BBO dvojice Strikeland

Datum konání: 13. března 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
nezapočítává se do žádného žebříčku
Série:
BBO dvojice Strikeland
Články:
BBO dvojice Strikeland, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kordulík Václav ml. 182 246 189 241 200 214 238 226 230 226 206 202 216,67
Heligr Ondřej 182 246 189 241 200 214 238 226 230 226 206 202 216,67
2. Heligr Petr 208 204 206 225 188 193 167 211 173 174 193 224 197,17
Soukup Richard 208 204 206 225 188 193 167 211 173 174 193 224 197,17
3. Mára Zdeněk 149 143 164 176 147 169 139 211 158 182 163 200 166,75
Márová Bára 149 143 164 176 147 169 139 211 158 182 163 200 166,75
4. Pour Oldřich 170 196 213 157 176 239 170 206 152 182 151 190 183,50
Růžička Karel 170 196 213 157 176 239 170 206 152 182 151 190 183,50
5. Bula Martin 179 199 211 181 127 174 154 200 166 148 181 185 175,42
Bittersmann Milan 179 199 211 181 127 174 154 200 166 148 181 185 175,42
6. Borovec Jiří 167 156 189 134 154 159 158 178 192 191 147 165 165,83
Mrviš Dušan 167 156 189 134 154 159 158 178 192 191 147 165 165,83
7. Szakos Jakub 140 209 165 190 176 167 208 182 188 133 170 147 172,92
Szakos Oto 140 209 165 190 176 167 208 182 188 133 170 147 172,92
8. Bulová Eliška 174 148 210 224 211 214 192 189 150 151 154 156 181,08
Heligr Štěpán 174 148 210 224 211 214 192 189 150 151 154 156 181,08
9. Endersová Alena 180 169 177 189 164 149 130 224 149 170,11
Enders Walter 180 169 177 189 164 149 130 224 149 170,11
10. Křížek Martin 214 148 167 216 216 244 193 148 183 192,11
Květoň Jiří 214 148 167 216 216 244 193 148 183 192,11
11. Forman Jiří 176 150 141 150 204 225 157 184 165 172,44
Nedbálek Václav 176 150 141 150 204 225 157 184 165 172,44
12. Pláničková Zdenka 156 196 189 199 143 151 166 156 180 170,67
Plánička Vojtěch 156 196 189 199 143 151 166 156 180 170,67
13. Stulík Jiří 199 153 116 151 156 197 167 177 152 163,11
Stulíková Dagmar 199 153 116 151 156 197 167 177 152 163,11
14. Pavlis Pavel 190 202 132 116 132 141 148 152 112 147,22
Chrdle Michal 190 202 132 116 132 141 148 152 112 147,22
15. Sherriff Mark 133 120 115 123 104 162 95 121 147 124,44
Gentle Mark 133 120 115 123 104 162 95 121 147 124,44
16. Enders Richard 145 175 164 137 162 188 156 126 131 153,78
Host Miroslav 145 175 164 137 162 188 156 126 131 153,78
17. Janovská Jana 123 130 144 133 164 138 138,67
Schelle Harald 123 130 144 133 164 138 138,67
18. Waldhauserová Jana 150 102 106 120 139 109 121,00
Camprová Tereza 150 102 106 120 139 109 121,00
19. Pitfield Simon 100 108 123 118 121 130 116,67
Welsh Steve 100 108 123 118 121 130 116,67
20. Kordulíková Ivana 149 142 173 152 135 110 143,50
Kordulík Václav st. 149 142 173 152 135 110 143,50
21. Hooker Rebecca 70 85 84 123 136 69 94,50
Devereux Ryan 70 85 84 123 136 69 94,50
22. Bailey Michael 106 60 88 117 92 103 94,33
Green Stuart 106 60 88 117 92 103 94,33
23. Marsden Sam 112 67 64 107 82 116 91,33
Casillas Enrique 112 67 64 107 82 116 91,33

Krátké zprávy

20.04.2019 v 19:41

Lukáš Jelínek vybojoval na Mistrovství Evropy juniorů 2019 bronzovou medaili.

07.04.2019 v 15:56

Titul v juniorské Extralize družstev vybojoval tým XBOWLING ŽIŽKOV.

06.04.2019 v 12:29

Otevřena OBSAZOVAČKA na 10. turnaj Prestige.

Galerie

Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - březen
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - březen
Horáček Petr
Tajfun
Horáček Petr

Horáček Petr

Tajfun
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - březen
Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - březen
Paračka Andrej
Big Lebowski abides
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Big Lebowski abides
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - březen
Pláničková Zdenka
BK Klíše
Pláničková Zdenka

Pláničková Zdenka

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - březen