BBO tour Chomutov

Datum konání: 4. června 2017 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
https://www.facebook.com/bboturnaje/?fref=ts

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
BBO tour Chomutov
Články:
BBO tour Chomutov, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Szakos Oto 231 215 181 196 202 184 237 300 247 221,44 65
2. Kassas Abdul 157 156 216 180 204 220 171 208 259 196,78 64
3. Kubík František 208 172 203 210 193 183 197 223 237 202,89 63
4. Nahodil Antonín 211 172 172 205 185 192 198 235 211 197,89 62
5. Šteffek Milan st. 210 190 155 225 208 279 183 217 226 210,33 61
6. Heligr Štěpán 234 244 185 194 234 222 237 203 233 220,67 60
7. Stulík Jiří 211 150 173 204 195 209 236 210 201 198,78 59
8. Heligr Petr 198 201 222 216 204 209 205 190 222 207,44 58
9. Soukup Martin 257 216 214 222 245 208 220 222 179 220,33 57
10. Růžička Karel 212 202 213 193 172 247 182 194 201 201,78 56
11. Stulíková Dagmar 224 191 195 138 200 169 171 170 186 182,67 55
12. Závladský Dušan 152 236 223 203 235 221 151 166 211 199,78 54
13. Bočan Josef 212 230 206 183 180 233 268 184 193 209,89 53
14. Ševčík Vlastimil 191 189 166 245 194 216 203 184 154 193,56 52
15. Květoň Jiří 185 188 214 121 158 167 212 162 157 173,78 51
16. Mazalová Andrea 158 189 168 193 153 169 184 144 136 166,00 50
17. Mazal Libor 147 149 139 124 169 139 167 147,71 49
18. Prokůpek Pavel 193 214 255 192 193 182 179 201,14 48
19. Závladská Svatava 186 214 225 214 182 176 181 196,86 47
20. Křížek Martin 257 237 216 157 175 179 190 201,57 46
21. Soukup Richard 202 188 200 190 156 188 202 189,43 45
22. Horňák Vladimír 185 190 189 166 169 184 162 177,86 44
23. Brychová Eliška 151 144 138 191 158 155 151 155,43 43
24. Vrážel Jiří 213 208 215 204 188 179 178 197,86 42
25. Trčka Vladimír 172 204 226 190 178 190 157 188,14 41
26. Soukup Libor 230 201 266 192 151 178 199 202,43 40
27. Suchánková Miloslava 149 161 202 164 155 132 180 163,29 39
28. Klepáček Mašková Yvona 197 179 158 156 137 173 168 166,86 38
29. Paračka Martin 161 154 116 214 161 141 130 153,86 37
30. Pour Oldřich 224 210 228 212 144 186 168 196,00 36
31. Forman Jiří 142 223 214 186 123 179 129 170,86 35
32. Mrviš Dušan 150 155 169 166 161 141 123 152,14 34
33. Horčička Lumír 234 201 235 161 207,75 33
34. Polák Ladislav 172 203 235 148 189,50 32
35. Rechtorik Milan 202 167 174 206 187,25 31
36. Prokůpková Alena 216 169 174 146 176,25 30
37. Paračka Andrej 190 199 155 177 180,25 29
38. Bočanová Ivana 188 147 145 200 170,00 28
39. Ondráček Bohuslav 168 179 180 180 176,75 27
40. Kubíková Dana 183 169 149 167 167,00 26
41. Breindlová Anna 170 181 154 180 171,25 25
42. Kubík Tadeáš František ml. 155 179 193 132 164,75 24
43. Borovec Jiří 158 177 198 160 173,25 23
44. Černý Pavel 154 200 170 181 176,25 22
45. Talaš Vlastimír 140 200 163 193 174,00 21
46. Olarescu Jana 163 218 161 149 172,75 20
47. Lukeš Vladimír 166 146 190 176 169,50 19
48. Černá Marta 168 191 128 151 159,50 18
49. Kocůr Jaroslav 170 103 178 192 160,75 17
50. Šteffková Monika 192 156 122 159 157,25 16
51. Suchánek Jan 162 149 160 163 158,50 15
52. Janovská Jana 146 160 115 179 150,00 14
53. Rechtoriková Eva 135 135 127 136 133,25 13
54. Vlastníková Helena 120 154 142 139 138,75 12
55. Štícha Bohumil 132 146 147 156 145,25 11
56. Márová Bára 132 126 114 128 125,00 10
57. Svoboda Michal 204 174 143 96 154,25 9
58. Ďurnek Milan 106 102 128 134 117,50 8
59. Nahodilová Iveta 110 115 109 119 113,25 7
60. Bulová Eliška 95 91 91 122 99,75 6
61. Hrzán Lukáš 110 102 113 120 111,25 5
62. Bula Martin 113 63 127 104 101,75 4
63. Talaš Kristián 75 88 85 90 84,50 3
64. Svobodová Leontýna 71 70 76 69 71,50 2
65. Ondráčková Ema 68 53 68 51 60,00 1
ReBočanová Ivana 147 189 132 123 147,75
ReBrychová Eliška 158 162 171 125 154,00
ReBrychová Eliška 125 116 135 117 123,25
ReČerný Pavel 169 176 170 155 167,50
ReKassas Abdul 131 188 161 148 157,00
ReKassas Abdul 136 171 190 174 167,75
ReKřížek Martin 202 195 160 152 177,25
ReKvětoň Jiří 165 157 174 187 170,75
ReKvětoň Jiří 159 169 203 155 171,50
ReLukeš Vladimír 138 149 181 204 168,00
ReMazalová Andrea 159 162 145 153 154,75
ReMrviš Dušan 156 114 181 144 148,75
ReSoukup Libor 216 228 215 168 206,75
ReSoukup Richard 191 162 182 227 190,50
ReSoukup Richard 162 133 173 159 156,75
ReSuchánková Miloslava 124 128 161 163 144,00
ReSvoboda Michal 128 179 148 114 142,25
ReVlastníková Helena 105 125 126 166 130,50
ReVrážel Jiří 180 170 222 248 205,00

Krátké zprávy

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

30.08.2019 v 07:23

Otevřeny "obsazovačky" na kvalifikace MČR dvojic v Brně a Pardubicích.

Galerie

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen