Fortell liga

Datum konání: 10. října 2018 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Fortell liga
Články:
Fortell liga, 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Seidl Daniel 167 200 171 220 189,50
2. Dolog Pavol 146 199 188 202 183,75
3. Strnad Libor 148 192 190 176,67
4. Krummer Jan 165 206 180 151 175,50
5. Chaloupka Petr 165 181 172 179 174,25
6. Javůrková Lucie 192 175 151 169 171,75
7. Přibyl Tomáš 192 178 147 169 171,50
8. Dostál Ladislav 169 171 146 189 168,75
9. Pešina Miroslav 148 170 211 140 167,25
10. Marek Luboš 171 158 172 167,00
11. Karal Lukáš 174 185 169 137 166,25
12. Foršt Hubert 176 170 134 171 162,75
13. Chaloupka Jan 133 138 171 186 157,00
14. Javůrek Jiří 162 176 117 171 156,50
15. Paclík Radomil 167 186 125 147 156,25
16. Herynek Jiří 108 135 223 155,33
17. Kobulej Jiří 196 133 137 155,33
18. Ambrož Filip 155 134 110 203 150,50
19. Hejda Radim 146 123 169 158 149,00
20. Kantorek Jiří 117 157 172 147 148,25
21. Krummerová Eliška 156 157 147 118 144,50
22. Vaněk Lukáš 133 122 169 154 144,50
23. Dočkal Jaroslav 150 138 141 143,00
24. Hájek Ladislav 155 95 190 128 142,00
25. Čopian Štefan 153 139 161 113 141,50
26. Simonová Helena 140 130 149 139,67
27. Krummerová Jana 146 107 157 148 139,50
28. Knap Miroslav ml. 103 143 161 148 138,75
29. Žemlička Miloš 132 97 116 191 134,00
30. Dubánek Jan 117 130 149 132,00
31. Severa Oldřich 132 107 139 126,00
32. Vašátko František 120 120 131 121 123,00

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen