BBO devítka Strikeland

Datum konání: 5. ledna 2020 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovský Michal
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
BBO devítka Strikeland
Články:
BBO devítka Strikeland, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Kordulík Václav ml. 243 243 298 238 300 249 300 300 265 279 271,50 35
2. Nahodil Antonín 248 276 243 265 266 260 202 300 298 210 256,80 34
3. Forman Jiří 218 207 244 240 221 238 300 277 277 219 244,10 33
4. Heligr Ondřej 265 300 266 297 264 264 300 264 197 298 271,50 32
5. Breindlová Anna 177 217 225 220 202 266 200 266 268 194 223,50 31
6. Bula Martin 267 218 210 240 262 262 276 278 221 223 245,70 30
7. Kučaba Miroslav 182 220 199 219 265 206 300 228 221 266 230,60 29
8. Roučka Lukáš 244 232 231 275 206 276 266 252 194 251 242,70 28
9. Šteffek Milan st. 244 300 217 199 297 244 210 240 209 242 240,20 27
10. Ševčík Vlastimil 297 256 300 248 179 278 234 251 200 214 245,70 26
11. Kassas Abdul 207 223 188 267 190 235 246 192 226 239 221,30 25
12. Vokurka Jaroslav 238 223 181 211 212 187 274 226 232 188 217,20 24
13. Horňák Vladimír 243 264 255 230 220 200 241 236,14 23
14. Zlesák Ivan 200 211 276 286 230 248 180 233,00 22
15. Křížek Martin 256 269 278 244 220 212 221 242,86 21
16. Závladská Svatava 207 189 197 300 218 222 210 220,43 20
17. Květoň Jiří 182 227 277 232 217 197 229 223,00 19
18. Pour Oldřich 192 207 248 200 180 211 247 212,14 18
19. Kurka Jiří 213 288 240 225 228 224 176 227,71 17
20. Kocůr Jaroslav 207 230 228 222 231 190 198 215,14 16
21. Bulová Eliška 146 211 264 243 146 240 232 211,71 15
22. Mrviš Dušan 196 207 183 231 179 199 209 200,57 14
23. Pláničková Zdenka 222 241 221 186 237 155 134 199,43 13
24. Schelle Harald 205 152 158 123 191 176 154 165,57 12
25. Závladský Dušan 188 190 266 201 211,25 11
26. Plánička Vojtěch 202 231 173 228 208,50 10
27. Růžička Karel 189 194 252 190 206,25 9
28. Stulíková Dagmar 218 223 151 229 205,25 8
29. Dutka Miroslav 177 221 200 219 204,25 7
30. Cihelka Jan 143 171 174 264 188,00 6
31. Borovec Jiří 179 198 179 170 181,50 5
32. Chlouba Ondřej 151 175 133 241 175,00 4
33. Roučková Denisa 175 173 206 134 172,00 3
34. Kaiser Radek 173 159 185 165 170,50 2
35. Chotěnovská Anna 155 185 165 151 164,00 1

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS