Divize C

Datum konání: 1. prosince 2013 Místo: Bowland Olomouc

Informace k turnaje

Kontakt:
Hromek Jiří
Telefon:
725 178 197
Email:
hromek@bowlingbrno.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Divize C
Články:
Divize sk. C, 3. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Tacl Letohrad C 5 2850 570,00 19,0
2. LB Pardubice 5 2948 559,60 18,0
3. ABB Vidlatá Seč 5 2683 526,60 13,0
4. Excalibur Frýdek Místek 5 2624 524,80 9,0
5. BC Trim Pardubice 5 2564 502,80 9,0
6. Tacl Letohrad D 5 2476 475,20 7,0

Zápasy kola

Excalibur Frýdek Místek4600
LB Pardubice6185

UTKÁNÍ

Foťko Michal 146 0 : 1 225 Hanusíková Blanka +10
Vilášek Stanislav 136 0 : 1 195 Polzová Dagmar +10
Schindler Radek 178 0 : 1 198 Hanušová Dana +10
Tacl Letohrad D4510
Tacl Letohrad C5755
ABB Vidlatá Seč4911
BC Trim Pardubice5324

UTKÁNÍ

Brokeš František st. 177 1 : 0 146 Prorok Michal
Brokešová Anna +10 136 0 : 1 198 Čechovská Monika +10
Brokeš Milan 178 0 : 1 188 Drahoš Tomáš
ABB Vidlatá Seč5524
Tacl Letohrad C5231

UTKÁNÍ

Brokeš František st. 175 0 : 1 181 Tacl Alois
Brokešová Anna +10 182 1 : 0 159 Severa Tomáš
Brokeš Milan 195 1 : 0 183 Morávek Jaroslav
BC Trim Pardubice4871
Excalibur Frýdek Místek5584

UTKÁNÍ

Prorok Michal 124 0 : 1 194 Foťko Michal
Čechovská Monika +10 188 1 : 0 162 Vilášek Stanislav
Drahoš Tomáš 175 0 : 1 202 Schindler Radek
Tacl Letohrad D5331
LB Pardubice5734

UTKÁNÍ

Morávková Drahomíra +10 196 1 : 0 151 Hanusíková Blanka +10
Appeltauerová Eva +10 160 0 : 1 180 Polzová Dagmar +10
Klapal Jaroslav 177 0 : 1 242 Hanušová Dana +10
Excalibur Frýdek Místek4641
Tacl Letohrad D4944
LB Pardubice5583
ABB Vidlatá Seč5482

UTKÁNÍ

Hanusíková Blanka +10 182 0 : 1 187 Brokeš František st.
Polzová Dagmar +10 192 1 : 0 167 Brokešová Anna +10
Hanušová Dana +10 184 0 : 1 194 Brokeš Milan
BC Trim Pardubice5030
Tacl Letohrad C5555

UTKÁNÍ

Prorok Michal 156 0 : 1 173 Tacl Alois
Čechovská Monika +10 180 0 : 1 195 Tomášek Petr
Drahoš Tomáš 167 0 : 1 187 Morávek Jaroslav
LB Pardubice6155
BC Trim Pardubice5280

UTKÁNÍ

Hanusíková Blanka +10 161 1 : 0 151 Prorok Michal
Polzová Dagmar +10 224 1 : 0 182 Čechovská Monika +10
Hanušová Dana +10 230 1 : 0 195 Drahoš Tomáš
Tacl Letohrad C5964
Excalibur Frýdek Místek5301
ABB Vidlatá Seč5424
Tacl Letohrad D4901
Excalibur Frýdek Místek6123
ABB Vidlatá Seč5502
BC Trim Pardubice5144
Tacl Letohrad D5081

UTKÁNÍ

Prorok Michal 133 0 : 1 208 Morávková Drahomíra +10
Čechovská Monika +10 211 1 : 0 157 Appeltauerová Eva +10
Drahoš Tomáš 170 1 : 0 143 Klapal Jaroslav
Tacl Letohrad C6014
LB Pardubice5841

UTKÁNÍ

Tacl Alois 190 0 : 1 194 Hanusíková Blanka +10
Tomášek Petr 197 1 : 0 188 Polzová Dagmar +10
Morávek Jaroslav 214 1 : 0 202 Hanušová Dana +10

Dnes se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Zítra se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS