Mistrovství regionu Praha/střední Čechy

Datum konání: 23. září 2021 - 26. září 2021 Místo: Xbowling Prosek

Informace k turnaje

Kontakt:
centrum PROSEK
Telefon:
603 893 155
Email:
prosek@xbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Mistrovství regionů 2021
Články:
Mistrovství regionu Praha/střední Čechy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Paračka Andrej 258 224 230 194 180 256 223,67
2. Pekár Petr 221 194 215 234 204 224 215,33
3. Dobiáš Michal 257 172 181 209 213 224 209,33
4. Čižinský Jaroslav 197 204 191 191 245 222 208,33
5. Robertson Thomas 201 188 212 215 212 220 208,00
6. Obrusník Lukáš 214 205 236 139 203 248 207,50
7. Kváča Václav 223 223 202 206 195 191 206,67
8. Šimánek Ladislav 245 167 188 171 182 267 203,33
9. Vaněčková Dagmar 203 172 157 189 185 238 190,67
10. Nosková Jitka 154 187 196 202 226 203 194,67
11. Marešová Jana 172 208 201 190 199 198 194,67
12. Kvasnička Ondřej 211 199 200 170 235 200 202,50
13. Krubert Emil 203 235 166 199 181 226 201,67
14. Košatová Renáta 170 186 191 148 226 236 192,83
15. Makovec Jaromír 203 159 189 224 189 228 198,67
16. Kovařík Dušan 166 213 223 153 245 191 198,50
17. Malec Jaromír st. 202 156 215 198 210 209 198,33
18. Michal Ondřej 186 182 236 185 245 146 196,67
19. Rozporka Radek 202 183 200 209 193 192 196,50
20. Rain David 200 202 216 192 161 204 195,83
21. Mračko Tomáš 258 171 170 178 193 195 194,17
22. Sova Petr 171 224 187 196 194 191 193,83
23. Eidernová Vlasta 160 166 214 218 172 181 185,17
24. Ďaďo Ján 180 195 206 188 179 205 192,17
25. Palas Martin 223 173 181 160 211 193 190,17
26. Horník Gustav 165 152 186 209 201 222 189,17
27. Lencová Anežka 173 162 199 165 162 202 177,17
28. Řezníček Jan 184 262 190 174 161 158 188,17
29. Vyhnanovský Martin 204 169 186 199 203 168 188,17
30. Šarišský Jakub 212 172 196 178 190 179 187,83
31. Sopková Irena 157 210 177 159 180 163 174,33
32. Maňásek Jaroslav 189 192 189 190 185 173 186,33
33. Hrnčíř Luděk 245 199 124 172 200 174 185,67
34. Semerák Stanislav 191 167 164 157 223 211 185,50
35. Malec Jaromír ml. 197 165 207 165 171 179 180,67
36. Stříbrský Václav 201 183 135 182 210 170 180,17
37. Drážný Ivo 158 164 200 196 189 172 179,83
38. Malcová Gabriela 191 180 151 184 150 168 170,67
39. Ruml David 171 224 144 172 164 194 178,17
40. Baborovský Vladimír 180 144 181 205 155 179 174,00
41. Manhart Petr 143 194 169 163 218 175 177,00
42. Běhal Jaroslav 131 179 205 165 149 209 173,00
43. Teame Habtegabriel 192 137 224 178 205 125 176,83
44. Pilař Petr 174 182 169 188 186 161 176,67
45. Suchánek Jan 141 130 151 190 175 223 168,33
46. Florík Petr 141 199 168 190 185 148 171,83
47. Suchánková Miloslava 152 152 196 166 157 158 163,50
48. Kopřiva Milan 147 183 206 180 151 178 174,17
49. Kouba Václav 179 150 170 167 164 162 165,33
50. Nečas František 151 157 139 174 165 196 163,67
51. Jarovský Albert 140 158 176 174 226 148 170,33
52. Marek Jakub 159 156 205 192 150 157 169,83
53. Košata Ondřej 191 152 166 187 173 145 169,00
54. Vojáček Lukáš 158 181 168 133 181 187 168,00
55. Teame Christian 141 170 149 155 171 189 162,50
56. Havelka Michal 145 201 144 163 189 147 164,83
57. Štafa Pavel 146 155 176 158 200 152 164,50
58. Málková Lenka 125 171 151 173 171 195 164,33
59. Čiperová Michaela 182 139 160 175 166 116 156,33
60. Sovová Alena 148 148 159 171 157 147 155,00
61. Vacek Pavel 156 192 156 157 179 135 162,50
62. Brázda Bohumil 143 149 158 201 133 190 162,33
63. Horáček Petr 131 183 158 152 194 151 161,50
64. Šindler Roman 157 147 173 154 157 154 157,00
65. Rejžková Štěpánka 161 148 179 154 158 117 152,83
66. Zuzánková Andrea 155 144 184 135 147 141 151,00
67. Kašpárková Tereza 130 139 130 169 167 162 149,50
68. Muránsky Daniel 182 150 161 135 166 141 155,83
69. Jarovská Romana 148 135 157 132 160 149 146,83
70. Janočková Krystyna 155 147 158 136 141 143 146,67
71. Přinesdom David 168 169 126 150 144 163 153,33
72. Drbalová Marie 157 106 132 116 98 113 120,33
73. Blažková Lenka 122 128 147 118 121 122 126,33

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - září

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - září

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - září

Fufalko Mykola
bez klubové příslušnosti
Fufalko Mykola

Fufalko Mykola

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - září

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura