CBT cup

Datum konání: 14. ledna 2019 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
CBT cup
Články:
CBT cup, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Sejkora Miroslav 168 191 244 195 211 202 258 194 207,88 27
2. Vičar Jiří 223 164 150 209 222 191 222 230 201,38 26
3. Vodák Viktor 276 201 251 208 198 211 265 177 223,38 25
4. Marko Ondřej 210 178 126 140 218 145 164 266 180,88 24
5. Nádvorník Pavel 231 183 231 233 178 191 166 262 209,38 23
6. Tomášek Petr 220 204 242 230 192 219 202 223 216,50 22
7. Šilar Miroslav 135 286 185 242 290 182 220 188 216,00 21
8. Hanzl Martin 196 207 220 211 206 182 238 164 203,00 20
9. Jánský Vojtěch 199 225 232 186 193 180 191 208 201,75 19
10. Fuchsová Jana 183 157 175 191 217 221 150 223 189,63 18
11. Knap Miroslav ml. 176 215 166 158 213 208 152 206 186,75 17
12. Musil Petr 256 192 176 188 207 174 150 194 192,13 16
13. Barvínek Ladislav 167 160 170 173 172 169 176 164 168,88 15
14. Fuchsa Vlastimil 230 275 143 172 168 235 142 192 194,63 14
15. Kameníková Mária 191 208 187 155 200 231 146 147 183,13 13
16. Tomášková Dagmar 137 171 230 157 168 186 123 150 165,25 12
17. Brokeš František st. 192 266 147 129 256 192 197,00 11
18. Křepelka Aleš 178 183 234 196 188 173 192,00 10
19. Staněk František 195 199 147 203 145 216 184,17 9
20. Štěch Michal 140 118 141 189 163 190 156,83 8
21. Čermák Jan 186 153 179 239 191 149 182,83 7
22. Brokešová Anna 234 167 198 178 148 143 178,00 6
23. Severová Jana 190 211 164 206 156 131 176,33 5
24. Kozman Jaroslav 110 198 145 153 145 152 150,50 4
25. Bartošová Marie 169 120 146 222 174 101 155,33 3
26. Matějka Petr 197 172 126 247 124 162 171,33 2
27. Brožková Denisa 157 121 130 210 123 120 143,50 1

Krátké zprávy

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

Galerie

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - květen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - květen
Kober Ivan
bez klubové příslušnosti
Kober Ivan

Kober Ivan

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen