BBO devítka Strikeland

Datum konání: 3. února 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
BBO devítka Strikeland
Články:
BBO devítka Strikeland, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Heligr Ondřej 278 297 177 223 251 181 300 300 261 242 251,00 46
2. Pour Oldřich 240 233 190 255 288 221 207 276 262 243 241,50 45
3. Závladská Svatava 204 278 243 177 242 185 258 229 276 268 236,00 44
4. Křížek Martin 242 300 230 246 280 277 255 231 265 264 259,00 43
5. Závladský Dušan 202 168 200 244 206 241 286 276 265 190 227,80 42
6. Nahodil Antonín 245 184 256 244 218 277 256 218 265 237 240,00 41
7. Bula Martin 268 227 196 184 219 248 219 257 256 197 227,10 40
8. Ondráček Bohuslav 195 200 274 240 211 253 218 198 262 202 225,30 39
9. Stulík Jiří 225 235 228 253 280 244 186 212 254 195 231,20 38
10. Szakos Oto 240 234 179 186 207 300 228 241 186 224 222,50 37
11. Šípek Karel 256 277 233 228 265 228 243 183 206 226 234,50 36
12. Havlíček Zdeněk st. 278 178 250 243 240 244 208 244 195 166 224,60 35
13. Forman Jiří 199 240 206 208 290 244 287 206 166 212 225,80 34
14. Breindlová Anna 242 300 246 171 258 244 242 236 148 197 228,40 33
15. Heligr Štěpán 277 250 219 253 196 239 286 209 198 170 229,70 32
16. Květoň Jiří 300 264 212 207 278 277 190 210 180 186 230,40 31
17. Kubík František 233 254 244 186 226 234 222 228,43 30
18. Roučka Lukáš 218 182 220 276 226 234 214 224,29 29
19. Bulová Eliška 153 242 244 180 207 190 264 211,43 28
20. Šípková Jana 242 153 255 154 205 186 267 208,86 27
21. Kordulík Václav ml. 300 222 244 257 195 174 263 236,43 26
22. Šteffek Milan st. 225 222 263 234 262 189 156 221,57 25
23. Hradil Vavřinec 172 222 230 204 169 203 229 204,14 24
24. Stulíková Dagmar 244 196 198 221 206 207 181 207,57 23
25. Horňák Vladimír 251 235 258 207 211 166 212 220,00 22
26. Seifert Martin 128 188 284 189 125 230 202 192,29 21
27. Mrviš Dušan 181 131 263 162 191 180 186 184,86 20
28. Endersová Alena 185 168 145 253 187 190 167 185,00 19
29. Enders Walter 241 254 188 233 183 169 189 208,14 18
30. Šmejkalová Ivana 163 229 172 187 163 183 184 183,00 17
31. Roučková Denisa 221 160 204 196 114 204 208 186,71 16
32. Ondráčková Iva 132 144 142 133 134 166 122 139,00 15
33. Homola Ladislav 235 150 234 278 224,25 14
34. Růžička Karel 201 233 190 220 211,00 13
35. Kubíková Dana 214 176 182 192 191,00 12
36. Vokurka Jaroslav 189 168 155 236 187,00 11
37. Borovec Jiří 180 188 156 216 185,00 10
38. Kocůr Jaroslav 164 180 176 190 177,50 9
39. Vlasáková Monika 111 218 197 174 175,00 8
40. Host Miroslav 160 187 152 146 161,25 7
41. Kreidlová Iveta 119 143 186 184 158,00 6
42. Kordulíková Ivana 157 134 138 180 152,25 5
43. Seifert Filip 112 167 174 156 152,25 4
44. Chotěnovská Anna 147 120 182 140 147,25 3
45. Schelle Harald 108 146 130 153 134,25 2
46. Hostová Dana 122 93 122 98 108,75 1

Krátké zprávy

16.03.2019 v 13:42

Otevřena OBSAZOVAČKA na 9. turnaj Prestige.

25.02.2019 v 11:43

Obsazovačky na všechna Mistrovství regionů 2019 jsou již otevřeny, najdete je zde v horním menu OBSAZOVAČKY.

Galerie

Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - únor
Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - únor
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - únor
Sýkorová Andrea
bez klubové příslušnosti
Sýkorová Andrea

Sýkorová Andrea

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - únor
Prokop Zdeněk
bez klubové příslušnosti
Prokop Zdeněk

Prokop Zdeněk

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor