Fortell liga

Datum konání: 14. srpna 2019 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Fortell liga
Články:
Fortell liga, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Strnad Libor 191 151 215 185,67
2. Hrdina Lukáš 191 188 168 182,33
3. Šebek Robert 177 204 166 154 175,25
4. Stejskal Martin 168 178 193 161 175,00
5. Stejskal Rudolf 166 182 174,00
6. Přibyl Tomáš 157 212 139 176 171,00
7. Chaloupka Petr 154 152 188 174 167,00
8. Modřanský Marek 158 174 166 164 165,50
9. Javůrek Jiří 159 152 199 151 165,25
10. Křepelka Aleš 178 162 192 129 165,25
11. Paclík Vladimír 148 158 179 176 165,25
12. Vaněk Lukáš 191 166 181 120 164,50
13. Dočkal Jaroslav 198 157 136 157 162,00
14. Krummer Jan 136 211 136 159 160,50
15. Kantorek Jiří 163 165 151 159,67
16. Marek Luboš 163 135 179 159,00
17. Herynek Jiří 160 171 140 157,00
18. Blaško Ján 129 148 185 154,00
19. Dostál Ladislav 153 153 153,00
20. Pešina Miroslav 134 128 157 182 150,25
21. Kobulej Jiří 126 139 178 157 150,00
22. Kubát Ladislav 140 190 118 149,33
23. Hájek Ladislav 137 150 160 149,00
24. Čopian Štefan 150 146 148 148,00
25. Kozman Jaroslav 121 169 145,00
26. Javůrková Lucie 140 150 145 144 144,75
27. Simonová Helena 106 154 172 144,00
28. Vašátko František 151 134 129 156 142,50
29. Knap Miroslav st. 163 132 149 122 141,50
30. Krummerová Jana 146 133 116 170 141,25
31. Chaloupka Jan 128 134 127 171 140,00
32. Krummerová Eliška 129 165 145 120 139,75
33. Dubánek Jan 129 133 110 138 127,50
34. Paclík Radomil 105 93 136 161 123,75

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen
Sovová Alena
BT Notaxo
Sovová Alena

Sovová Alena

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen