Profil hráče

Fotka není k dispozici

Gregor Tomáš

Klub:

STRIKE

Sportovní žebříček ČBA:

172,45 (započítáno 135 her)

Turnajový žebříček ČBA:

170,93 (započítáno 44 her)

Poslední zap. turnaj:

3. liga H PRG (hráno 16. 9. 2019)

Turnaje odehrané v roce 2013

Maxima, minima a průměry na níže uvedených turnajích

Turnaje za posledních 12 měsíců

Dat. Turnaj Po. Náhozy Průměr
23. 11. EBONITE tour 63. 148 139 145 154 211 169 161,00
23. 11. EBONITE tour Re 171 164 119 148 160 149 151,83
24. 8. EBONITE tour 16. 164 190 197 168 182 181 192 243 200 190,78
24. 8. EBONITE tour Re 103 167 175 154 203 169 161,83
24. 8. EBONITE tour Re 158 133 157 144 181 209 163,67
13. 7. EBONITE tour 43. 125 212 155 198 184 194 178,00
20. 6. EBONITE tour 62. 154 166 165 177 135 164 160,17
7. 6. Sprinter X-shop 19. 193 172 152 264 126 208 185,83
5. 6. Sprinter X-shop 15. 175 167 169 190 128 144 169 176 153 163,44
5. 5. Ligový pohár sk. A1, 1. kolo 125 122 118 143 179 137,40
13. 4. Mistrovství regionu Střední Čechy 2013 9. 146 208 159 180 144 212 174,83
10. 4. Sprinter X-shop 31. 233 196 174 105 155 155 169,67
24. 3. 1. RBL Střední Čechy 183 216 191 169 132 143 206 177,14
7. 3. Sprinter X-shop 35. 143 181 143 178 196 135 162,67
3. 3. 1. RBL Střední Čechy 131 243 184 196 242 183 160 191,29
23. 2. EBONITE tour 12. 213 196 213 146 234 213 204 161 178 193,18
154 213
23. 2. EBONITE tour Re 158 188 167 174 165 209 176,83
23. 2. EBONITE tour Re 150 143 235 210 200 191 188,17
6. 2. Sprinter X-shop 24. 128 149 156 179 150 223 148 134 158,38
3. 2. 1. RBL Střední Čechy 158 222 156 170 174 163 185 175,43

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020