valo Karel 169 116 140 143 106 157 138,50 4
85. Marek Jakub 183 134 164 128 179 153 156,83 3
86. Menclová Otýlie 134 122 108 144 150 135 132,17 2
87. Švec Ladislav 205 187 206 199,33 1
ReRác Václav 181 203 160 200 169 213 187,67
ReHradil Vavřinec 170 221 188 163 183 158 180,50
ReKrňáková Šárka 164 124 136 175 193 162 159,00
ReSchön Viktor st. 178 139 151 136 148 199 158,50
ReColon Josef 158 142 153 149 179 167 158,00
ReŠimůnek Pavel 138 158 179 154 127 189 157,50
ReVčeliš Michal 171 169 186 182 210 183,60
ReSoukupová Dana 128 117 178 167 120 163 145,50

Krátké zprávy

21.01.2020 v 06:35

Jaroslav Lorenc na turnaji Oklahoma Open s přehledem postupuje ze 4. místa do hlavního turnaje.

16.01.2020 v 12:43

Otevřena dodatková hrací runda na únorovou PRESTIGE tour 7 v Olomouci, která se uskuteční při min. účasti 12 hráčů.

17.12.2019 v 16:33

Otevřena obsazovačka na únorovou PRESTIGE tour 7, která se hraje opět v Olomouci.

11.12.2019 v 09:22

Školení rozhodčích od ETBF bude probíhat v sobotu 14.11.2019 od 11.00 hod. ve velké aule budovy ČUS, v neděli pokračuje od 10.00 hod.

08.12.2019 v 19:14

Juniorskými Mistry ČR v soutěži dvojic se stala dvojka Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 6. turnaje Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Talpa Marek
expert King Pins
Talpa Marek

Talpa Marek

expert King Pins

3. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Bočan Josef
Bombers
Bočan Josef

Bočan Josef

Bombers

Nejlepší senior, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS