900Global series

Datum konání: 4. listopadu 2021 - 6. listopadu 2021 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Sportovní žebříček ČBA
Série:
900Global series
Články:
900Global series, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jirsa Miloš 167 177 197 162 165 171 159 186 189 215 236 215 186,58 72
2. Hindrák Jiří 236 172 166 194 199 212 198 259 212 205,33 71
3. Homola Lukáš 153 159 221 152 212 223 181 179 224 211 176 254 195,42 70
4. Matějka Antonín 196 214 189 175 216 163 202 169 238 195,78 69
5. Bobek Vlastimil 164 197 200 148 176 175 166 182 203 180 212 199 183,50 68
6. Mazalová Andrea 157 240 194 171 189 192 203 173 201 191,11 67
7. Vacík Matěj 194 236 200 203 186 168 184 199 225 199,44 66
8. Sovová Alena 173 199 172 157 197 168 189 165 199 180 181 192 181,00 65
9. Colon Josef 182 198 214 194 200 181 194 200 194 195,22 64
10. Nejezchleba Stanislav 223 219 188 222 177 171 159 205 205 196,56 63
11. Brychová Eliška 202 162 163 191 201 160 184 172 182 179,67 62
12. Kunc Oto 161 151 208 173 189 178 123 188 202 189 172 187 176,75 61
13. Slavíková Kateřina 172 190 197 183 174 165 182 222 159 169 188 200 183,42 60
14. Sovová Ivana - JČ 195 172 159 136 182 185 174 173 177 134 173 219 173,25 59
15. Suchánková Miloslava 188 151 181 157 154 179 207 169 133 167 190 169 170,42 58
16. Čermák Pavel 229 155 146 185 250 167 172 214 200 153 225 199 191,25 57
17. Suchánek Jan 180 177 179 166 198 159 155 174 201 180 138 203 175,83 56
18. Závladská Svatava 200 192 148 214 179 145 175 189 171 134 195 173 176,25 55
19. Liebichová Fantová Ingrid 147 214 153 182 247 151 135 180 180 176,56 54
20. Vacek Tomáš 202 174 223 223 198 167 156 190 185 190,89 53
21. Kolářová Hana 144 200 182 196 161 169 200 167 191 154 160 159 173,58 52
22. Šimůnek Pavel st. 223 191 181 157 144 188 202 177 158 173 141 135 172,50 51
23. Květenský Vítězslav 198 203 203 181 174 160 127 160 159 173,89 50
24. Horáček Petr 195 196 211 203 202 209 168 128 155 185,22 49
25. Šarišský Jakub 191 158 197 236 192 154 168 190 180 185,11 48
26. Krch Miroslav 164 238 193 168 144 184 180 180 178 181,00 47
27. Egert Jiří 177 161 170 158 188 160 180 147 161 166,89 46
28. Schönová Jana 189 158 173 191 159 135 147 184 156 165,78 45
29. Staněk Libor 166 189 188 175 164 190 179 170 180 177,89 44
30. Sova Petr st. 177 159 123 231 201 183 179 176 153 175,78 43
31. Parkan Miloš 145 193 190 155 167 181 175 145 187 170,89 42
32. Klečka Jiří 168 190 202 196 182 172 152 176 171 178,78 41
33. Liebich Tomáš 177 205 213 180 190 173 155 210 161 184,89 40
34. Stulíková Dagmar 167 154 182 169 222 153 133 141 163 164,89 39
35. Sova Petr 171 224 176 150 190 183 119 153 137 167,00 38
36. Janošcová Kateřina 183 175 193 181 215 192 189,83 37
37. Janočková Krystyna 192 169 158 145 140 182 164,33 36
38. Malcová Gabriela 190 136 157 146 181 169 163,17 35
39. Rác Václav 191 187 149 189 164 219 183,17 34
40. Bail Šimon 138 184 158 198 178 182 173,00 33
41. Prokop Zdeněk 171 160 153 180 138 174 162,67 32
42. Marek Jakub 163 153 187 172 202 125 167,00 31
43. Jarovský Albert 133 142 247 166 202 195 180,83 30
44. Šimánek Ladislav 185 190 203 170 165 170 180,50 29
45. Bočan Josef 190 203 149 195 169 173 179,83 28
46. Jirků Ladislav 156 166 174 200 191 137 170,67 27
47. Prokopová Dagmar 153 147 178 162 180 136 159,33 26
48. Kolář Jan st. 183 183 179 154 187 186 178,67 25
49. Germář Milan 169 164 148 141 178 180 163,33 24
50. Sýkorová Andrea 159 166 138 174 178 153 161,33 23
51. Soukupová Dana 156 181 155 157 146 154 158,17 22
52. Seidl Daniel 150 184 170 185 170 202 176,83 21
53. Štafa Pavel 183 181 162 170 135 159 165,00 20
54. Butal Jaroslav st. 146 135 195 172 174 167 164,83 19
55. Černíková Karolína 157 134 167 162 152 157 154,83 18
56. Culek Jiří 181 157 148 145 155 189 162,50 17
57. Mach Libor 161 198 146 190 179 166 173,33 16
58. Sopková Irena 165 147 159 135 183 126 152,50 15
59. Bočanová Ivana 148 188 116 137 157 166 152,00 14
60. Homola Ladislav 150 214 158 161 149 118 158,33 13
61. Schön Viktor st. 164 139 174 134 139 152 150,33 12
62. Rácová Julie 147 152 152 152 154 132 148,17 11
63. Kopřiva Milan 154 168 154 144 150 158 154,67 10
64. Kváča Václav 151 140 171 168 180 162 162,00 9
65. Slezák Luboš 138 180 138 163 126 163 151,33 8
66. Soukup Libor 169 121 170 158 143 178 156,50 7
67. Korecký Michal 165 147 147 143 102 163 144,50 6
68. Javůrek Pavel 120 152 158 210 136 142 153,00 5
69. Matoušková Hana 153 159 112 119 141 165 141,50 4
70. Leiske Petr 138 144 158 121 150 167 146,33 3
71. Culková Olga 110 129 132 147 157 156 138,50 2
72. Mička Daniel 179 142 137 153 166 161 156,33 1
ReVacek Tomáš 167 192 192 180 185 211 187,83
ReČermák Pavel 145 211 204 160 197 190 184,50
ReMatějka Antonín 168 158 180 193 194 199 182,00
ReStaněk Libor 145 155 233 162 157 204 176,00
ReJarovský Albert 165 188 162 149 213 173 175,00
ReMazalová Andrea 193 178 177 156 163 161 171,33
ReBail Šimon 164 163 169 190 149 181 169,33
ReRác Václav 159 145 199 159 191 146 166,50
ReColon Josef 177 149 175 156 158 178 165,50
ReSova Petr st. 167 173 170 182 136 151 163,17
ReBobek Vlastimil 156 189 164 164 154 141 161,33
ReŠtafa Pavel 148 137 189 137 185 155 158,50
ReŠimůnek Pavel st. 173 211 139 163 119 116 153,50
ReSopková Irena 129 161 146 172 165 123 149,33
ReČerníková Karolína 156 115 149 134 171 165 148,33

Krátké zprávy

06.12.2021 v 09:19

Mistrovství České republiky pětičlenných družstev 2021 - ODLOŽENO.

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská