Aurora cup dvojic

Datum konání: 27. února 2019 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
nezapočítává se do žádného žebříčku
Série:
Aurora cup dvojic
Články:
Aurora cup dvojic, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Koráb Pavel 184 231 207 189 231 208,40
Koráb Jan 170 146 225 211 255 201,40
2. Gutwirth Oto 223 200 213 152 201 197,80
Dologová Petra 187 161 192 215 197 190,40
3. Fuchsa Vlastimil 171 154 250 150 254 195,80
Fuchsová Jana 145 144 192 132 231 168,80
4. Severa Tomáš 151 200 149 187 278 193,00
Nováková Jana 146 179 166 137 210 167,60
5. Nádvorník Pavel 160 193 188 170 242 190,60
Staněk František 160 148 246 168 212 186,80
6. Vrána Vlastimil 175 181 148 216 183 180,60
Vránová Irena 158 117 195 175 241 177,20
7. Javůrková Lucie 158 193 197 180 233 192,20
Javůrek Jiří 130 164 175 146 191 161,20
8. Marek Luboš 178 191 220 179 199 193,40
Simonová Helena 164 119 144 160 165 150,40
9. Barvínek Jan 160 173 191 202 188 182,80
Seidl Darina 170 132 187 152 143 156,80
10. Musil Petr 202 150 152 151 193 169,60
Bednářová Daniela 167 142 216 134 158 163,40
11. Hermanová Květa 179 151 164 165 192 170,20
Dolog Pavol 146 188 155 143 154 157,20
12. Severová Jana 163 169 166 121 263 176,40
Eliáš Petr VČ 132 126 174 144 159 147,00
13. Paukert Tomáš 195 131 253 143 231 190,60
Čada Tomáš 139 151 145 144 153 146,40
14. Šilar Miroslav 150 167 196 112 208 166,60
Synáček Vojtěch st. 146 150 181 139 198 162,80
15. Martinec Václav 169 147 167 167 204 170,80
Kalous Roman 176 127 155 129 198 157,00
16. Kobulej Jiří 136 170 168 174 186 166,80
Severa Oldřich 153 159 126 158 159 151,00

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - červenec
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - červenec
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - červenec
Schönová Jana
Family S
Schönová Jana

Schönová Jana

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červenec