Prague Bowling Cup

Datum konání: 31. ledna 2008 - 2. února 2008 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prague Bowling Cup
Články:
Prague Bowling Cup

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Matěj Zdeněk 181 226 218 216 211 256 232 189 225 193 229 216,00
2. Hanušová Dana 240 225 218 193 167 188 210 233 227 202 210,30
3. Široký Martin 226 250 196 207 192 180 211 207 230 160 205,90
4. Vyšín Jan 260 203 193 202 213 256 225 189 260 190 219,10
5. Straková Irena 226 179 207 196 212 184 168 247 226 167 201,20
6. Včeliš Michal 207 171 279 227 165 194 208 214 223 209,78
7. Pospíšil Radek 259 219 209 225 193 221 257 193 178 217,11
8. Hájek Jan 185 200 165 234 237 239 199 218 211 209,78
9. Vrána Petr 194 223 213 248 190 206 189 202 228 210,33
10. Kutina Karel 212 236 216 238 183 256 158 210 241 216,67
11. Hindrák Jiří 236 202 221 233 224 183 201 203 195 210,89
12. Lébrová Jana 166 207 224 227 267 190 189 185 199 206,00
13. Fleischmann Jan st. 221 184 202 220 240 200 164 194 233 206,44
14. Žváček Petr 205 243 237 200 175 190 224 186 172 203,56
15. Čermák Pavel 246 248 220 210 191 234 203 196 186 214,89
16. Vopička Karel 197 171 227 205 192 218 169 193 222 199,33
17. Vrážel Jiří st. 171 182 176 200 188 202 190 151 214 186,00
18. Rain David 186 214 207 216 204 257 149 180 213 202,89
19. Macík Jan st. 184 212 279 196 233 190 159 159 203 201,67
20. Režňák Michal 188 213 237 211 191 245 173 164 198 202,22
21. Nosková Pavla 164 232 236 176 214 236 159 191 166 197,11
22. Čiperová Michaela 195 213 169 178 152 178 175 143 179 175,78
23. Kolář Jan ml. 218 228 245 143 214 149 152 170 179 188,67
24. Pospíšilová Daša 184 180 200 191 158 202 187 146 160 178,67
25. Lanč Radek 188 222 213 197 229 215 210,67
26. Váchová Věra 183 178 214 182 222 213 198,67
27. Dlouhý Stanislav st. 158 209 205 184 225 235 202,67
28. Šťovíčková Dana 192 214 202 170 211 173 193,67
29. Kulhánek Vratislav 184 167 180 224 217 202 195,67
30. Nosek Antonín 196 178 247 220 172 204 202,83
31. Mužík Michal 216 247 162 177 184 171 192,83
32. Loučka Michal 225 190 186 211 191 207 201,67
33. Beštová Kateřina 199 216 182 186 186 189 193,00
34. Pořízka Vojtěch 185 186 163 215 237 194 196,67
35. Chaloupka Jaroslav 182 203 168 171 230 183 189,50
36. Richter Michal 177 181 212 170 224 208 195,33
37. Komínek Petr 200 188 179 191 189 173 186,67
38. Machotová Martina 199 149 171 172 212 202 184,17
39. Stulíková Dagmar 160 193 201 180 193 174 183,50
40. Nosek Martin 209 150 205 192 183 233 195,33
41. Rameš Jaromír 142 237 164 167 182 207 183,17
42. Sova Petr 212 158 209 190 188 165 187,00
43. Opatrná Jana 123 194 175 165 235 156 174,67
44. Slavíková Kateřina 201 156 197 175 177 186 182,00
45. Prediger Jiří 169 213 208 190 202 180 193,67
46. Opatrný Pavel 215 215 172 159 183 167 185,17
47. Šidlík Josef st. 150 158 172 258 192 222 192,00
48. Spodniak Michal 267 118 202 210 161 175 188,83
49. Gomola Břetislav 169 167 163 194 197 196 181,00
50. Váradi Jakub 167 244 154 194 156 230 190,83
51. Takahashi Yasuhiro 229 157 203 152 146 209 182,67
52. Slavík Marek 173 169 199 192 183 155 178,50
53. Kratochvíl Lukáš 147 161 131 233 200 210 180,33
54. Synek Aleš 181 180 170 185 192 174 180,33
55. Zrnečko Lubomír 160 200 213 151 212 187 187,17
56. Duchek René 144 151 187 232 160 194 178,00
57. Sova Kamil 160 249 194 159 140 189 181,83
58. Raclavský Pavel 191 198 222 157 157 151 179,33
59. Kolář Jan st. 162 192 161 182 191 226 185,67
60. Kurka Zdeněk 194 198 173 183 190 143 180,17
61. Čižinský Jaroslav 187 181 255 137 178 170 184,67
62. Krajčovič Branislav 169 142 168 169 212 203 177,17
63. Dlouhý Stanislav ml. 201 222 165 179 183 172 187,00
64. Čepelák Jan 200 144 193 202 203 180 187,00
65. Janda Ota 180 200 202 170 181 141 179,00
66. Sklenářová Jana 157 178 130 244 154 184 174,50
67. Glezgo Štefan 169 171 175 180 176 199 178,33
68. Korecký David 190 150 199 190 151 189 178,17
69. Bešík Josef st. 167 160 216 203 183 168 182,83
70. Růžek Jan 200 165 214 153 186 149 177,83
71. Drábek Aleš 145 215 194 181 177 154 177,67
72. Kala Rostislav 125 200 196 196 181 214 185,33
73. Marešová Jana 169 213 170 162 177 172 177,17
74. Nosek Richard 178 182 206 158 166 171 176,83
75. Sůva Jan 179 160 169 163 183 190 174,00
76. Kratzertová Ludmila 186 156 185 158 182 159 171,00
77. Šimánek Ladislav 167 171 150 173 210 225 182,67
78. Egert Jiří 177 214 183 178 169 156 179,50
79. Čech Jaromír 135 169 172 188 193 189 174,33
80. Pindurová Jana 153 177 191 186 149 164 170,00
81. Gurovič Jaroslav 191 148 189 214 166 183 181,83
82. Marouš Martin 182 192 202 160 174 133 173,83
83. Kulhánek Karel 221 171 149 169 148 214 178,67
84. Trčka Vladimír 160 166 159 213 206 183 181,17
85. Dyršmíd Roman 197 161 159 202 190 176 180,83
86. Stulík Jiří 213 167 151 178 172 182 177,17
87. Hauser Pavel 198 180 144 139 175 173 168,17
88. Prchlík Václav 159 142 181 195 174 181 172,00
89. Semerák Stanislav 220 159 158 178 191 169 179,17
90. Vohryzková Dáša 126 137 154 181 194 158 158,33
91. Široký Luděk 160 136 197 164 212 140 168,17
92. Kubát Jiří st. 192 173 183 159 172 171 175,00
93. Kratochvíl Tomáš 169 156 165 138 197 194 169,83
94. Rollerová Jana 150 137 215 190 146 157 165,83
95. Krňák Pavel 146 168 192 196 153 163 169,67
96. Florík Petr 190 193 155 179 130 199 174,33
97. Sovová Milada 157 147 143 145 218 133 157,17
98. Maroušová Lenka 167 151 191 147 191 143 165,00
99. Straka Zdeněk 161 154 185 149 183 165 166,17
100. Kopička Petr 188 151 182 161 151 175 168,00
101. Jelínek Jan 177 182 160 138 188 160 167,50
102. Větrovský Jaromír 160 149 147 159 176 213 167,33
103. Hampl Martin 142 172 132 197 162 185 165,00
104. Matoušová Marcela 164 144 145 133 170 174 155,00
105. Lukešová Marie 176 135 190 136 159 127 153,83
106. Kolářová Hana 153 134 148 169 157 161 153,67
107. Holeyšovský Zdeněk 150 169 215 164 169 174 173,50
108. Kovařík Dušan 171 149 151 174 158 190 165,50
109. Typolt Pavel 146 118 190 170 191 175 165,00
110. Větrovský Jaroslav 148 199 145 142 135 145 152,33
111. Filousová Anna 135 162 160 179 125 147 151,33
112. Vrána Roman 159 145 165 213 183 144 168,17
113. Hanusíková Blanka 168 164 151 187 128 157 159,17
114. Ladžov Alexandr 152 199 146 154 155 130 156,00
115. Lipový Tomáš 174 168 143 155 161 176 162,83
116. Hošek Petr 136 148 184 167 177 147 159,83
117. Kurzveil Jiří 155 149 161 181 173 181 166,67
118. Dvořáček Ladislav 154 143 191 178 158 133 159,50
119. Macek Jan 169 150 144 190 118 174 157,50
120. Vohryzka Jaromír 156 181 168 150 176 167 166,33
121. Bělecký Jiří 149 174 165 155 157 191 165,17
122. Talaš Vlastimír 159 136 154 175 170 151 157,50
123. Vítek Jozef st. 147 168 154 142 173 160 157,33
124. Nedomlel Lukáš 168 150 153 143 140 159 152,17
125. Florík David 160 166 156 179 151 140 158,67
126. Holub Vladislav st. 161 145 131 175 147 181 156,67
127. Kolář Vilém 133 119 150 176 130 169 146,17
128. Vítková Jaroslava 131 186 147 143 124 140 145,17
129. Kubín Filip 128 150 190 171 174 174 164,50
130. Fleischmann Jan ml. 154 165 142 139 182 141 153,83
131. Mojžíš Robert 180 115 169 144 144 173 154,17
132. Galbavý Miroslav 134 166 140 147 174 147 151,33
133. Hamalčík Jaroslav 138 168 140 139 131 166 147,00
134. Vrábel Stanislav 141 160 164 150 116 141 145,33
ReBeštová Kateřina 138 148 172 203 161 145 161,17
ReBeštová Kateřina 203 148 191 187 190 156 179,17
ReBeštová Kateřina 186 178 157 222 200 149 182,00
ReBeštová Kateřina 200 233 190 185 188 161 192,83
ReDvořáček Ladislav 155 159 160 178 134 135 153,50
ReDyršmíd Roman 178 181 163 127 135 137 153,50
ReEgert Jiří 180 208 135 193 148 168 172,00
ReHanušová Dana 204 175 184 182 221 162 188,00
ReHájek Jan 153 209 197 156 187 191 182,17
ReKopička Petr 155 162 169 152 156 140 155,67
ReKrajčovič Branislav 154 141 153 200 157 173 163,00
ReKratochvíl Lukáš 163 184 239 144 144 168 173,67
ReKulhánek Vratislav 182 234 225 180 170 165 192,67
ReKulhánek Vratislav 174 188 201 193 168 182 184,33
ReKulhánek Vratislav 170 184 155 171 185 188 175,50
ReKulhánek Vratislav 157 212 144 191 165 185 175,67
ReLanč Radek 157 179 167 190 234 242 194,83
ReMužík Michal 221 201 138 152 132 151 165,83
ReMužík Michal 203 219 180 156 180 200 189,67
ReNosek Antonín 218 187 216 171 202 215 201,50
ReNosek Antonín 223 192 236 191 194 174 201,67
ReOpatrná Jana 191 130 173 158 162 187 166,83
ReOpatrný Pavel 164 158 200 150 144 194 168,33
RePindurová Jana 173 161 171 132 180 175 165,33
RePospíšilová Daša 201 178 151 147 160 158 165,83
RePrediger Jiří 189 167 177 265 152 167 186,17
RePrediger Jiří 165 202 187 151 182 136 170,50
ReRichter Michal 147 157 187 182 177 234 180,67
ReSpodniak Michal 167 202 164 193 181 184 181,83
ReČiperová Michaela 166 223 238 150 162 123 177,00
ReVopička Karel 198 224 191 192 151 192 191,33
ReVopička Karel 218 156 191 179 199 150 182,17
ReVyšín Jan 201 224 225 203 204 172 204,83
ReVáradi Jakub 150 170 202 181 176 217 182,67
ReVčeliš Michal 197 181 182 164 192 223 189,83
ReŠiroký Luděk 174 169 181 149 174 150 166,17
ReŠiroký Martin 190 191 183 183 225 178 191,67
ReČech Jaromír 153 146 171 137 141 166 152,33
ReČermák Pavel 188 166 174 233 187 216 194,00
ReČermák Pavel 178 180 216 185 223 243 204,17

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS