EBONITE

Datum konání: 4. dubna 2019 - 6. dubna 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE
Články:
EBONITE tour, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Liebich Tomáš 186 214 246 191 147 198 210 225 178 222 279 192 207,33 89
2. Pitaš Vladimír 115 267 205 224 211 210 196 230 189 205,22 88
3. Butal Jaroslav st. 163 176 195 176 171 256 205 202 165 212 181 247 195,75 87
4. Beštová Kateřina 161 201 242 193 245 223 196 190 235 209,56 86
5. Petáková Anna 257 198 217 259 183 188 206 173 244 213,89 85
6. Synek Aleš 216 210 204 214 237 146 212 188 200 213 244 186 205,83 84
7. Černá Pavla 169 216 192 191 276 122 207 204 161 193,11 83
8. Hora Jiří 200 237 197 190 209 178 210 170 193 198,22 82
9. Čermák Pavel 238 225 213 223 227 243 197 244 174 220,44 81
10. Drábek Aleš 211 198 242 235 184 280 174 159 267 216,67 80
11. Závladská Svatava 192 217 211 180 192 184 143 221 195 172 247 138 191,00 79
12. Soukup Libor 222 219 221 234 232 170 193 193 182 207,33 78
13. Dobiáš Michal 201 217 152 235 169 196 171 219 187 178 225 176 193,83 77
14. Janošcová Kateřina 235 182 196 211 224 230 200 151 190 202,11 76
15. Culková Olga 169 173 168 174 191 204 171 168 178 169 176 165 175,50 75
16. Rain David 175 205 225 243 226 192 225 187 157 203,89 74
17. Stulíková Dagmar 157 205 177 204 181 200 183 188 192 155 149 192 181,92 73
18. Nejezchleba Stanislav 192 182 187 179 195 177 191 201 155 174 178 168 181,58 72
19. Kolář Jan st. 194 244 212 232 202 193 202 192 223 185 189 191 204,92 71
20. Včeliš Michal 202 223 183 232 226 222 177 193 152 201,11 70
21. Šimánek Ladislav 206 166 244 212 233 234 186 162 151 199,33 69
22. Horáček Petr 212 190 165 201 231 167 237 212 177 142 165 175 189,50 68
23. Kvasnička Ondřej 162 202 233 199 181 217 244 170 168 155 167 152 187,50 67
24. Čížek Daniel 211 161 204 193 226 235 211 191 170 169 149 148 189,00 66
25. Homola Lukáš 215 212 228 163 200 215 190 167 234 202,67 65
26. Štafa Pavel 178 279 234 160 167 150 199 176 162 189,44 64
27. Hindrák Jiří 237 217 169 172 226 236 191 224 166 204,22 63
28. Bobek Vlastimil 199 184 191 185 193 176 170 197 192 187,44 62
29. Paračka Andrej 193 218 210 167 224 162 213 155 170 190,22 61
30. Vacík Matěj 189 231 194 205 170 143 205 154 168 184,33 60
31. Černíková Michaela 139 229 201 158 209 180 125 183 171 177,22 59
32. Květenský Vítězslav 209 183 156 180 194 205 197 147 146 179,67 58
33. Vrážel Jiří 165 204 231 190 212 192 182 178 170 191,56 57
34. Prokop Zdeněk 179 169 165 171 165 198 172 154 141 168,22 56
35. Jirsa Miloš 180 166 165 165 191 183 122 180 162 168,22 55
36. Šimůnek Pavel 176 172 191 211 202 181 141 176 152 178,00 54
37. Malec Jaromír 150 188 204 205 235 212 199,00 53
38. Lebedová Zuzana 189 171 225 177 171 200 188,83 52
39. Vácha Petr 221 183 149 214 171 178 186,00 51
40. Vacek Pavel 196 205 137 201 227 197 193,83 50
41. Kváča Václav 154 199 145 216 202 235 191,83 49
42. Culek Jiří 169 173 168 174 191 204 179,83 48
43. Bešík Josef st. 160 164 158 179 161 213 172,50 47
44. Závladský Dušan 192 194 170 160 199 205 186,67 46
45. Egert Jiří 122 200 171 206 169 197 177,50 45
46. Korecký Michal 139 153 175 184 222 167 173,33 44
47. Jakovec Lukáš 171 216 205 162 178 195 187,83 43
48. Bílek Miroslav 222 178 170 177 167 197 185,17 42
49. Sýkorová Andrea 179 163 147 209 178 186 177,00 41
50. Klečka Jiří 202 186 176 151 176 196 181,17 40
51. Mach Libor 159 196 203 197 200 189 190,67 39
52. Kolářová Hana 124 168 164 171 196 189 168,67 38
53. Chrpa Jindřich 151 190 179 159 148 179 167,67 37
54. Honomichlová Martina 204 159 187 156 177 119 167,00 36
55. Korynta Jan 167 180 197 197 137 171 174,83 35
56. Sopková Irena 153 177 162 152 173 176 165,50 34
57. Kunc Oto 157 171 168 191 189 175 175,17 33
58. Schön Viktor st. 168 157 201 164 139 160 164,83 32
59. Suchánková Miloslava 168 193 155 160 145 153 162,33 31
60. Demuth Filip 227 154 177 223 158 147 181,00 30
61. Sovová Alena 163 148 200 178 156 169 169,00 29
62. Tětek Petr 153 180 181 146 204 183 174,50 28
63. Bora František 165 141 173 163 124 199 160,83 27
64. Černík Vojtěch 168 155 184 190 208 149 175,67 26
65. Suchánek Jan 211 162 157 135 133 175 162,17 25
66. Prokopová Dagmar 129 167 139 187 174 150 157,67 24
67. Kořínková Marie 154 187 166 145 167 126 157,50 23
68. Rác Václav 203 142 202 170 194 170 180,17 22
69. Hošek Petr 177 211 146 134 160 118 157,67 21
70. Marouš Martin 127 137 161 150 200 213 164,67 20
71. Slezák Luboš 201 141 205 114 173 183 169,50 19
72. Vohryzka Jaromír 194 156 176 171 171 168 172,67 18
73. Černíková Karolína 178 132 168 181 147 146 158,67 17
74. Jindřišek Milan 157 123 182 169 145 145 153,50 16
75. Malcová Gabriela 167 131 147 178 178 136 156,17 15
76. Schönová Jana 137 164 166 169 123 159 153,00 14
77. Sůva Jan 112 202 167 159 154 167 160,17 13
78. Kučírek František 134 152 181 158 125 154 150,67 12
79. Liebichová Fantová Ingrid 140 178 147 155 152 139 151,83 11
80. Nosek Richard 168 173 165 150 169 164 164,83 10
81. Homola Ladislav 183 176 152 131 151 145 156,33 9
82. Honzík Jakub 133 133 134 166 156 180 150,33 8
83. Šimůnek Daniel 159 154 150 147 149 195 159,00 7
84. Guič Boris 127 161 177 157 158 139 153,17 6
85. Karbusický Zbyněk 169 165 104 98 160 157 142,17 5
86. Strejcová Tereza 131 143 155 129 142 138 139,67 4
87. Hrnčíř Luděk 151 146 156 115 142 157 144,50 3
88. Harvánek Petr 125 84 172 107 138 157 130,50 2
89. Erben Roman 212 164 158 178,00 1
ReČížek Daniel 212 218 168 209 216 170 198,83
ReBeštová Kateřina 211 197 177 175 149 237 191,00
ReJakovec Lukáš 201 168 192 220 158 172 185,17
ReRain David 182 218 193 191 160 164 184,67
ReHora Jiří 210 166 208 168 140 202 182,33
ReŠtafa Pavel 139 180 185 136 172 256 178,00
ReRác Václav 176 211 164 182 181 153 177,83
ReVácha Petr 198 143 179 199 163 155 172,83
ReKolář Jan st. 149 167 187 170 193 169 172,50
ReRác Václav 161 162 173 142 204 187 171,50
ReBobek Vlastimil 124 194 171 208 146 181 170,67
ReSlezák Luboš 179 146 189 191 159 149 168,83
ReTětek Petr 166 188 205 165 127 162 168,83
ReVácha Petr 158 152 177 178 191 154 168,33
ReSynek Aleš 202 156 156 145 186 151 166,00
ReKolářová Hana 169 148 201 159 150 157 164,00
ReNosek Richard 181 165 164 124 177 171 163,67
ReTětek Petr 195 153 160 162 162 139 161,83
RePitaš Vladimír 175 128 147 185 166 163 160,67
ReKunc Oto 123 170 154 181 154 175 159,50
ReSchön Viktor st. 152 152 142 157 157 189 158,17
ReProkopová Dagmar 152 173 153 177 139 148 157,00
ReSopková Irena 162 168 153 137 160 162 157,00
ReKvětenský Vítězslav 152 158 158 119 169 157 152,17
ReBora František 140 123 137 163 158 156 146,17
ReKučírek František 156 167 114 116 119 126 133,00

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020