| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 5. | 4. liga Tišnov | 172 | 170 | 176 | 154 | 162 | 166,80 | ||||||
| 29. 4. | 4. liga Tišnov | 156 | 202 | 188 | 153 | 161 | 172,00 | ||||||
| 15. 4. | 4. liga Tišnov | 143 | 129 | 137 | 132 | 123 | 132,80 | ||||||
| 17. 3. | 3. liga Tišnov | 128 | 121 | 150 | 171 | 117 | 137,40 | ||||||
| 16. 3. | 4. liga Tišnov | 177 | 127 | 112 | 201 | 175 | 158,40 | ||||||
| 4. 3. | 4. liga Tišnov | 158 | 165 | 189 | 187 | 171 | 174,00 | ||||||
| 8. 2. | Senior Cup Tišnov | 6. | 191 | 170 | 147 | 190 | 150 | 170 | 159 | 192 | 152 | 169,00 | |
| 11. 1. | Senior Cup Tišnov | 7. | 194 | 154 | 160 | 126 | 144 | 162 | 165 | 121 | 153,25 | ||
| 14. 12. | Senior Cup Tour Tišnov | 2. | 158 | 192 | 161 | 178 | 166 | 233 | 125 | 189 | 156 | 173,11 | |
| 19. 11. | 3. liga Tišnov | 132 | 127 | 139 | 191 | 195 | 156,80 | ||||||
| 5. 11. | 3. liga Tišnov | 199 | 174 | 147 | 122 | 173 | 163,00 | ||||||
| 23. 10. | 2. liga B St.&JM | 149 | 182 | 164 | 139 | 172 | 161,20 | ||||||
| 22. 10. | 3. liga Tišnov | 183 | 144 | 177 | 140 | 138 | 156,40 | ||||||
| 9. 10. | 2. liga B St.&JM | 161 | 158 | 152 | 154 | 173 | 159,60 | ||||||
| 8. 10. | 3. liga Tišnov | 112 | 174 | 136 | 164 | 159 | 149,00 | ||||||
| 10. 9. | 3. liga Tišnov | 200 | 142 | 194 | 168 | 161 | 173,00 | ||||||
| 10. 8. | Senior Cup Tour Tišnov | 7. | 194 | 147 | 169 | 213 | 110 | 166 | 117 | 204 | 165,00 | ||
| 13. 7. | Senior Cup Tour Tišnov | 11. | 96 | 136 | 150 | 161 | 158 | 156 | 167 | 148 | 146,50 | ||
| 28. 5. | 3. liga Tišnov | 177 | 196 | 145 | 137 | 162 | 163,40 | ||||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.