MČR jednotlivců 2018 - muži

Datum konání: 12. května 2018 - 13. května 2018 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
MČR jednotlivců 2018

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 246 239 235 244 247 223 245 207 222 211 238 209 218 280 218 227 181 269 258 226 238 232,43
2. Plechata Tomáš 228 194 202 255 221 226 205 177 255 259 211 236 224 258 236 213 195 234 222 223,74
3. Kinc Denis 170 249 258 215 186 257 195 226 190 225 232 218 210 225 206 175 214,81
4. Švec Ladislav 255 180 223 243 203 171 280 176 170 187 220 228 178 237 191 213 190 219 209,11
5. Jelínek Lukáš 208 183 202 191 242 160 257 237 207 257 236 214 183 232 165 211,60
6. Erben Roman 155 188 203 206 191 194 203 230 179 289 185 264 198 172 204,07
7. Krňák Pavel 224 217 200 174 243 194 212 186 148 267 198 213 167 231 205,29
8. Vondráček Adam 184 166 193 234 254 207 237 199 204 222 193 182 227 192 150 202,93
9. Čermák Pavel 249 185 197 212 202 243 192 194 186 204 223 163 204,17
10. Schindler Radek 215 166 199 256 181 209 169 183 236 180 227 214 202,92
11. Rác Václav 195 207 183 204 186 202 234 193 202 196 256 174 202,67
12. Vrážel Jiří 189 205 227 208 180 169 210 219 216 203 188 182 199,67
13. Vopička Karel 241 191 213 187 166 217 172 180 236 175 225 178 198,42
14. Uher Radovan 178 171 256 228 228 217 244 177 159 164 167 189 198,17
15. Homola Lukáš 208 178 223 204 198 216 181 210 155 192 190 213 197,33
16. Drábek Aleš 178 172 228 166 216 213 187 202 150 203 203 224 195,17
17. Vlachovič Jakub 211 254 212 237 211 163 166 184 158 209 148 185 194,83
18. Hindrák Jiří 211 193 189 179 277 165 201 198 176 178 187 183 194,75
19. Kratochvíl Dominik 153 189 237 198 227 159 198 189 197 165 201 198 192,58
20. Florík Petr 213 186 170 200 180 185 176 238 191 185 201 179 192,00
21. Demuth Filip 149 156 148 165 184 210 165 223 233 238 232 200 191,92
22. Kolář Jan st. 180 196 183 188 170 195 166 202 203 194 215 203 191,25
23. Mička Daniel 203 191 189 184 203 170 180 190 193 206 188 185 190,17
24. Lang David 204 198 188 193 180 188 199 173 202 192 171 181 189,08
25. König Antonín 185 149 164 208 192 173 177 190 223 194 179 231 188,75
26. Lakomý Jan 168 172 209 183 190 159 205 188 234 171 216 167 188,50
27. Černík Vojtěch 122 189 154 163 214 216 212 197 161 167 176 243 184,50
28. Jedlička Jan 143 209 236 256 193 197 177 149 131 163 131 202 182,25
29. Teame Habtegabriel 158 164 160 183 160 181 206 160 184 201 215 205 181,42
30. Kotrla Ondřej 200 229 179 210 148 167 163 203 192 126 175 180 181,00
31. Chytil Lukáš 158 165 159 173 203 193 200 167 223 143 159 218 180,08
32. Soukup Libor 172 138 181 183 135 223 191 170 169 178 210 207 179,75
33. Procházka Aleš 171 175 217 159 200 159 139 135 181 162 188 247 177,75
34. Prokůpek Pavel 192 180 150 217 155 210 178 186 163 149 170 183 177,75
35. Rain David 198 173 226 216 137 141 159 157 178 174 189 176 177,00
36. Květenský Vítězslav 189 168 168 172 144 176 191 234 125 170 199 182 176,50
37. Slezák Luboš 142 223 189 173 142 205 181 174 166 169 192 149 175,42
38. Beran Jiří st. 171 220 160 164 212 169 179 145 134 178 197 165 174,50
39. Ledwoň Martin 183 141 151 151 146 176 200 189 163 210 185 188 173,58
40. Liebich Tomáš 181 160 216 175 169 212 121 155 184 154 198 142 172,25
41. Stupka Jan 183 148 170 188 192 169 184 174 177 161 162 145 171,08
42. Ulička Antonín 214 145 127 156 199 160 143 165 191 173 171 180 168,67
43. Grunda Daniel 203 182 169 181 138 199 175 148 101 148 225 140 167,42
44. Macek Jan 225 230 202 170 151 191 194,83
45. Jakovec Lukáš 228 124 193 137 118 139 156,50
46. Plas Michal 145 154 124 150 144 132 141,50

Krátké zprávy

20.12.2018 v 14:26

Otevřena OBSAZOVAČKA na 7. turnaj Prestige.

Galerie

Erben Roman
Xbowling Team
Erben Roman

Erben Roman

Xbowling Team
Nejlepší hráč Prestige 6
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Nejlepší žena a nej. hráč Prestige 6, kat. P90
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 6, kat. P165
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 6
Sýkorová Andrea
bez klubové příslušnosti
Sýkorová Andrea

Sýkorová Andrea

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - listopad
Paračka Andrej
Big Lebowski abides
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Big Lebowski abides
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - listopad