BBO FIRO tour low-game

Datum konání: 25. srpna 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
není součástí žádné série
Články:
BBO FIRO tour low-game

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Heligr Ondřej 83 74 69 76 52 61 64 50 66,13 47
2. Křížek Martin 57 75 67 67 57 86 59 56 65,50 46
3. Heligr Štěpán 75 72 68 63 79 67 57 58 67,38 45
4. Klepáček Adolf 62 71 72 79 76 65 57 60 67,75 44
5. Nahodil Antonín 94 61 66 59 61 73 62 65 67,63 43
6. Pour Oldřich 73 65 56 47 82 77 64 64 66,00 42
7. Chrdle Michal 122 107 80 93 84 77 72 75 88,75 41
8. Nejezchleba Stanislav 75 61 61 82 86 83 77 71 74,50 40
9. Homola Ladislav 89 80 72 81 67 88 72 83 79,00 39
10. Heligr Petr 65 90 67 78 65 62 101 88 77,00 38
11. Forman Jiří 95 85 91 68 84 66 124 106 89,88 37
12. Šmejkalová Ivana 130 97 120 93 67 100 136 118 107,63 36
13. Mára Zdeněk 75 73 68 96 103 72 81,17 35
14. Kubík František 129 101 72 86 100 85 95,50 34
15. Klepáček Mašková Yvona 81 176 92 126 94 92 110,17 33
16. Ondráček Bohuslav 127 71 105 102 110 80 99,17 32
17. Jiránek Petr 92 95 73 66 107 92 87,50 31
18. Nejezchleba Daniel 117 75 84 87 88 122 95,50 30
19. Stulík Jiří 77 97 82 101 110 104 95,17 29
20. Soukupová Dana 109 110 84 96 88 133 103,33 28
21. Pavlis Pavel 120 130 178 146 130 100 134,00 27
22. Vokurka Jaroslav 71 77 63 67 84 154 86,00 26
23. Kubíková Dana 94 99 93 116 122 119 107,17 25
24. Bulová Eliška 121 136 140 167 150 188 150,33 24
25. Borovec Jiří 97 105 113 89 101,00 23
26. Černý Pavel 105 100 99 104 102,00 22
27. Talaš Vlastimír 113 86 110 108 104,25 21
28. Bula Martin 96 87 114 152 112,25 20
29. Černá Marta 106 104 111 129 112,50 19
30. Stulíková Dagmar 144 111 95 105 113,75 18
31. Cihelka Radek 95 143 123 99 115,00 17
32. Ondráčková Iva 121 136 109 109 118,75 16
33. Cihelka Jan 166 86 101 125 119,50 15
34. Šípková Jana 107 113 138 141 124,75 14
35. Homolová Milada 128 120 117 148 128,25 13
36. Talašová Julie 90 132 152 156 132,50 12
37. Vlasáková Monika 131 163 115 124 133,25 11
38. Heligrová Hana 133 162 135 111 135,25 10
39. Nahodilová Iveta 147 135 133 130 136,25 9
40. Schelle Harald 149 121 139 138 136,75 8
41. Vítovec David 145 128 146 140 139,75 7
42. Kubík František ml. 161 125 139 141 141,50 6
43. Formanová Hana 164 162 147 127 150,00 5
44. Chrdlová Adéla 148 141 159 177 156,25 4
45. Chrdlová Renata 159 161 147 164 157,75 3
46. Nejezchlebová Jitka 194 161 155 134 161,00 2
47. Ondráčková Ema 188 230 225 153 199,00 1

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS