EBONITE

Datum konání: 4. srpna 2016 - 6. srpna 2016 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Ebonite
Články:
EBONITE, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Květenský Vítězslav 182 262 185 181 204 178 160 256 214 202,44 63
2. Glezgo Štefan 169 167 214 165 184 208 150 256 188 203 177 223 192,00 62
3. Macek Jan 270 267 210 191 268 258 179 214 212 229,89 61
4. Petáková Anna 163 164 187 151 240 189 208 199 161 213 154 169 183,17 60
5. Kolářová Hana 151 187 188 171 205 197 153 166 209 180,78 59
6. Pitaš Vladimír 185 179 211 204 224 159 195 157 181 188,33 58
7. Homola Lukáš 189 193 161 223 204 205 202 218 237 214 177 191 201,17 57
8. Stupka Jan 167 176 203 203 176 153 173 171 182 169 199 179 179,25 56
9. Lorenc Jaroslav 242 210 194 223 194 194 198 163 218 204,00 55
10. Ruml David 176 183 223 194 152 188 210 134 211 164 204 183 185,17 54
11. Hindrák Jiří 211 217 218 191 215 214 192 192 180 203,33 53
12. Schindler Radek 184 194 183 196 191 166 186 158 203 194 176 180 184,25 52
13. Homola Ladislav 195 164 190 182 188 157 202 173 166 174 200 161 179,33 51
14. Nejezchleba Stanislav 253 193 181 164 168 211 147 169 188 186,00 50
15. Nováková Michaela 168 206 190 181 197 191 152 142 197 180,44 49
16. Krňáková Šárka 127 133 193 214 145 234 166 126 168 174 144 161 165,42 48
17. Uher Dušan 202 190 188 155 189 190 167 187 191 177 165 162 180,25 47
18. Klečka Jiří 177 180 188 177 168 172 186 181 156 164 173 161 173,58 46
19. Drážný Michal 206 223 185 180 138 188 182 193 187 128 184 179 181,08 45
20. Marval Michal 218 245 223 186 187 194 181 166 165 196,11 44
21. Bílek Miroslav 165 188 178 182 177 168 157 144 206 189 144 146 170,33 43
22. Synek Aleš 233 248 184 189 175 168 169 222 234 177 145 168 192,67 42
23. Krňák Pavel 178 190 208 171 177 181 170 164 212 129 196 164 178,33 41
24. Čermák Pavel 212 196 222 158 172 239 182 206 164 142 152 158 183,58 40
25. Slavíková Kateřina 173 197 169 158 204 168 178,17 39
26. Nováková Miluše 215 188 148 239 177 155 157 155 170 178,22 38
27. Závladská Svatava 189 176 188 192 191 169 141 178 148 174,67 37
28. Kolář Jan st. 169 198 231 148 178 219 160 176 173 183,56 36
29. Bobek Vlastimil 133 177 187 166 226 189 191 134 143 171,78 35
30. Bočan Josef 167 186 145 165 194 235 163 190 133 175,33 34
31. Černík Vojtěch 199 182 209 157 157 165 164 182 118 170,33 33
32. Erben Roman 160 200 197 215 216 184 152 156 159 182,11 32
33. Guič Boris 177 204 201 181 173 156 108 159 181 171,11 31
34. Patková Lucie 160 148 180 164 152 145 115 131 136 147,89 30
35. Korynta Jan 157 255 167 139 159 201 179,67 29
36. Liebichová Fantová Ingrid 171 139 164 175 160 166 162,50 28
37. Kaňka Jan 181 153 179 179 157 190 173,17 27
38. Kassas Abdul 215 160 166 156 178 181 176,00 26
39. Seidl Michal 191 218 169 217 153 136 180,67 25
40. Závladský Dušan 221 124 147 184 180 193 174,83 24
41. Kučírek František 124 142 179 164 181 201 165,17 23
42. Slezák Luboš 157 159 201 175 175 167 172,33 22
43. Sýkorová Andrea 174 173 159 199 115 135 159,17 21
44. Šafařík Luděk 166 189 171 186 187 152 175,17 20
45. Král Ondřej 184 127 159 176 166 148 160,00 19
46. Lakomý Jan 150 178 172 182 158 173 168,83 18
47. Jirsa Miloš 163 179 146 128 159 193 161,33 17
48. Harvánek Petr 168 129 158 176 137 159 154,50 16
49. Kulhánek Vratislav 158 176 179 182 155 182 172,00 15
50. Horáček Petr 201 140 173 145 135 181 162,50 14
51. Kopřiva Milan 147 176 174 178 180 160 169,17 13
52. Vacek Pavel 160 225 146 141 203 169 174,00 12
53. Suchánková Miloslava 142 148 148 164 167 140 151,50 11
54. Nosek Richard 176 148 159 159 184 190 169,33 10
55. Schön Viktor st. 143 169 162 168 168 152 160,33 9
56. Švec Ladislav 216 187 115 156 159 201 172,33 8
57. Křesťan Ladislav 187 145 165 132 176 157 160,33 7
58. Mach Libor 171 160 160 190 157 161 166,50 6
59. Lencová Anežka 132 129 144 150 157 165 146,17 5
60. Bočanová Ivana 121 186 140 158 144 136 147,50 4
61. Soukup Libor 144 121 195 167 151 200 163,00 3
62. Černíková Karolína 142 160 116 153 164 144 146,50 2
63. Pecháček Vladimír 137 121 133 151 132 148 137,00 1
ReKvětenský Vítězslav 153 170 144 189 164 201 170,17
ReUher Dušan 130 196 156 180 143 214 169,83
RePatková Lucie 126 135 156 149 142 143 141,83
ReKolář Jan st. 161 190 171 153 218 185 179,67
ReKolářová Hana 175 193 150 190 182 128 169,67
ReSynek Aleš 166 137 200 233 147 167 175,00
ReZávladský Dušan 180 165 195 162 184 160 174,33
ReZávladská Svatava 185 184 159 172 195 183 179,67
ReBobek Vlastimil 150 181 139 134 156 231 165,17
ReKassas Abdul 124 165 186 142 131 148 149,33
ReVacek Pavel 176 161 189 156 150 180 168,67
ReSlezák Luboš 153 143 162 168 100 179 150,83
ReRuml David 143 146 118 155 179 151 148,67
ReHindrák Jiří 177 188 185 169 174 178 178,50
ReKrňáková Šárka 161 152 121 169 155 180 156,33
ReBílek Miroslav 156 136 158 156 177 200 163,83
ReKučírek František 172 165 170 180 124 158 161,50
RePitaš Vladimír 188 210 161 158 160 148 170,83

Krátké zprávy

08.12.2019 v 19:14

Juniorskými Mistry ČR v soutěži dvojic se stala dvojka Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský.

01.12.2019 v 22:04

Mistrem ČR v soutěži 5-ti členných družstev se stal ProBowling.

26.11.2019 v 11:32

Rozšířena "obsazovačka" na MČR juniorských dvojic

25.11.2019 v 10:28

V "menu" STK zveřejněny Propozice MČR dvojic juniorů 2019, které se hrají 8.12. v Brně.

23.11.2019 v 10:51

Jaroslav Lorenc na Světovém poháru QubicaAMF dnes bojoval a posunul se na konečné skvělé 6. místo.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 5. turnaje Prestige 2019-2020

Hladík Karel
ProBowling
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling

2. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo

3. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Vopička Karel
STRIKE
Vopička Karel

Vopička Karel

STRIKE

Nejlepší senior, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Nejlepší žena, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS