Český seniorský pohár

Datum konání: 30. července 2016 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Soušek Milan
Telefon:
604 243 977
Email:
team@way4u.cz
Web:
http://www.seniorbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Český Seniorský Pohár
Články:
Český seniorský pohár, 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Havlíček Zdeněk st. 206 186 181 199 178 168 224 173 185 188,89
2. Rathouský Tomáš 179 173 202 188 162 196 160 206 213 186,56
3. Prokůpek Pavel 208 163 186 179 205 185 198 231 188 193,67
4. Plešingerová Jana 180 189 143 181 200 191 202 189 171 182,89
5. Nejezchleba Stanislav 184 223 159 183 180 193 183 191 193 187,67
6. Fleischmann Jan st. 182 193 132 200 185 219 209 214 169 189,22
7. Prokopová Dagmar 128 167 155 182 180 170 167 176 200 169,44
8. Plešinger František 211 174 190 177 186 218 182 180 214 192,44
9. Schönová Jana 151 151 179 173 166 188 191 192 165 172,89
10. Burian Ivan 213 208 169 151 229 189 168 191 226 193,78
11. Hanusíková Blanka 141 194 224 197 171 168 176 212 169 183,56
12. Glezgo Štefan 201 157 192 187 232 206 152 188 226 193,44
13. Pitaš Vladimír 214 201 160 182 143 149 167 171 198 176,11
14. Šlechtová Irena 161 185 156 173 221 174 181 169 192 179,11
15. Lukeš Vladimír 156 197 171 195 200 154 147 208 179 178,56
16. Růžička Jaroslav 172 162 163 190 145 202 176 185 160 172,78
17. Nováková Miluše 217 158 193 175 179 193 166 214 155 183,33
18. Enders Walter 194 190 233 169 153 126 152 187 154 173,11
19. Schůt Ladislav 192 166 190 203 154 161 161 221 137 176,11
20. Vrážel Jiří 190 194 180 192 172 214 200 170 169 186,78
21. Talaš Vlastimír 169 212 184 183 167 206 166 179 173 182,11
22. Stulíková Dagmar 197 156 142 210 179 152 155 145 202 170,89
23. Levák Karel 214 188 180 171 234 175 178 174 171 187,22
24. Fryšová Věra 161 150 144 175 202 215 176 177 155 172,78
25. Hübst Vladimír 206 175 182 169 166 174 177 150 170 174,33
26. Endersová Alena 188 147 159 177 135 183 168 151 151 162,11
27. Flegelová Dáša 170 215 188 180 188 201 156 153 181 181,33
28. Zmatlík Václav 196 167 192 166 202 141 163 173 150 172,22
29. Pleticha Jaroslav st. 213 158 213 174 175 174 154 171 157 176,56
30. Stulík Jiří 182 195 194 171 190 198 152 153 182 179,67
31. Suchánek Jan 145 198 184 158 195 173 140 160 169 169,11
32. Čermák František 205 180 224 160 189 196 144 164 181 182,56
33. Dedera Vladislav 175 213 172 214 158 165 178 155 155 176,11
34. Bočan Josef 154 159 194 211 213 192 182 145 160 178,89
35. Skalický Pavel 214 157 255 164 213 185 156 195 124 184,78
36. Bočanová Ivana 201 174 167 167 204 171 163 109 141 166,33
37. Kulhánek Vratislav 171 169 182 212 204 195 188,83
38. Vavrla Zdeněk 127 221 249 172 165 170 184,00
39. Horák Ludvík 168 223 181 160 200 172 184,00
40. Drábek Aleš 141 171 213 190 187 201 183,83
41. Ševčík Vlastimil 188 205 170 204 170 136 178,83
42. Jindřišek Milan 180 192 128 166 170 185 170,17
43. Plánička Vojtěch 193 191 166 160 170 168 174,67
44. Burič Ratko 166 156 180 172 160 190 170,67
45. Florík Petr 156 188 179 182 223 165 182,17
46. Štefková Eva 181 183 146 188 158 183 173,17
47. Hanušová Dana 164 198 181 171 170 149 172,17
48. Lébrová Jana 183 151 153 182 179 182 171,67
49. Nosek Richard 156 169 189 184 160 196 175,67
50. Frýbortová Marie 148 172 158 147 205 169 166,50
51. Polívka Dalibor 189 192 166 162 198 152 176,50
52. Síbrt Ivan 179 163 174 179 186 180 176,83
53. Pláničková Zdenka 164 156 168 165 152 163 161,33
54. Matera Lubomír 156 199 190 167 192 147 175,17
55. Dědič Dalibor 195 173 170 166 177 167 174,67
56. Horáková Marie 105 160 141 202 121 167 149,33
57. Šolc Miloslav 160 192 145 173 182 146 166,33
58. Synek Aleš 179 152 164 185 202 155 172,83
59. Konečná Marie 184 191 154 169 137 122 159,50
60. Pekár Petr 151 165 165 171 213 169 172,33
61. Adamec Petr 152 174 172 178 166 170 168,67
62. Suchánková Miloslava 143 181 179 133 179 131 157,67
63. Breindlová Anna 157 126 154 154 183 146 153,33
64. Šlechta Jaroslav 174 191 155 160 182 140 167,00
65. Henzl Petr 153 176 175 183 150 153 165,00
66. Schön Viktor st. 148 162 158 157 174 165 160,67
67. Kassas Abdul 107 143 188 201 196 164 166,50
68. Navrátil Zdeněk 135 164 167 151 204 134 159,17
69. Suchánek Luděk 157 212 130 131 155 174 159,83
70. Soukupová Dana 152 178 126 125 162 139 147,00
71. Láník Igor 154 127 145 132 170 142 145,00
72. Lencová Anežka 118 160 167 118 126 149 139,67
73. Šmejkalová Ivana 160 127 150 133 131 145 141,00
74. Frýbort Otakar 120 153 140 138 154 156 143,50
75. Butal Jaroslav st. 166 128 158 128 128 156 144,00
76. Kučera Josef 131 151 143 117 113 172 137,83
77. Brašnová Alena 171 135 122 133 125 130 136,00
ReLencová Anežka 144 105 111 155 145 116 129,33
ReKassas Abdul 132 152 170 193 167 172 164,33
ReSuchánková Miloslava 144 153 155 156 175 146 154,83
ReSuchánek Jan 169 177 148 133 140 178 157,50
ReFlegelová Dáša 146 167 124 175 160 170 157,00
ReKulhánek Vratislav 204 183 198 140 146 199 178,33
ReNejezchleba Stanislav 171 168 186 183 175 138 170,17
ReSoukupová Dana 95 123 118 113 112 125 114,33
ReHorák Ludvík 157 195 169 174 171 148 169,00
ReFlorík Petr 167 184 171 171 159 177 171,50
ReVavrla Zdeněk 206 184 166 168 170 169 177,17
ReTalaš Vlastimír 168 179 154 220 143 157 170,17
ReHavlíček Zdeněk st. 162 181 196 170 139 151 166,50
ReSoukupová Dana 143 126 133 169 134 155 143,33
ReKassas Abdul 171 180 180 163 135 148 162,83
ReLukeš Vladimír 181 157 166 147 145 175 161,83
ReFlegelová Dáša 184 180 180 168 158 149 169,83
ReBurian Ivan 216 201 146 202 186 202 192,17
RePolívka Dalibor 182 159 153 172 203 143 168,67
ReFryšová Věra 187 164 178 150 144 175 166,33
ReBočan Josef 135 154 210 183 191 199 178,67
RePitaš Vladimír 171 193 164 150 197 157 172,00

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020