Prague Bowling Cup

Datum konání: 3. září 2009 - 5. září 2009 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prague Bowling Cup
Články:
Prague Bowling Cup 2009 - 2010, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Nosek Antonín 205 203 191 205 188 234 193 225 213 215 182 234 238 209,69
2. Kutina Karel 140 268 207 188 200 234 279 201 225 198 202 175 201 209,08
3. Mlynář Ondřej 201 155 207 160 184 182 209 169 194 190 201 154 183,83
4. Žabka Zdeněk 185 157 198 185 177 206 238 189 169 152 180 168 183,67
5. Lébrová Jana 198 181 175 199 177 214 188 178 171 198 192 188,27
6. Široký Luděk 194 175 209 160 181 223 183 177 216 181 168 187,91
7. Kulhánek Vratislav 189 185 215 204 180 163 204 193 186 195 164 188,91
8. Matěj Zdeněk 155 211 223 202 188 191 187 232 224 234 148 199,55
9. Sudolský Michal 188 169 176 168 183 222 199 193 172 163 183,30
10. Vyšín Jan 176 229 209 202 239 234 222 186 172 176 204,50
11. Breindlová Anna 196 190 193 245 160 162 153 147 199 206 185,10
12. Beštová Kateřina 227 196 179 177 179 185 167 182 194 174 186,00
13. Lorenc Jaroslav 195 160 129 230 203 215 176 192 192 184 187,60
14. Kurka Zdeněk 201 158 233 183 180 226 168 167 182 195 189,30
15. Machnig Mike 162 166 214 157 232 268 174 150 215 184 192,20
16. Včeliš Michal 224 181 188 226 149 231 174 175 196 178 192,20
17. Mikeš Václav 204 196 183 179 230 150 194 170 167 148 182,10
18. Fleischmann Jan st. 205 197 217 156 195 222 168 145 226 177 190,80
19. Kreuzman Jiří 126 192 191 171 215 195 170 154 168 161 174,30
20. Hindrák Jiří 158 184 247 170 221 167 224 151 166 162 185,00
21. Synek Aleš 160 195 185 180 210 224 171 166 156 189 183,60
22. Podolský Jan 175 231 211 202 213 186 203 150 160 179 191,00
23. Nosková Pavla 164 197 199 147 162 213 122 173 166 135 167,80
24. Nosek Martin 186 194 202 180 160 206 149 158 125 168 172,80
25. Bešík Josef st. 180 159 222 236 187 224 201,33
26. Čepelák Josef 199 192 147 214 224 214 198,33
27. Sedláček Daniel 210 189 161 169 188 234 191,83
28. Pindurová Jana 176 212 154 179 147 188 176,00
29. Čermák Pavel 173 238 186 215 183 132 187,83
30. Brzeczek Tomasz 169 223 170 176 176 212 187,67
31. Stulík Jiří 158 154 189 154 208 213 179,33
32. Homola Lukáš 209 157 190 185 133 189 177,17
33. Kala Rostislav 196 211 163 170 204 178 187,00
34. Ivanciv Petr 168 158 153 192 214 215 183,33
35. Dvořáček Ladislav 191 176 158 198 181 164 178,00
36. Krňák Pavel 148 172 138 223 210 175 177,67
37. Slavíková Kateřina 164 136 199 164 180 151 165,67
38. Hanušová Dana 179 178 164 194 177 172 177,33
39. Homola Ladislav 184 157 144 211 177 189 177,00
40. Kubín Filip 174 215 191 182 158 189 184,83
41. Fedorowicz Jan 166 194 156 212 194 187 184,83
42. Mráček Petr 143 211 204 184 167 182 181,83
43. Orálek Martin 163 255 169 176 161 165 181,50
44. Stulíková Dagmar 201 168 157 133 191 185 172,50
45. Čižinský Jaroslav 180 198 202 191 177 136 180,67
46. Šimánek Ladislav 171 212 143 182 214 177 183,17
47. Hurych Lukáš 163 131 181 178 226 160 173,17
48. Hanusíková Blanka 191 134 140 190 203 191 174,83
49. Rehák Milan 173 144 190 150 195 194 174,33
50. Radáš Petr 166 201 180 163 169 155 172,33
51. Runštuk Richard ml. 173 171 135 189 184 182 172,33
52. Holub Vladislav st. 200 135 131 187 211 180 174,00
53. Otec Hanzlovská Petra 155 191 193 180 155 164 173,00
54. Mička Daniel 162 143 186 168 197 180 172,67
55. Čech Jaromír 210 165 157 176 163 193 177,33
56. Kreuzman Radek 145 192 192 141 190 161 170,17
57. Šťovíčková Dana 175 135 160 157 150 232 168,17
58. Lebeda Jan 184 156 193 177 182 139 171,83
59. Lorenc Jaroslav st. 150 169 174 203 183 181 176,67
60. Kučírek František 149 185 220 172 143 145 169,00
61. Síbrt Ivan 174 189 155 126 176 205 170,83
62. Pospíšil Radek 185 164 185 166 205 166 178,50
63. Rain David 147 164 183 207 213 153 177,83
64. Sova Kamil 205 163 171 191 153 165 174,67
65. Hampl Martin 162 170 171 163 178 174 169,67
66. Nosek Richard 190 177 198 149 162 171 174,50
67. Kolářová Hana 191 137 162 173 182 147 165,33
68. Šimůnek Viktor 181 153 141 204 157 207 173,83
69. Krepindl Tomáš 221 177 160 136 144 175 168,83
70. Lanč Radek 153 139 207 129 212 202 173,67
71. Spodniak Michal 208 162 138 159 194 179 173,33
72. Rathouský Tomáš 150 165 196 188 166 171 172,67
73. Egert Jiří 152 152 153 161 171 217 167,67
74. Kolář Jan ml. 168 187 168 157 158 165 167,17
75. Souček Roman 180 201 153 174 160 130 166,33
76. Kolář Jan st. 170 185 136 172 173 203 173,17
77. Franc Jaroslav 185 137 170 215 169 162 173,00
78. Růžek Jan 174 143 196 177 148 200 173,00
79. Bárta Karel st. 175 155 159 180 157 121 157,83
80. Vopička Karel 179 204 140 192 174 143 172,00
81. Váradi Jakub 147 158 171 200 175 181 172,00
82. Nováková Miluše 140 160 161 123 201 169 159,00
83. Zvěřina Michal 188 132 119 191 177 195 167,00
84. Krejčík Jan 149 144 139 172 192 202 166,33
85. Kubík Pavel 137 184 156 127 156 179 156,50
86. Langhammer Bernd 156 151 126 156 219 154 160,33
87. Soukup Libor 142 156 135 170 157 172 155,33
88. Guič Boris 142 172 159 155 156 146 155,00
89. Kožíšková Květoslava 129 136 134 176 167 140 147,00
90. Pádárová Ivana 140 133 130 150 176 144 145,50
91. Mach Libor 136 201 142 154 195 139 161,17
92. Komínek Petr 165 177 159 170 139 126 156,00
93. Talaš Vlastimír 158 152 187 108 156 158 153,17
94. Kopička Petr 131 147 162 178 121 182 153,50
95. Vacek Pavel 147 176 124 164 155 145 151,83
96. Vrážel Jiří st. 156 161 156 114 200 145 155,33
97. Ševčík Vlastimil 166 119 161 185 165 135 155,17
98. Fryšová Věra 122 146 121 143 155 172 143,17
99. Bora František 157 160 146 151 120 116 141,67
100. Húšťavová Jana 152 120 154 140 123 145 139,00
101. Horejš Václav 152 154 181 103 123 144 142,83
102. Fejtková Andrea 141 129 89 144 147 178 138,00
103. Rameš Bohuslav 111 138 129 127 173 156 139,00
104. Zahradník Radek 137 138 120 149 139 160 140,50
105. Dyršmíd Roman 143 163 143 162 157 120 148,00
106. Síbrtová Olga 175 118 130 163 119 105 135,00

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS