Baráž o účast v Extralize 2019-2020 (skupiny ZÁPAD)

Datum konání: 19. května 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Nosková Jitka
Telefon:
775 343 883
Email:
spiraloid87@gmail.com
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Extraliga ČBL 2018-2019
Články:
Baráž o účast v Extralize 2019-2020 (skupiny ZÁPAD)

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Robertson Tom 258 216 195 212 212 212 217,50
2. Pospíšil Jan ml. JČ 163 200 258 236 204 173 205,67
3. Slezák Luboš 225 176 172 206 191 205 195,83
4. Rábek Erik 196 223 147 203 197 204 195,00
5. Trča Pavel 181 190 231 171 199 195 194,50
6. Lebedová Zuzana 224 211 198 188 167 158 191,00
7. Malec Jaromír 162 183 223 194 190,50
8. Lasovský Michal 155 241 150 204 203 162 185,83
9. Krauskopf Josef 214 167 193 158 173 199 184,00
10. Pořízka Vojtěch 237 146 186 171 178 182 183,33
11. Květenský Vítězslav 171 189 182 173 206 158 179,83
12. Rain David 234 182 162 137 178,75
13. Horák Ludvík 157 159 158 206 182 197 176,50
14. Semerák Stanislav 227 150 156 169 175,50
15. Martan Jan 147 172 164 169 174 210 172,67
16. Šibil Miroslav 145 174 161 192 181 178 171,83
17. Rýdel Jan 199 144 171,50
18. Soukup Libor 148 182 168 181 171 159 168,17
19. Tětek Petr 194 158 149 180 188 130 166,50
20. Lešetický Jan 139 186 171 145 160,25

Krátké zprávy

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165