MČR jednotlivců 2017 - muži

Datum konání: 13. května 2017 - 14. května 2017 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Mistrovství České republiky jednotlivců 2017, propozice
Mistrovství České republiky jednotlivců 2017

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 192 254 207 215 186 174 268 266 157 213 225 266 256 222 212 198 221 223 225 220,00
2. Talpa Marek 244 183 183 182 228 244 225 300 256 207 248 279 244 223 212 191 213 199 207 224,63
3. Macek Jan 195 206 195 196 269 184 215 222 278 210 200 226 186 210 227 213 172 201 211,39
4. Kabrhel Petr 189 193 234 202 189 195 278 191 200 243 267 197 187 207 203 171 209 207 209,00
5. Mlynář Ondřej 215 151 187 216 212 206 264 192 232 250 225 256 198 206 196 213,73
6. Hladík Karel 223 232 189 215 213 184 221 242 191 242 234 199 256 208 177 215,07
7. Plechata Tomáš 258 211 181 234 219 175 223 234 215 208 201 216 255 171 214,36
8. Tříska Jan 167 161 175 279 166 232 192 242 206 240 191 253 188 181 205,21
9. Marval Michal 189 268 149 170 225 173 211 200 264 245 195 212 208,42
10. Homola Lukáš 172 211 226 159 245 205 245 179 206 226 192 234 208,33
11. Švec Ladislav 221 221 170 149 246 179 231 177 245 223 216 220 208,17
12. Erben Roman 175 187 156 258 191 169 208 234 201 183 267 254 206,92
13. Hindrák Jiří 186 205 179 191 196 181 258 232 192 205 212 213 204,17
14. Kinc Denis 154 202 197 197 223 234 245 198 220 202 196 173 203,42
15. Spáčil Jan st. 207 190 211 278 174 245 205 184 215 183 154 193 203,25
16. Vrážel Jiří 189 219 214 196 188 219 211 168 200 201 193 236 202,83
17. Vinklárek Pavel 181 189 180 162 195 208 165 236 202 199 226 265 200,67
18. Schindler Radek 204 189 190 182 229 202 176 167 210 223 268 146 198,83
19. Orálek Radek 213 181 180 152 170 192 199 232 245 176 172 256 197,33
20. Janovský Michal 154 236 187 186 200 169 256 199 164 206 191 192 195,00
21. Görg Martin 203 169 158 154 155 138 267 213 212 229 228 206 194,33
22. Vondráček Adam 137 208 200 265 189 173 190 183 163 212 182 226 194,00
23. Vopička Karel 165 209 195 203 174 179 144 189 180 254 198 217 192,25
24. Rain David 236 161 168 199 165 164 171 194 225 254 184 182 191,92
25. Lang David 201 192 169 169 232 205 179 200 159 244 173 160 190,25
26. Rác Václav 255 182 170 154 166 172 165 195 186 216 191 223 189,58
27. Klein David 160 147 197 178 191 223 163 212 177 219 202 204 189,42
28. Krňák Pavel 163 235 200 178 158 194 153 189 172 219 192 219 189,33
29. Beran Jiří st. 203 159 177 191 230 157 232 207 199 155 181 180 189,25
30. Čermák Pavel 231 193 177 186 192 157 193 162 198 178 209 191 188,92
31. Synek Aleš 176 193 171 176 185 168 246 164 179 219 187 188 187,67
32. Černík Vojtěch 190 193 198 147 167 247 164 176 164 210 181 203 186,67
33. Jelínek Lukáš 191 194 212 148 179 205 218 189 184 169 146 202 186,42
34. Teame Habtegabriel 178 205 174 214 191 187 186 133 216 179 170 203 186,33
35. Homola Pavel 203 213 157 179 205 209 188 135 167 132 200 189 181,42
36. Vlachovič Jakub 202 195 192 178 166 107 153 214 184 191 197 178 179,75
37. Fleischmann Jan st. 174 205 192 193 187 211 202 181 136 162 179 133 179,58
38. Drábek Aleš 154 182 174 165 160 168 175 200 214 212 176 174 179,50
39. Mička Daniel 149 171 180 148 172 168 157 227 175 197 174 217 177,92
40. König Antonín 152 156 146 120 156 186 201 189 183 190 225 215 176,58
41. Mlynka Michal 175 205 160 151 193 175 190 180 182 191 154 160 176,33
42. Lakomý Jan 169 170 127 171 182 208 179 183 198 192 168 168 176,25
43. Brokeš František st. 176 158 171 147 158 168 168 200 164 204 200 192 175,50
44. Homola Ladislav 145 172 197 189 168 138 134 204 188 204 177 187 175,25
45. Květenský Vítězslav 186 151 181 131 160 179 163 167 203 168 213 192 174,50
46. Burian Ivan 154 183 194 185 129 221 198 158 185 144 140 193 173,67

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020