BBO tour Chomutov

Datum konání: 17. září 2017 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
https://www.facebook.com/bboturnaje/?fref=ts

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
BBO tour Chomutov
Články:
BBO tour Chomutov, 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Vrážel Jiří 193 182 246 173 214 180 200 257 217 206,89 79
2. Nahodil Antonín 255 210 233 196 216 247 249 248 215 229,89 78
3. Závladská Svatava 225 186 222 232 189 171 215 224 224 209,78 77
4. Šteffek Milan st. 196 191 194 168 203 213 224 222 237 205,33 76
5. Holubčák Petr 251 236 195 224 233 189 258 212 241 226,56 75
6. Janovský Michal 258 210 238 218 209 195 258 243 209 226,44 74
7. Soukup Martin 221 221 207 189 237 225 267 203 218 220,89 73
8. Závladský Dušan 202 217 211 233 200 213 216 222 173 209,67 72
9. Chudoba Josef 224 206 184 190 185 233 233 191 199 205,00 71
10. Stulík Jiří 186 183 181 216 167 220 232 192 198 197,22 70
11. Kubík František 200 172 168 162 205 188 200 194 196 187,22 69
12. Bárta Jaroslav 199 240 231 197 266 180 147 191 191 204,67 68
13. Kubelková Lucie 207 204 202 201 203 175 160 201 166 191,00 67
14. Ševčík Vlastimil 201 199 188 235 225 211 210 188 188 205,00 66
15. Černý Pavel 184 170 196 194 221 217 194 167 183 191,78 65
16. Klepáček Adolf 191 203 193 163 222 169 170 173 168 183,56 64
17. Soukupová Dana 214 165 201 148 173 190 210 137 166 178,22 63
18. Horáček Petr 173 187 170 215 205 210 179 161 148 183,11 62
19. Horňák Vladimír 169 195 170 201 182 204 201 157 128 178,56 61
20. Olarescu Jana 179 199 171 203 175 200 205 157 122 179,00 60
21. Germanová Lenka 204 193 182 172 171 175 178 182,14 59
22. Heligr Petr 175 201 222 191 174 156 236 193,57 58
23. Brychová Eliška 158 161 158 165 168 148 165 160,43 57
24. Kassas Abdul 209 258 232 213 162 196 191 208,71 56
25. Talaš Vlastimír 210 254 198 156 175 203 157 193,29 55
26. Forman Jiří 222 179 178 175 162 199 162 182,43 54
27. Hübst Vladimír 164 174 203 213 208 143 183 184,00 53
28. Mazal Libor 175 172 145 172 160 192 158 167,71 52
29. Breindlová Anna 176 167 199 218 201 159 148 181,14 51
30. Vokurka Jaroslav 212 188 144 184 158 173 167 175,14 50
31. Černá Marta 157 167 179 148 159 191 131 161,71 49
32. Černák Ondřej 201 248 212 234 136 188 204 203,29 48
33. Barkman Radek 217 140 147 211 160 201 129 172,14 47
34. Květoň Jiří 211 214 178 193 145 172 163 182,29 46
35. Křížek Martin 245 216 227 194 162 162 174 197,14 45
36. Bobek Vlastimil 178 183 180 179 134 156 191 171,57 44
37. Šmejkalová Ivana 144 152 150 198 137 119 161 151,57 43
38. Burda Daniel 106 103 138 167 142 120 111 126,71 42
39. Pecháček Vladimír 192 183 148 231 143 140 152 169,86 41
40. Bula Martin 131 169 140 157 112 95 139 134,71 40
41. Janovská Jana 201 214 170 213 199,50 39
42. Šípek Karel 227 172 160 246 201,25 38
43. Polák Ladislav 226 187 214 186 203,25 37
44. Heligr Štěpán 204 170 200 187 190,25 36
45. Rechtorik Milan 198 150 196 194 184,50 35
46. Ondráček Bohuslav 158 169 177 201 176,25 34
47. Kubíková Dana 145 194 162 160 165,25 33
48. Brych Vladimír 138 230 156 154 169,50 32
49. Hasoň Petr 158 171 158 172 164,75 31
50. Mazalová Andrea 162 161 149 178 162,50 30
51. Borovec Jiří 176 170 195 146 171,75 29
52. Mrviš Dušan 163 179 168 143 163,25 28
53. Klepáček Mašková Yvona 165 133 192 162 163,00 27
54. Stulíková Dagmar 170 186 130 165 162,75 26
55. Vlastníková Helena 150 128 170 183 157,75 25
56. Šteffková Monika 142 179 180 145 161,50 24
57. Kocůr Jaroslav 145 147 194 155 160,25 23
58. Novotná Hana 181 146 148 137 153,00 22
59. Prokůpková Alena 150 193 148 146 159,25 21
60. Homola Ladislav 213 146 146 179 171,00 20
61. Chotěnovská Anna 130 138 157 157 145,50 19
62. Márová Bára 181 169 101 102 138,25 18
63. Mára Zdeněk 155 179 158 174 166,50 17
64. Vlasáková Monika 154 181 128 149 153,00 16
65. Šípková Jana 146 128 146 155 143,75 15
66. Novotný Petr 164 123 145 177 152,25 14
67. Rechtorik Jiří 142 152 140 144 144,50 13
68. Svoboda Michal 146 186 163 138 158,25 12
69. Zýka Marek 162 150 127 158 149,25 11
70. Rechtoriková Eva 141 125 126 136 132,00 10
71. Bulová Eliška 112 126 93 122 113,25 9
72. Štícha Bohumil 145 116 158 127 136,50 8
73. Rechtoriková Markéta 132 107 109 111 114,75 7
74. Kubelka Petr 128 145 121 117 127,75 6
75. Talaš Kristián 85 83 63 101 83,00 5
76. Rechtoriková Adéla 85 59 72 71 71,75 4
77. Ondráčková Ema 80 62 62 57 65,25 3
78. Kubík František ml. 154 144 149,00 2
79. Růžička Karel 73 69 88 63 73,25 1
ReBreindlová Anna 134 194 161 227 179,00
ReBárta Jaroslav 156 157 180 154 161,75
ReBobek Vlastimil 203 148 155 167 168,25
ReBorovec Jiří 170 123 152 183 157,00
ReBrychová Eliška 147 146 118 151 140,50
ReBrychová Eliška 152 170 127 170 154,75
ReČerná Marta 139 156 149 172 154,00
ReČernák Ondřej 202 179 182 197 190,00
ReHoráček Petr 151 131 127 167 144,00
ReHoráček Petr 209 170 147 114 160,00
ReHorňák Vladimír 180 171 148 157 164,00
ReHübst Vladimír 182 160 171 168 170,25
ReKassas Abdul 159 208 208 166 185,25
ReKubelková Lucie 213 215 178 201 201,75
ReKvětoň Jiří 158 139 192 216 176,25
ReKvětoň Jiří 163 211 169 199 185,50
ReKvětoň Jiří 180 145 179 147 162,75
ReKvětoň Jiří 161 151 211 175 174,50
ReMazalová Andrea 158 144 120 151 143,25
ReMrviš Dušan 145 145 133 156 144,75
RePolák Ladislav 230 217 142 190 194,75
ReSvoboda Michal 171 179 122 150 155,50
ReŠevčík Vlastimil 184 181 195 237 199,25
ReŠípek Karel 184 206 195 167 188,00
ReŠípková Jana 118 158 158 138 143,00
ReVlastníková Helena 129 143 147 118 134,25
ReZávladská Svatava 180 164 171 150 166,25
ReZávladský Dušan 227 191 178 191 196,75

Krátké zprávy

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

Galerie

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - květen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - květen
Kober Ivan
bez klubové příslušnosti
Kober Ivan

Kober Ivan

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen