Prague Bowling Cup

Datum konání: 28. února 2008 - 1. března 2008 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prague Bowling Cup
Články:
Prague Bowling Cup

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Čermák Pavel 235 252 202 202 279 206 192 191 279 298 232 233,45
2. Kutina Karel 254 235 227 215 249 226 300 205 256 216 238,30
3. Marešová Jana 238 255 202 247 212 198 237 255 220 185 224,90
4. Thordarson Asgeir 247 258 280 205 238 236 236 259 222 232 241,30
5. Prediger Jiří 199 196 211 231 254 246 199 249 232 191 220,80
6. Kulhánek Vratislav 171 217 193 239 277 234 237 211 189 218,67
7. Nosková Pavla 213 212 239 214 238 266 205 203 225 223,89
8. Vopička Karel 236 237 210 192 226 279 246 223 184 225,89
9. Kratochvíl Lukáš 216 256 185 227 186 192 227 162 223 208,22
10. Růžek Jan 215 236 269 209 179 224 185 202 229 216,44
11. Režňák Michal 258 202 213 179 267 255 214 197 213 222,00
12. Ševčík Vlastimil 211 191 199 211 235 165 194 223 215 204,89
13. Hanušová Dana 176 225 199 216 202 278 207 207 193 211,44
14. Hájek Jan 174 225 199 224 233 277 178 193 258 217,89
15. Lébrová Jana 258 245 180 221 174 232 197 191 209 211,89
16. Nosek Antonín 186 247 234 212 203 247 203 237 175 216,00
17. Mužík Michal 204 171 211 157 235 196 161 213 210 195,33
18. Dlouhý Stanislav st. 182 192 212 255 223 238 246 156 190 210,44
19. Včeliš Michal 279 170 219 225 224 258 177 206 216 219,33
20. Spodniak Michal 196 217 217 230 238 237 179 188 223 213,89
21. Hedl Marcel 182 140 244 268 234 244 177 201 185 208,33
22. Brendl Jiří 215 266 205 225 229 197 170 230 172 212,11
23. Rain David 210 210 233 213 206 226 189 203 165 206,11
24. Pospíšilová Daša 181 192 202 197 197 170 162 191 167 184,33
25. Nosek Martin 204 182 218 246 237 207 215,67
26. Pořízka Vojtěch 289 213 171 219 177 205 212,33
27. Šimánek Ladislav 183 203 236 191 256 215 214,00
28. Dvořák Vladimír 202 179 223 245 213 213 212,50
29. Roca_Martinez Jorge 235 213 206 192 202 224 212,00
30. Pospíšil Radek 198 235 206 168 247 213 211,17
31. Lanč Radek 241 203 186 224 201 208 210,50
32. Brzica Rostislav 180 195 227 233 213 212 210,00
33. Opatrný Pavel 194 206 196 245 194 176 201,83
34. Šťovíčková Dana 135 205 211 207 194 233 197,50
35. Mužík Jan 173 215 213 221 189 178 198,17
36. Machálek Vladimír 169 177 217 199 233 193 198,00
37. Machotová Martina 171 207 204 189 235 166 195,33
38. Duchek René 138 183 175 287 208 180 195,17
39. Síbrt Ivan 166 215 213 230 204 194 203,67
40. Větrovský Jaromír 159 225 203 200 226 178 198,50
41. Široký Martin 182 197 200 186 227 187 196,50
42. Malý Ivan 259 226 176 191 198 178 204,67
43. Sova Kamil 196 194 201 180 227 208 201,00
44. Wehrberger Karel 189 219 172 192 191 213 196,00
45. Hanusíková Blanka 212 191 185 201 194 168 191,83
46. Florík Petr 170 206 181 236 220 190 200,50
47. Zrnečko Lubomír 182 171 210 200 215 224 200,33
48. Trčka Vladimír 170 221 214 231 189 188 202,17
49. Talaš Vlastimír 181 183 244 193 148 204 192,17
50. Karjčovič Branislav 181 177 192 197 232 172 191,83
51. Lebeda Jan 218 174 187 224 178 180 193,50
52. Sklenářová Jana 152 174 184 199 234 192 189,17
53. Stulík Jiří 221 170 189 200 198 205 197,17
54. Žváček Petr 179 171 189 178 257 194 194,67
55. Kolářová Hana 166 150 190 203 157 192 176,33
56. Koník Miroslav 196 198 179 200 213 185 195,17
57. Rýdel Jan 187 215 186 192 203 187 195,00
58. Fleischmann Jan st. 243 160 190 202 173 200 194,67
59. Beštová Kateřina 190 182 197 189 192 167 186,17
60. Egert Jiří 179 202 172 203 207 183 191,00
61. Čech Jaromír 157 178 190 222 173 195 185,83
62. Krňák Pavel 180 202 207 213 162 179 190,50
63. Slavíková Kateřina 173 185 178 206 176 168 181,00
64. Malá Jitka 176 197 188 169 167 188 180,83
65. Otec Hanzlovská Petra 182 214 156 191 180 183 184,33
66. Nosek Richard 216 194 181 171 190 149 183,50
67. Slavík Marek 205 145 185 173 193 188 181,50
68. Janda Ota 215 212 150 200 169 154 183,33
69. Vyšín Jan 235 157 190 177 182 206 191,17
70. Ulman Miroslav 169 190 201 177 179 213 188,17
71. Kratzertová Ludmila 165 174 198 183 157 198 179,17
72. Kurzveil Jiří 187 198 151 164 235 186 186,83
73. Kovařík Dušan 196 195 152 137 212 199 181,83
74. Dlouhý Stanislav ml. 191 198 183 170 210 183 189,17
75. Florík David 175 178 159 200 181 194 181,17
76. Lorenc Jaroslav 200 116 186 195 173 203 178,83
77. Rollerová Jana 177 171 200 189 159 165 176,83
78. Radáš Petr 130 162 197 174 158 189 168,33
79. Dvořáček David 139 177 202 212 203 148 180,17
80. Opatrná Jana 156 178 200 157 131 187 168,17
81. Rameš Jaromír 152 207 194 181 169 163 177,67
82. Korecký David 161 187 178 194 153 204 179,50
83. Typolt Pavel 192 158 178 179 183 172 177,00
84. Kubát Jiří st. 196 155 218 189 193 147 183,00
85. Chaloupka Václav 164 191 202 172 184 184 182,83
86. Prorok Michal 166 200 145 178 184 194 177,83
87. Široký Luděk 181 139 191 162 210 168 175,17
88. Křenková Miroslava 198 159 140 184 186 171 173,00
89. Lukešová Marie 177 162 164 169 183 135 165,00
90. Kolář Jan st. 178 169 211 181 191 159 181,50
91. Mlateček Tomáš 211 165 159 192 139 178 174,00
92. Galba Pavol 210 182 155 205 159 172 180,50
93. Miklíková Miloslava 152 182 151 157 169 169 163,33
94. Komínek Petr 157 178 181 159 213 150 173,00
95. Synek Aleš 171 182 155 181 178 171 173,00
96. Pindurová Jana 160 136 177 156 215 179 170,50
97. Marouš Martin 170 171 170 183 163 189 174,33
98. Kopička Petr 167 178 194 164 171 160 172,33
99. Dvořáček Ladislav 219 167 159 172 148 166 171,83
100. Vrážel Jiří st. 165 174 176 167 160 197 173,17
101. Čiperová Michaela 157 182 191 173 152 159 169,00
102. Skapenko Vitaliy 185 189 235 110 140 165 170,67
103. Stulíková Dagmar 142 167 195 194 166 147 168,50
104. Horák Jakub 169 190 164 162 157 179 170,17
105. Maroušová Lenka 178 172 180 167 145 164 167,67
106. Matoušová Marcela 130 137 170 219 164 138 159,67
107. Fleischmann Jan ml. 181 166 201 139 140 170 166,17
108. Šindler Roman 144 171 189 160 171 183 169,67
109. Macek Jan 161 163 172 178 155 157 164,33
110. Vítková Jaroslava 137 172 124 156 193 152 155,67
111. Vrábel Stanislav 161 181 160 135 179 164 163,33
112. Nejezchleba Stanislav 190 178 137 179 179 170 172,17
113. Hampl Martin 201 156 153 160 158 175 167,17
114. Kolář Jan ml. 160 167 151 174 179 165 166,00
115. Glezgo Štefan 157 151 150 173 195 169 165,83
116. Ďaďo Ján 210 170 156 147 188 152 170,50
117. Lipový Tomáš 136 164 151 194 172 156 162,17
118. Maléřová Pavlína 124 152 165 155 141 173 151,67
119. Kratochvíl Tomáš 159 120 179 158 178 187 163,50
120. Pospíšilová Veronika 168 138 155 176 121 147 150,83
121. Vítek Jozef st. 159 179 151 137 159 171 159,33
122. Bělecký Jiří 147 166 166 146 201 167 165,50
123. Bešík Josef st. 188 156 155 167 159 160 164,17
124. Galbavý Miroslav 120 150 172 194 137 165 156,33
125. Pilík Antonín 156 158 171 126 164 144 153,17
126. Sklenář Otta 157 140 166 146 167 152 154,67
127. Miklík Petr 168 129 144 137 174 153 150,83
128. Nedomlel Lukáš 152 139 136 134 143 153 142,83
129. Kubík Pavel 133 115 154 110 150 188 141,67
130. Kurka Zdeněk 162 138 147 135 128 136 141,00
131. Krajčovič Branislav 139 206 191 191 175 161 177,17
ReLanč Radek 136 167 245 203 234 199 197,33
ReFleischmann Jan st. 169 199 214 171 173 194 186,67
ReNosková Pavla 184 192 210 196 186 247 202,50
ReČermák Pavel 180 169 247 202 243 222 210,50
ReWehrberger Karel 183 190 214 201 202 149 189,83
ReSpodniak Michal 192 181 204 194 171 203 190,83
ReBeštová Kateřina 121 160 143 149 146 159 146,33
ReSkapenko Vitaliy 184 150 162 193 179 151 169,83
ReRežňák Michal 190 216 221 207 221 162 202,83
ReVopička Karel 278 226 226 189 215 207 223,50
ReSynek Aleš 170 167 138 185 164 178 167,00
ReHájek Jan 131 217 176 219 190 156 181,50
ReČech Jaromír 191 154 180 156 207 176 177,33
ReŽváček Petr 219 153 170 201 195 161 183,17
ReKulhánek Vratislav 178 153 190 215 181 172 181,50
RePořízka Vojtěch 167 194 185 162 202 258 194,67
ReSpodniak Michal 214 147 189 107 300 213 195,00
ReŠimánek Ladislav 258 191 212 213 132 186 198,67
RePrediger Jiří 180 224 198 211 237 192 207,00
ReBeštová Kateřina 191 179 165 159 193 209 182,67
RePrediger Jiří 195 215 215 156 173 223 196,17
ReKurzveil Jiří 158 161 187 159 197 233 182,50
ReKomínek Petr 178 151 188 143 154 145 159,83
ReTypolt Pavel 187 161 144 162 168 168 165,00
ReEgert Jiří 195 173 176 210 179 157 181,67
ReOpatrný Pavel 161 139 170 175 182 139 161,00
ReOpatrná Jana 168 150 166 165 191 144 164,00
RePrediger Jiří 279 199 135 212 233 197 209,17
ReEgert Jiří 188 193 182 128 207 147 174,17
ReBeštová Kateřina 169 180 168 156 220 217 185,00
ReKulhánek Vratislav 183 169 171 233 179 215 191,67
ReThordarson Asgeir 199 184 174 213 166 246 197,00
ReŠiroký Luděk 152 184 164 190 169 178 172,83
ReMužík Michal 203 153 181 184 182 213 186,00
ReHampl Martin 138 187 115 147 217 169 162,17
ReHanusíková Blanka 143 181 191 179 182 125 166,83
ReŠiroký Martin 190 168 199 170 240 203 195,00
ReMužík Jan 141 192 215 169 168 184 178,17
ReBrendl Jiří 202 237 197 191 207 236 211,67
RePospíšil Radek 182 159 203 224 185 225 196,33
RePospíšilová Daša 178 174 204 155 203 125 173,17
ReGalba Pavol 171 152 155 154 166 128 154,33
ReKoník Miroslav 179 222 221 169 197 156 190,67
ReBeštová Kateřina 213 168 173 183 221 152 185,00
ReŠťovíčková Dana 143 180 167 236 144 172 173,67
RePindurová Jana 156 158 171 126 164 144 153,17
ReKolář Jan st. 197 194 149 144 192 180 176,00
ReKolářová Hana 182 135 133 141 156 175 153,67

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS