BBO tour Chomutov

Datum konání: 5. září 2021 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovský Michal
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Turnajový žebříček ČBA
Série:
BBO tour Chomutov
Články:
BBO tour Chomutov, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Kordulík Václav ml. 225 201 245 223 175 201 258 268 244 300 234,00 36
2. Nahodil Antonín 192 223 226 236 140 222 210 245 216 258 216,80 35
3. Heligr Ondřej 175 245 222 146 171 238 235 215 257 221 212,50 34
4. Zlesák Ivan 156 167 179 180 171 180 174 168 224 231 183,00 33
5. Vrážel Jiří st. 177 247 168 211 212 189 298 218 199 197 211,60 32
6. Plánička Vojtěch 203 246 213 157 174 193 178 203 192 200 195,90 31
7. Kubík František 147 191 161 173 191 167 183 188 190 202 179,30 30
8. Závladská Svatava 184 166 202 236 164 186 178 191 180 191 187,80 29
9. Křížek Martin 170 212 158 201 190 212 187 160 206 206 190,20 28
10. Růžička Karel 165 200 234 232 202 206 191 165 200 191 198,60 27
11. Závladský Dušan 169 224 174 217 183 235 139 185 157 189 187,20 26
12. Černá Marta 175 202 187 168 212 203 170 164 189 159 182,90 25
13. Stulíková Dagmar 188 171 189 137 159 171 178 170,43 24
14. Květoň Jiří 186 217 206 186 163 192 179 189,86 23
15. Pláničková Zdenka 188 149 178 169 182 165 145 168,00 22
16. Soukup Libor 168 196 265 164 176 201 165 190,71 21
17. Talaš Vlastimír 182 190 157 181 168 192 143 173,29 20
18. Kučaba Miroslav 125 166 169 184 143 192 157 162,29 19
19. Mrviš Dušan 134 168 161 141 141 145 187 153,86 18
20. Černý Pavel 187 184 153 188 146 179 169 172,29 17
21. Enders Richard 189 163 197 190 154 158 176 175,29 16
22. Stulík Jiří 245 211 210 172 148 175 170 190,14 15
23. Breindlová Anna 158 169 181 192 136 131 156 160,43 14
24. Vokurka Jaroslav 178 160 192 180 177 124 142 164,71 13
25. Kassas Abdul 143 204 169 192 177,00 12
26. Bulová Eliška 150 169 161 144 156,00 11
27. Kocůr Jaroslav 187 169 123 162 160,25 10
28. Schelle Harald 176 120 151 122 142,25 9
29. Horňák Vladimír 180 134 160 174 162,00 8
30. Holubička Jiří 134 167 178 136 153,75 7
31. Forman Jiří 138 141 164 154 149,25 6
32. Dolinaj Pavel 142 92 145 129 127,00 5
33. Chotěnovská Anna 116 136 123 123 124,50 4
34. Talašová Julie 112 100 85 84 95,25 3
35. Talaš Kristián 85 80 97 103 91,25 2
36. Borovec Jiří 139 127 133,00 1

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - září

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - září

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - září

Fufalko Mykola
bez klubové příslušnosti
Fufalko Mykola

Fufalko Mykola

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - září

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura