EBONITE

Datum konání: 4. února 2016 - 6. února 2016 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Ebonite
Články:
EBONITE tour 2016, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Nováková Miluše 164 185 193 224 192 200 202 159 203 226 193 188 194,08
2. Homola Lukáš 193 288 166 242 182 193 195 224 219 211,33
3. Hindrák Jiří 227 186 176 188 214 183 177 192 201 212 243 180 198,25
4. Vacek Pavel 188 195 181 207 165 225 161 144 255 183 257 181 195,17
5. Marval Michal 243 212 240 253 177 267 198 215 214 224,33
6. Pitaš Vladimír 151 182 159 279 196 182 169 176 232 191,78
7. Teame Habtegabriel 194 213 192 191 194 192 203 201 187 193 191 222 197,75
8. Větrovský Jaroslav 212 153 226 180 214 179 235 234 168 204 207 189 200,08
9. Křižka Filip 187 212 216 195 153 199 160 193 197 187 187 206 191,00
10. Nejezchleba Stanislav 192 210 188 161 169 178 199 182 197 187 200 166 185,75
11. Závladská Svatava 202 167 234 201 226 202 181 179 189 197,89
12. Harbáček Petr 198 159 222 173 237 246 221 159 199 201,56
13. Beran Jiří ml. 186 227 222 232 226 180 246 126 192 204,11
14. Kopřiva Milan 154 190 178 185 205 279 156 244 175 190 223 158 194,75
15. Beran Jiří st. 177 213 181 228 208 276 192 150 214 204,33
16. Čižinský Jaroslav 163 268 194 179 201 210 175 193 181 196,00
17. Švec Ladislav 210 186 199 181 221 221 226 175 185 196 166 184 195,83
18. Kolář Jan st. 167 233 185 243 162 205 201 180 235 224 165 157 196,42
19. Schindler Radek 202 187 205 191 186 217 199 225 171 204 159 174 193,33
20. Breindlová Anna 159 173 195 191 178 238 178 143 152 178,56
21. Petáková Anna 187 192 183 204 175 192 135 146 197 179,00
22. Oliva Miroslav 188 169 205 232 235 212 205 149 168 195,89
23. Slezák Luboš 167 188 214 133 207 208 212 190 149 174 160 147 179,08
24. Čermák Pavel 192 201 245 243 245 246 167 122 207,63
25. Klečka Jiří 211 209 201 154 158 195 205 195 134 184,67
26. Beštová Kateřina 190 170 221 185 209 177 154 173 197 186,22
27. Egert Jiří 190 178 182 173 175 189 171 171 161 176,67
28. Ruml David 191 189 168 210 201 179 175 173 177 184,78
29. Flegelová Dáša 192 190 210 182 184 148 149 159 158 174,67
30. Synek Aleš 177 192 215 198 194 226 177 160 196 192,78
31. Erben Roman 181 187 239 156 223 181 202 142 168 186,56
32. Krňáková Šárka 177 175 165 225 215 138 150 148 166 173,22
33. Krňák Pavel 193 181 190 190 212 200 144 200 168 186,44
34. Fryšová Věra 209 163 209 158 141 174 119 173 155 166,78
35. Homola Pavel 198 205 221 208 157 190 174 157 177 187,44
36. Burian Ivan 199 225 202 177 164 178 139 170 163 179,67
37. Nosek Richard 209 205 213 212 178 162 196,50
38. Mištera Karel 158 196 190 202 160 210 186,00
39. Bárta Karel st. 179 198 206 144 214 209 191,67
40. Görg Martin 187 166 232 178 197 182 190,33
41. Hradil Vavřinec 200 172 144 225 181 178 183,33
42. Šafařík Luděk 206 215 168 183 169 182 187,17
43. Konečná Marie 150 190 150 178 157 187 168,67
44. Kučírek František 148 233 177 169 166 141 172,33
45. Květenský Vítězslav 178 199 188 142 177 183 177,83
46. Hradilová Daniela 183 137 193 194 169 147 170,50
47. Typolt Pavel 171 201 195 170 183 177 182,83
48. Burianová Eva 200 145 159 158 218 169 174,83
49. Merva Vladimír 147 182 189 194 177 225 185,67
50. Mach Libor 187 144 168 209 193 206 184,50
51. Schön Viktor st. 171 134 191 183 134 226 173,17
52. Bobek Vlastimil 169 178 183 170 183 185 178,00
53. Černíková Karolína 180 192 129 200 163 156 170,00
54. Jelínek Lukáš 177 158 158 176 151 197 169,50
55. Fifková Kateřina 138 213 144 135 173 194 166,17
56. Havel Petr ml. 188 169 170 186 176 221 185,00
57. Lukeš Vladimír 237 158 163 145 148 167 169,67
58. Jašek Karel PH 156 172 199 164 178 211 180,00
59. Král Ondřej 138 114 156 187 204 195 165,67
60. Korbová Eliška 161 154 158 147 139 186 157,50
61. Soukup Libor 166 203 131 209 170 203 180,33
62. Lencová Anežka 202 157 171 132 166 145 162,17
63. Drážný Michal 158 164 184 159 178 171 169,00
64. Schönová Jana 140 148 155 149 182 192 161,00
65. Kulhánek Vratislav 159 178 182 225 151 191 181,00
66. Pekár Petr 192 181 190 166 200 157 181,00
67. Závladský Dušan 172 189 160 204 147 193 177,50
68. Stupka Jan 168 205 170 153 169 194 176,50
69. Kolářová Hana 137 168 178 166 167 174 165,00
70. Pindurová Jana 194 198 170 135 199 107 167,17
71. Květoň Jiří 158 186 125 145 179 191 164,00
72. Demuth Filip 164 187 140 227 150 186 175,67
73. Homola Ladislav 135 190 187 205 184 159 176,67
74. Chytil Lukáš 141 174 165 179 186 229 179,00
75. Kish Evžen 165 168 209 201 144 163 175,00
76. Jašková Milena 166 135 170 203 129 169 162,00
77. Vojtěchová Markéta 109 175 145 135 153 219 156,00
78. Tětek Petr 166 171 169 185 167 184 173,67
79. Paračka Andrej 161 162 148 153 133 226 163,83
80. Bílek Miroslav 184 173 211 140 184 131 170,50
81. Nýč Miroslav 182 168 198 166 152 158 170,67
82. Jirsa Miloš 138 134 184 141 199 154 158,33
83. Lanč Radek 160 188 136 180 200 191 175,83
84. Kroutil Tomáš 176 169 171 145 164 182 167,83
85. Bočan Josef 226 171 168 156 179 136 172,67
86. Vrážel Jiří st. 185 157 177 183 143 168 168,83
87. Navrátil Lubomír ml. 171 148 146 209 146 145 160,83
88. Čížek Daniel 152 158 148 176 147 184 160,83
89. Brůčková Kateřina 158 131 152 113 150 159 143,83
90. Šimůnek Pavel 140 104 200 159 176 146 154,17
91. Tětková Lenka 154 158 134 165 129 153 148,83
92. Kassas Abdul 126 137 193 178 171 171 162,67
93. Křesťan Ladislav 140 175 180 148 139 160 157,00
94. Eliáš Petr JČ 148 185 133 168 129 151 152,33
95. Vilášek Stanislav 138 158 159 165 167 178 160,83
96. Harvánek Petr 137 140 145 165 170 111 144,67
97. Vojtíšek Erik 158 155 141 153 197 147 158,50
98. Homolová Kristína 154 126 151 158 158 158 150,83
99. Horáček Petr 122 177 143 181 131 162 152,67
100. Lebeda František 171 145 144 175 163 121 153,17
101. Souček Roman 169 163 123 103 121 168 141,17
102. Černík Vojtěch 131 112 210 111 128 149 140,17
103. Liebich Tomáš 113 132 119 145 108 105 120,33
ReBurian Ivan 163 170 150 192 191 204 178,33
ReBurian Ivan 133 150 188 139 194 166 161,67
ReEgert Jiří 185 184 170 148 173 141 166,83
ReEgert Jiří 179 176 136 125 133 144 148,83
ReErben Roman 156 185 211 204 202 166 187,33
ReHarbáček Petr 155 244 139 234 189 160 186,83
ReHomola Pavel 180 179 199 139 172 151 170,00
ReJašek Karel PH 190 151 174 175 177 186 175,50
ReJašková Milena 111 150 151 168 168 182 155,00
ReKolář Jan st. 190 145 204 173 180 192 180,67
ReKrňáková Šárka 177 175 165 225 215 138 182,50
ReKroutil Tomáš 160 152 148 192 152 179 163,83
ReKučírek František 148 233 177 169 166 141 172,33
ReKulhánek Vratislav 209 182 150 200 153 177 178,50
ReKulhánek Vratislav 167 199 137 178 206 170 176,17
ReKvětenský Vítězslav 178 199 188 142 177 183 177,83
ReKvětoň Jiří 158 186 125 145 179 191 164,00
ReLanč Radek 167 188 169 158 223 127 172,00
ReLukeš Vladimír 237 158 163 145 148 167 169,67
ReNejezchleba Stanislav 126 169 198 167 178 190 171,33
ReParačka Andrej 179 169 134 157 148 133 153,33
RePitaš Vladimír 157 193 169 214 158 154 174,17
ReSlezák Luboš 158 202 144 181 154 138 162,83
ReSynek Aleš 194 165 178 205 191 193 187,67
ReTětková Lenka 154 158 134 165 129 153 148,83
ReTypolt Pavel 147 147 180 206 152 176 168,00
ReVacek Pavel 193 161 154 160 189 121 163,00

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS