Kegel Prestige Tour, 10. turnaj

Datum konání: 15. dubna 2018 Místo: Bowland Šantovka

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Kegel Prestige 2017-2018
Články:
Kegel Prestige 2017-18, propozice
Kegel Prestige 10. turnaj, konečné výsledky

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Schindler Radek 188 246 234 234 204 267 228,83 48
2. Vlachovič Jakub 220 178 216 235 276 225 225,00 47
3. Macek Jan 175 216 209 268 243 226 222,83 46
4. Tříska Jan 213 222 197 225 222 254 222,17 45
5. Křesťan Miroslav 222 253 183 225 208 177 211,33 44
6. Pankivová Božena 212 234 141 210 202 198 199,50 43
7. Vondráček Adam 233 180 224 146 240 188 201,83 42
8. Straková Irena 221 211 154 203 213 159 193,50 41
9. Chytil Lukáš 139 151 180 229 236 266 200,17 40
10. Homola Lukáš 214 237 192 170 228 160 200,17 39
11. Vojtěchová Markéta 191 213 188 202 212 146 192,00 38
12. Janošcová Kateřina 156 170 196 205 195 216 189,67 37
13. Černíková Karolína 184 222 191 158 185 190 188,33 36
14. Hanušová Dana 176 169 197 204 205 173 187,33 35
15. Kotrla Ondřej 204 159 194 171 242 187 192,83 34
16. Kratochvíl Dominik 129 224 227 180 172 212 190,67 33
17. Drábek Aleš 171 193 203 192 210 175 190,67 32
18. Lébrová Jana 167 158 211 173 223 157 181,50 31
19. Erben Roman 192 206 173 180 176 199 187,67 30
20. Stupka Jan 213 191 178 190 172 173 186,17 29
21. Grunda Daniel 170 186 187 169 201 190 183,83 28
22. Lang David 171 179 168 210 213 155 182,67 27
23. Chládková Hana 158 181 144 190 171 204 174,67 26
24. Nahodil Rostislav 178 198 182 166 181 191 182,67 25
25. Florík Petr 155 178 147 192 195 224 181,83 24
26. Květenský Vítězslav 198 178 158 187 160 208 181,50 23
27. Vacík Matěj 163 212 177 171 197 167 181,17 22
28. Lakomý Jan 168 183 157 193 187 199 181,17 21
29. Brokešová Anna 167 159 174 187 183 164 172,33 20
30. Vopička Karel 186 166 175 170 199 182 179,67 19
31. Sýkorová Andrea 177 138 179 166 165 189 169,00 18
32. Hejdučková Kateřina ml. 147 186 193 187 163 137 168,83 17
33. Krummerová Eliška 194 167 155 168 166 161 168,50 16
34. Černík Vojtěch 143 138 179 165 168 245 173,00 15
35. Mazalová Andrea 148 168 160 138 223 150 164,50 14
36. König Antonín 161 152 205 192 175 148 172,17 13
37. Brokeš František st. 186 193 162 169 138 167 169,17 12
38. Štefková Eva 172 193 158 160 125 155 160,50 11
39. Fidra Jan 168 157 159 137 147 242 168,33 10
40. Zapletalová Jiřina 147 165 166 144 161 152 155,83 9
41. Soukup Libor 193 131 138 157 137 225 163,50 8
42. Charvát Hugo 177 157 138 203 160 140 162,50 7
43. Brychová Eliška 124 154 149 159 178 146 151,67 6
44. Vilášek Stanislav 165 161 139 200 146 136 157,83 5
45. Homola Ladislav 137 174 152 169 165 125 153,67 4
46. Černíková Michaela 127 113 119 176 164 162 143,50 3
47. Ulička Antonín 182 144 157 129 125 163 150,00 2
48. Petáková Anna 216 216,00 1

Krátké zprávy

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165