Mistrovství regionu Jižní Morava - muži

Datum konání: 6. dubna 2019 Místo: Bowling Brno

Informace k turnaje

Kontakt:
Burianová Eva
Telefon:
725 734 106
Email:
eva.burianova@hpmtec.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Mistrovství regionu Jižní Morava

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Uher Radovan 183 212 213 257 195 289 255 204 226,00
2. Uher Jaroslav 239 269 215 289 184 200 182 225,43
3. Surán Ondřej 200 238 256 259 225 204 237 231,29
4. Halavín Jakub 212 202 164 210 219 269 223 174 209,13
5. Černohorský Karol 204 192 202 256 199 207 170 204,29
6. Hrdlička Vladislav 135 167 205 230 268 185 227 157 196,75
7. Burian Ivan 148 216 189 234 200 223 223 204,71
8. Laciga Tomáš 220 232 205 210 187 163 155 196,00
9. Hladík Karel 192 180 197 174 222 214 196,50
10. Hasník Vít 237 197 157 201 189 170 191,83
11. Kolařík Jan 166 216 156 189 147 258 188,67
12. Chládek Vlastimil st. 164 192 193 183 197 175 184,00
13. Podrabský David 179 208 180 155 188 190 183,33
14. Škrabal Marek 164 180 179 181 192 182 179,67
15. Matera Lubomír 143 202 196 167 182 186 179,33
16. Paleček Petr 184 195 169 149 166 195 176,33
17. Krčma Milan st. 189 193 179 148 160 156 170,83
18. Bednařík Matěj 191 181 124 188 129 187 166,67
19. Haxa Martin 170 160 155 203 140 154 163,67
20. Plšek Petr 148 170 139 165 179 178 163,17
21. Růžička Jaroslav 169 178 147 161 151 150 159,33
22. Procházka Lukáš 165 131 150 174 133 132 147,50

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020