Fortell liga

Datum konání: 14. listopadu 2018 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Fortell liga
Články:
Fortell liga, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Marek Luboš 192 175 174 180 180,25
2. Seidl Daniel 182 185 186 161 178,50
3. Modřanský Marek 133 234 191 155 178,25
4. Paclík Vladimír 167 153 195 171,67
5. Chaloupka Petr 132 202 180 171,33
6. Hejda Radim 147 157 195 183 170,50
7. Krummer Jan 177 174 202 123 169,00
8. Peškar Roman 141 195 168,00
9. Křepelka Aleš 177 159 168 168,00
10. Paclík Radomil 176 155 169 166,67
11. Karal Lukáš 121 184 188 164,33
12. Kobulej Jiří 177 158 155 163,33
13. Dolog Pavol 137 189 163,00
14. Šebek Robert 146 179 162,50
15. Dostál Ladislav 190 132 160 160,67
16. Krummerová Eliška 189 157 172 124 160,50
17. Severa Oldřich 153 169 159 160,33
18. Strnad Libor 141 182 128 188 159,75
19. Javůrková Lucie 156 205 140 127 157,00
20. Blaško Ján 152 165 150 155,67
21. Knap Miroslav ml. 171 151 130 163 153,75
22. Hájek Ladislav 160 159 142 153,67
23. Simonová Helena 138 155 155 164 153,00
24. Foršt Hubert 122 169 181 138 152,50
25. Ambrož Filip 149 124 183 152,00
26. Kantorek Jiří 154 152 146 150,67
27. Čopian Štefan 153 161 129 147,67
28. Dočkal Jaroslav 148 140 148 145,33
29. Krummerová Jana 173 156 144 105 144,50
30. Javůrek Jiří 151 137 163 124 143,75
31. Přibyl Tomáš 119 157 148 141,33
32. Vaněk Lukáš 169 136 139 116 140,00
33. Chaloupka Jan 161 124 127 137,33
34. Pešina Miroslav 127 157 124 136,00
35. Vašátko František 120 130 140 143 133,25
36. Dubánek Jan 146 129 121 132,00

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen