Prague Bowling Cup

Datum konání: 3. ledna 2008 - 5. ledna 2008 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prague Bowling Cup
Články:
Prague Bowling Cup

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Thordarson Asgeir 267 204 239 190 217 176 245 238 255 233 226,40
2. Pospíšil Radek 214 190 267 206 204 225 208 198 244 203 215,90
3. Slavkovský Martin 206 180 141 178 223 237 268 168 193 198 155 195,18
4. Nosek Antonín 202 143 201 267 190 246 205 197 227 195 207,30
5. Rain David 187 202 196 247 245 215 190 189 232 171 207,40
6. Marešová Jana 209 195 227 218 225 226 228 171 198 210,78
7. Beštová Kateřina 225 203 155 186 170 246 191 193 213 198,00
8. Hindrák Jiří 278 226 217 221 180 198 225 204 191 215,56
9. Dolník Božetěch 207 162 288 224 234 162 207 198 213 210,56
10. Šefl Martin 233 199 211 243 207 201 222 192 184 210,22
11. Vopička Karel 269 258 215 191 192 229 203 214 181 216,89
12. Dyršmíd Roman 214 177 213 230 224 216 215 178 194 206,78
13. Kulhánek Vratislav 181 191 222 247 191 212 199 154 206 200,33
14. Kala Rostislav 212 221 213 199 173 190 190 175 217 198,89
15. Vrána Roman 163 202 242 216 216 161 170 198 200 196,44
16. Režňák Michal 201 205 215 202 187 201 162 198 205 197,33
17. Kutina Karel 195 245 226 218 206 214 159 175 237 208,33
18. Machnig Mike 176 199 211 238 210 192 181 178 201 198,44
19. Hanušová Dana 134 222 237 192 196 203 153 222 156 190,56
20. Čermák Pavel 235 204 234 246 247 198 203 200 149 212,89
21. Pospíšilová Daša 226 149 236 207 222 194 141 212 167 194,89
22. Orsava Radek 166 147 198 245 183 203 206 153 175 186,22
23. Andrássy Lukáš 166 199 198 221 200 204 147 179 161 186,11
24. Růžek Jan 147 166 156 191 211 198 137 171 158 170,56
25. Krucký Vladimír 188 185 210 191 279 192 207,50
26. Benko Tomáš 193 192 170 225 149 238 194,50
27. Egert Jiří 164 208 165 193 235 225 198,33
28. Lébrová Jana 159 183 168 212 202 232 192,67
29. Rodr Jaroslav 213 235 203 201 180 171 200,50
30. Čižinský Jaroslav 244 167 236 136 200 200 197,17
31. Nosková Pavla 237 140 205 212 183 173 191,67
32. Lanč Radek 208 162 218 236 184 189 199,50
33. Bešík Josef st. 200 177 186 235 201 177 196,00
34. Seidlová Radomíra 137 171 215 191 162 235 185,17
35. Opatrná Jana 215 173 191 156 140 184 176,50
36. Hojnoš Dušan 196 171 200 191 192 178 188,00
37. Fleischmann Jan st. 181 237 224 169 177 182 195,00
38. Ševčík Vlastimil 182 180 184 194 204 225 194,83
39. Šťovíčková Dana 151 188 136 219 201 200 182,50
40. Prediger Jiří 165 165 224 224 190 179 191,17
41. Zvěřina Michal 225 193 191 194 181 154 189,67
42. Kurka Zdeněk 202 151 179 185 225 156 183,00
43. Krňák Pavel 193 192 154 140 223 194 182,67
44. Semerák Stanislav 153 149 176 220 193 246 189,50
45. Hájek Jan 178 188 185 195 196 195 189,50
46. Kopečný Jiří 161 179 154 182 259 183 186,33
47. Kopička Petr 211 163 146 223 149 184 179,33
48. Pospíšilová Veronika 122 137 224 168 150 209 168,33
49. Čech Jaromír 179 158 214 177 176 175 179,83
50. Jurinyi Luboslav 192 182 265 156 168 144 184,50
51. Machotová Martina 124 196 167 202 200 163 175,33
52. Nováček Josef 191 158 205 168 167 202 181,83
53. Vokrojová Marie 179 178 173 179 152 200 176,83
54. Drábek Aleš 192 160 186 159 174 190 176,83
55. Vítek Jozef st. 177 176 150 180 167 184 172,33
56. Dlouhý Stanislav st. 161 169 203 168 216 170 181,17
57. Pindurová Jana 170 176 167 189 159 168 171,50
58. Loučka Michal 169 142 169 191 222 206 183,17
59. Harašta Jiří 211 194 161 202 167 144 179,83
60. Florík David 156 148 191 200 204 149 174,67
61. Podzimek Vladislav 199 194 158 203 192 149 182,50
62. Nosek Richard 190 183 161 164 184 165 174,50
63. Slavíková Kateřina 190 129 146 171 191 196 170,50
64. Opatrný Pavel 190 228 180 128 170 147 173,83
65. Mužík Michal 140 169 168 203 148 202 171,67
66. Kolářová Hana 152 176 151 136 174 181 161,67
67. Mach Libor 186 170 194 160 203 158 178,50
68. Florík Petr 190 168 172 198 160 183 178,50
69. Oliva Miroslav 147 156 207 180 206 174 178,33
70. Lebeda Jan 189 132 193 153 191 181 173,17
71. Spodniak Michal 150 214 184 161 188 168 177,50
72. Holeyšovský Zdeněk 181 169 198 152 198 184 180,33
73. Wehrberger Karel 197 199 118 162 220 167 177,17
74. Jurínyi Ľudovít 162 181 173 130 211 174 171,83
75. Kratochvíl Lukáš 146 174 210 180 145 163 169,67
76. Harašta Pavel 174 176 213 152 126 171 168,67
77. Hampl Martin 156 171 231 163 142 148 168,50
78. Holub Vladislav st. 168 146 203 155 174 164 168,33
79. Trčka Vladimír 164 200 192 179 164 169 178,00
80. Galbavý Miroslav 169 175 192 154 157 173 170,00
81. Pořízka Vojtěch 162 152 154 169 214 195 174,33
82. Lukešová Marie 192 176 154 129 139 145 155,83
83. Rollerová Jana 144 131 158 180 173 196 163,67
84. Hanusíková Blanka 154 178 154 150 166 178 163,33
85. Sklenářová Jana 155 140 203 158 146 177 163,17
86. Filousová Anna 183 122 145 141 164 171 154,33
87. Čiperová Michaela 180 146 145 163 154 182 161,67
88. Dlouhý Stanislav ml. 193 177 121 208 169 172 173,33
89. Dvořáček David 180 167 141 154 172 176 165,00
90. Brendl Jiří 163 173 182 150 184 185 172,83
91. Malý Pavel 180 160 156 158 164 155 162,17
92. Kratzertová Ludmila 125 149 175 201 134 176 160,00
93. Kolář Jan st. 149 168 177 172 203 143 168,67
94. Korecký David 120 158 148 169 192 188 162,50
95. Fleischmann Jan ml. 143 146 157 156 200 159 160,17
96. Komínek Petr 121 116 173 183 175 191 159,83
97. Kratochvíl Tomáš 119 139 160 172 180 194 160,67
98. Slavík Marek 187 169 115 156 172 138 156,17
99. Duchek René 169 185 181 157 118 149 159,83
100. Synek Aleš 179 153 160 157 160 134 157,17
101. Jakubík Tomáš 128 143 212 167 142 137 154,83
102. Vítková Jaroslava 127 138 154 139 164 152 145,67
103. Prchlík Václav 184 120 180 183 139 134 156,67
104. Stulík Jiří 164 170 179 177 137 159 164,33
105. Větrovský Jaromír 165 172 134 141 166 160 156,33
106. Macek Jan 117 138 154 202 132 168 151,83
107. Pospíšil Martin 155 123 145 147 131 158 143,17
108. Žváček Petr 194 146 161 124 160 173 159,67
109. Dvořáček Ladislav 187 137 182 136 150 135 154,50
110. Šimková Dagmar 105 158 176 110 147 205 150,17
111. Matoušová Marcela 156 166 107 106 151 166 142,00
112. Nováčková Iveta 121 124 190 183 143 138 149,83
113. Talaš Vlastimír 137 166 149 169 167 119 151,17
114. Ladžov Alexandr 97 128 171 138 178 149 143,50
115. Mlateček Tomáš 129 171 160 143 131 156 148,33
116. Větrovský Jaroslav 154 110 137 114 175 140 138,33
117. Bělecký Jiří 138 135 158 176 175 142 154,00
118. Stulíková Dagmar 114 215 137 123 137 139 144,17
119. Kovařík Dušan 167 139 137 127 182 166 153,00
120. Typolt Pavel 140 131 149 170 168 129 147,83
121. Vrábel Stanislav 139 131 158 174 151 119 145,33
122. Kolář Vilém 134 147 141 131 111 145 134,83
123. Bárta Karel st. 104 102 145 143 161 150 134,17
124. Nedomlel Lukáš 137 165 140 147 141 128 143,00
125. Vobořil Jaroslav 166 165 142 157 148 138 152,67
126. Machálek Vladimír 141 140 186 137 104 142 141,67
127. Sova Kamil 163 128 151 128 129 160 143,17
128. Vrážel Jiří st. 163 134 148 165 148 128 147,67
129. Lukeš Vladimír 163 134 128 124 137 148 139,00
130. Macík Jan st. 160 147 151 148 90 130 137,67
131. Radáš Petr 96 123 134 142 130 129 125,67
132. Mužík Jan 136 129 138 134 141 133 135,17
133. Kubík Pavel 118 135 140 140 131 146 135,00
134. Bárta Karel ml. 110 94 133 114 121 138 118,33
ReAndrássy Lukáš 151 130 188 190 171 175 167,50
ReBenko Tomáš 214 189 161 127 188 179 176,33
ReBeštová Kateřina 178 171 139 160 183 208 173,17
ReBeštová Kateřina 172 173 210 183 191 193 187,00
ReBeštová Kateřina 200 209 181 171 188 192 190,17
ReBárta Karel ml. 117 111 115 130 113 100 114,33
ReBárta Karel st. 134 96 118 165 150 112 129,17
ReDolník Božetěch 137 141 149 196 219 172 169,00
ReDyršmíd Roman 183 179 194 204 161 189 185,00
ReEgert Jiří 166 206 183 161 203 183 183,67
ReFleischmann Jan ml. 150 187 144 113 114 128 139,33
ReFleischmann Jan st. 207 201 153 181 163 216 186,83
ReHojnoš Dušan 107 156 184 199 136 175 159,50
ReHájek Jan 169 216 174 134 181 168 173,67
ReJurinyi Luboslav 172 155 204 139 196 217 180,50
ReKolář Jan st. 145 186 169 145 177 126 158,00
ReKolářová Hana 124 157 148 132 158 149 144,67
ReKovařík Dušan 147 130 141 148 179 158 150,50
ReKratochvíl Lukáš 127 189 140 200 158 172 164,33
ReKrucký Vladimír 188 149 140 157 204 184 170,33
ReKulhánek Vratislav 237 142 186 165 171 157 176,33
ReKulhánek Vratislav 215 202 180 181 171 162 185,17
ReLanč Radek 183 156 191 184 191 191 182,67
ReLukeš Vladimír 147 116 155 129 137 126 135,00
ReLébrová Jana 154 148 169 169 134 163 156,17
ReMachnig Mike 193 177 164 193 228 149 184,00
ReNosek Antonín 204 176 156 206 205 224 195,17
ReNosková Pavla 177 201 138 196 149 176 172,83
ReOliva Miroslav 144 192 151 120 169 231 167,83
ReOpatrná Jana 131 144 103 159 136 146 136,50
ReOpatrný Pavel 162 204 166 121 140 164 159,50
ReOrsava Radek 133 170 171 187 215 154 171,67
RePindurová Jana 171 170 134 157 183 190 167,50
RePospíšil Radek 222 192 176 266 182 193 205,17
RePospíšilová Daša 165 181 194 179 177 253 191,50
RePospíšilová Veronika 139 157 116 131 149 172 144,00
RePrediger Jiří 199 226 172 172 169 176 185,67
RePrediger Jiří 140 167 182 233 181 219 187,00
ReRodr Jaroslav 199 203 203 170 159 200 189,00
ReRůžek Jan 139 194 139 182 190 170 169,00
ReSpodniak Michal 219 156 180 145 139 201 173,33
ReSpodniak Michal 178 157 176 168 181 163 170,50
ReSynek Aleš 120 135 144 152 136 127 135,67
ReThordarson Asgeir 220 164 188 215 182 233 200,33
ReVopička Karel 152 247 214 204 166 168 191,83
ReWehrberger Karel 157 145 201 170 134 145 158,67
ReČech Jaromír 178 163 173 213 199 145 178,50
ReČižinský Jaroslav 189 225 184 199 171 184 192,00

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS