Kvalifikace MČR DVOJIC - ženy

Datum konání: 5. října 2019

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
MČR dvojic, výsl. kvalifikace a INFO o finále

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Stromšíková Anna 193 224 185 204 198 260 210,67
Fojtíková Ivana 201 149 203 196 244 211 200,67
2. Nosková Jitka 173 200 279 245 178 191 211,00
Hanusíková Blanka 207 215 200 204 170 173 194,83
3. Lébrová Jana 213 194 195 203 216 206 204,50
Otec Hanzlovská Petra 244 194 180 156 188 227 198,17
4. Beštová Kateřina 248 191 242 225 193 161 210,00
Petáková Anna 160 150 202 189 227 187 185,83
5. Krummerová Eliška 190 189 213 211 170 210 197,17
Mazalová Andrea 144 178 223 193 126 170 172,33
6. Dologová Petra 182 245 203 169 205 242 207,67
Morávková Drahomíra 173 180 166 161 122 160 160,33
7. Hanušová Dana 259 213 178 175 180 181 197,67
Straková Irena 178 186 164 174 156 156 169,00
8. Vondráčková Linda 201 182 170 223 177 244 199,50
Germanová Lenka 130 183 160 140 179 188 163,33
9. Hejdučková Kateřina ml. 182 169 214 206 158 159 181,33
Hejdučková Kateřina st. 189 176 174 211 145 193 181,33
10. Sýkorová Andrea 193 170 204 223 179 167 189,33
Pankivová Božena 167 152 193 146 158 209 170,83
11. Vojtěchová Markéta 221 225 186 190 170 183 195,83
Liebichová Fantová Ingrid 163 180 136 156 167 163 160,83
12. Malcová Gabriela 167 208 204 160 182 201 187,00
Sovová Alena 141 181 190 130 144 165 158,50
13. Gabrhelová Markéta 173 180 189 186 149 171 174,67
Killerová Martina 140 161 154 166 167 146 155,67
14. Brychová Eliška 150 180 170 167 138 154 159,83
Brokešová Viktorie 138 147 166 147 174 167 156,50
15. Hrazdírová Lucie 161 131 146 180 142 193 158,83
Tenorová Sabina 99 132 166 142 144 109 132,00

Krátké zprávy

23.09.2020 v 07:08

Otevřena OBSAZOVAČKA na 4. turnaj PRESTIGE TOUR.

23.09.2020 v 06:35

Zveřejněny žebříčky Prestige Tour po 3. turnaji.

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Bílek Miroslav
bez klubové příslušnosti
Bílek Miroslav

Bílek Miroslav

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS