BBO tour Chomutov

Datum konání: 12. května 2019 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
https://www.facebook.com/bboturnaje/?fref=ts

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
BBO tour Chomutov
Články:
BBO tour Chomutov, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Vacík Matěj 183 147 182 177 192 201 195 237 215 256 198,50 61
2. Nahodil Antonín 268 202 166 191 236 236 277 259 267 225 232,70 60
3. Plánička Vojtěch 189 200 223 226 213 199 159 220 275 192 209,60 59
4. Heligr Petr 170 214 195 197 161 263 172 201 256 237 206,60 58
5. Kordulík Václav ml. 216 190 169 216 237 188 166 225 185 238 203,00 57
6. Breindlová Anna 191 187 155 209 196 215 201 193 236 198 198,10 56
7. Heligr Štěpán 201 231 157 201 198 245 193 239 247 182 209,40 55
8. Stulíková Dagmar 121 212 182 237 201 167 162 160 216 194 185,20 54
9. Bočan Josef 196 236 211 194 214 278 193 213 179 196 211,00 53
10. Křížek Martin 222 211 216 180 208 192 203 180 189 216 201,70 52
11. Heligr Ondřej 119 228 255 203 220 176 229 175 201 208 201,40 51
12. Bočanová Ivana 170 174 199 170 169 173 189 174 179 175 177,20 50
13. Vrážel Jindřich 181 253 215 197 192 204 228 253 160 151 203,40 49
14. Sihelník Josef 160 162 191 146 179 185 200 192 181 179 177,50 48
15. Musil Matěj 199 149 205 152 184 181 178 150 193 155 174,60 47
16. Pláničková Zdenka 148 139 181 212 140 184 192 170 166 148 168,00 46
17. Ševčík Vlastimil 184 191 218 203 192 178 191 193,86 45
18. Hradil Vavřinec 150 194 179 192 209 193 161 182,57 44
19. Roučka Lukáš 152 211 203 187 183 164 183 183,29 43
20. Forman Jiří 199 193 208 258 177 184 167 198,00 42
21. Kurka Jiří 169 215 198 201 214 131 184 187,43 41
22. Bula Martin 176 228 201 221 175 152 171 189,14 40
23. Kubík František 224 183 182 185 213 162 147 185,14 39
24. Horňák Vladimír 195 156 192 179 146 186 180 176,29 38
25. Soukup Libor 219 169 187 192 165 195 166 184,71 37
26. Ondráček Bohuslav 176 180 158 179 147 179 177 170,86 36
27. Růžička Karel 188 210 191 186 153 139 206 181,86 35
28. Hübst Vladimír 198 166 161 188 163 149 166 170,14 34
29. Kassas Abdul 187 196 174 205 192 154 131 177,00 33
30. Bulová Eliška 161 222 161 180 153 139 121 162,43 32
31. Šípková Jana 166 162 201 174 140 111 157 158,71 31
32. Květoň Jiří 210 148 195 173 153 140 156 167,86 30
33. Paračka Andrej 189 158 157 225 182,25 29
34. Honzík Jakub 173 190 200 135 174,50 28
35. Szakos Oto 175 177 204 170 181,50 27
36. Mrviš Dušan 157 126 185 198 166,50 26
37. Stulík Jiří 164 182 200 161 176,75 25
38. Olarescu Jana 159 193 202 135 172,25 24
39. Šmejkalová Ivana 192 144 150 151 159,25 23
40. Černý Pavel 174 165 141 200 170,00 22
41. Kocůr Jaroslav 193 134 169 161 164,25 21
42. Černá Marta 172 156 185 128 160,25 20
43. Vlasáková Monika 156 201 128 125 152,50 19
44. Vokurka Jaroslav 147 168 169 155 159,75 18
45. Holubička Jiří 196 145 127 155 155,75 17
46. Schelle Harald 135 156 137 151 144,75 16
47. Soukup Richard 158 188 175 145 166,50 15
48. Rechtoriková Eva 164 151 152 113 145,00 14
49. Chotěnovská Anna 161 137 113 139 137,50 13
50. Roučková Denisa 120 139 145 165 142,25 12
51. Kubíková Dana 119 150 167 164 150,00 11
52. Horáček Petr SČ 181 126 144 150 150,25 10
53. Janovská Jana 153 153 167 138 152,75 9
54. Enders Richard 180 160 134 155 157,25 8
55. Borovec Jiří 148 158 126 180 153,00 7
56. Ondráčková Iva 135 112 177 111 133,75 6
57. Šípek Karel 177 161 159 135 158,00 5
58. Formanová Hana 101 105 110 81 99,25 4
59. Musil Bohumil 90 82 111 124 101,75 3
60. Ondráčková Ema 100 92 85 77 88,50 2
61. Pertlová Barbora 46 62 76 85 67,25 1
ReBreindlová Anna 181 181 148 165 168,75
ReBula Martin 196 179 189 193 189,25
ReBula Martin 193 183 137 156 167,25
ReBulová Eliška 144 131 148 146 142,25
ReForman Jiří 167 266 181 200 203,50
ReHeligr Ondřej 195 198 200 190 195,75
ReHeligr Petr 202 166 212 179 189,75
ReHolubička Jiří 194 124 161 132 152,75
ReHorňák Vladimír 178 149 198 148 168,25
ReChotěnovská Anna 124 147 114 128 128,25
ReKassas Abdul 137 138 154 163 148,00
ReKřížek Martin 199 201 204 187 197,75
ReKurka Jiří 169 182 187 192 182,50
ReKvětoň Jiří 175 155 173 158 165,25
ReMusil Matěj 163 170 217 136 171,50
RePlánička Vojtěch 192 149 150 193 171,00
RePláničková Zdenka 160 197 140 141 159,50
ReSchelle Harald 109 93 122 147 117,75
ReSihelník Josef 176 172 155 147 162,50
ReSoukup Libor 183 185 182 183 183,25
ReŠevčík Vlastimil 169 182 182 256 197,25
ReŠípková Jana 155 171 155 137 154,50
ReŠípková Jana 134 171 137 144 146,50
ReVlasáková Monika 137 150 137 162 146,50
ReVokurka Jaroslav 164 159 141 157 155,25

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS