Prague Bowling Cup

Datum konání: 3. března 2011 - 5. března 2011 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
http://www.bowlingweb.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Prague Bowling Cup 2010-11
Články:
Prague Bowling Cup, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Novotný Evžen 225 234 248 247 193 192 214 264 226 227 253 228 267 232,15
2. Kutina Karel 211 203 160 265 264 245 278 214 276 185 228 232 218 229,15
3. Růžek Jan 192 220 254 258 246 246 194 196 246 276 224 205 229,75
4. Kala Rostislav 225 235 258 195 249 214 238 208 268 211 237 181 226,58
5. Včeliš Michal 248 225 217 218 214 258 208 239 279 204 247 232,45
6. Soukup Libor 188 215 234 184 235 213 256 197 225 257 210 219,45
7. Oliva Miroslav 255 246 248 232 286 224 186 266 278 218 204 240,27
8. Lorenc Jaroslav 188 228 226 289 266 236 246 247 228 267 198 238,09
9. Loučka Michal 234 258 208 216 225 214 265 208 187 241 225,60
10. Beštová Kateřina 217 268 224 189 256 202 243 200 223 211 223,30
11. Vyšín Jan 257 238 221 234 246 235 236 169 253 227 231,60
12. Vopička Karel 205 258 279 245 193 225 215 266 194 178 225,80
13. Klein David 235 222 234 227 226 235 211 203 205 205 220,30
14. Váchová Věra 189 185 193 231 183 227 196 191 162 234 199,10
15. Vrážel Jiří st. 192 242 257 225 214 232 210 194 225 180 217,10
16. Stulík Jiří 236 256 229 214 215 164 187 223 196 192 211,20
17. Ševčík Vlastimil 192 215 220 193 247 244 203 215 186 189 210,40
18. Nováková Miluše 226 166 210 202 237 223 160 202 202 192 202,00
19. Kurzveil Jiří 190 237 215 188 264 226 167 227 184 203 210,10
20. Bárta Karel st. 256 227 182 200 210 236 184 214 151 221 208,10
21. Dědič Dalibor 216 239 265 234 151 201 207 185 157 189 204,40
22. Spodniak Michal 279 234 215 179 234 224 181 162 188 214 211,00
23. Kolářová Hana 178 215 180 155 206 214 160 160 161 178 180,70
24. Szakos Oto 256 246 225 169 181 192 149 178 171 192 195,90
25. Sedláček Daniel 244 248 248 162 237 214 225,50
26. Kolář Jan st. 235 247 191 224 204 223 220,67
27. Čižinský Jaroslav 223 194 183 220 225 246 215,17
28. Vrána Roman 184 221 173 258 222 227 214,17
29. Brzák Vlastimil 223 224 236 203 184 212 213,67
30. Kopička Petr 192 191 235 210 199 266 215,50
31. Štěpánek Martin 174 208 212 245 190 222 208,50
32. Čermák Pavel 205 214 214 247 224 205 218,17
33. Víšek Petr 216 193 276 240 162 189 212,67
34. Mráček Petr 199 247 194 201 202 227 211,67
35. Fleischmann Jan st. 199 184 238 237 207 234 216,50
36. Semerák Stanislav 221 237 201 170 200 220 208,17
37. Verbič Miroslav 227 179 243 193 186 194 203,67
38. Wasserrab Oldřich 180 226 192 195 257 193 207,17
39. Polívka Dalibor 221 246 182 190 213 191 207,17
40. Široký Martin 164 236 236 189 211 235 211,83
41. Žabka Zdeněk 236 223 156 228 213 203 209,83
42. Havel Petr ml. 227 187 208 203 216 216 209,50
43. Turyna Jiří 204 225 216 227 189 216 212,83
44. Homola Lukáš 193 225 191 183 218 234 207,33
45. Kulhánek Vratislav 194 268 236 211 148 195 208,67
46. Janovský Michal 183 198 180 204 193 191 191,50
47. Hanušová Dana 246 202 207 181 180 201 202,83
48. Lébrová Jana 182 211 199 213 185 226 202,67
49. Drábek Aleš 214 219 184 229 224 161 205,17
50. Skalický Pavel 210 193 210 209 234 203 209,83
51. Hurych Lukáš 241 175 183 239 179 220 206,17
52. Nosek Richard 174 187 192 234 232 205 204,00
53. Fleischmann Jan ml. 162 245 209 203 192 182 198,83
54. Pádárová Ivana 233 221 211 203 158 148 195,67
55. Čenkovic Stanislav 182 201 173 256 156 216 197,33
56. Brzica Rostislav 184 248 207 205 171 195 201,67
57. Bešík Josef st. 244 176 161 172 233 193 196,50
58. Krepindl Tomáš 172 199 215 170 256 195 201,17
59. Váradi Jakub 213 154 201 227 216 224 205,83
60. Runštuk Richard ml. 162 221 240 192 186 204 200,83
61. Karásek Petr 197 202 234 167 174 201 195,83
62. Havránek Jan 232 151 204 196 184 204 195,17
63. Synek Aleš 160 173 236 184 243 204 200,00
64. Olarescu Jana 236 177 204 182 166 187 192,00
65. Kučírek František 238 174 159 216 196 180 193,83
66. Sova Petr 203 157 172 205 245 181 193,83
67. Sovová Milada 133 149 235 167 195 222 183,50
68. Soukup Richard 225 159 209 196 233 179 200,17
69. Šperlová Lenka 195 205 216 180 167 179 190,33
70. Lanč Radek 234 190 186 174 174 236 199,00
71. Homola Ladislav 196 226 192 201 201 163 196,50
72. Čiperová Michaela 182 223 194 174 181 198 192,00
73. Široký Luděk 180 215 193 212 185 183 194,67
74. Vlčková Pavlína 212 205 178 151 153 171 178,33
75. Novotná Soňa 174 145 188 189 171 201 178,00
76. Šlechtický Michael 176 185 173 191 199 200 187,33
77. Čermáková Petra 183 202 182 183 189 194 188,83
78. Turina Jaroslav 191 178 173 212 156 239 191,50
79. Hanusíková Blanka 201 171 169 225 180 182 188,00
80. Heligr Ondřej 184 224 180 156 160 221 187,50
81. Mach Libor 201 234 158 182 182 184 190,17
82. Schön Viktor st. 160 184 180 206 183 186 183,17
83. Pindurová Jana 186 167 200 165 178 197 182,17
84. Šimánek Ladislav 213 163 193 181 212 179 190,17
85. Běhal Jaroslav 177 207 180 211 144 168 181,17
86. Řezník Filip 173 197 196 180 164 185 182,50
87. Kratochvílová Ivana 153 182 190 169 169 172 172,50
88. Mička Daniel 180 170 182 194 215 193 189,00
89. Guič Boris 149 151 159 222 180 225 181,00
90. Kreuzman Radek 170 171 157 170 223 186 179,50
91. Stulíková Dagmar 200 155 160 176 166 208 177,50
92. Rain David 165 215 193 179 170 194 186,00
93. Koppová Martina 142 191 130 143 213 193 168,67
94. Vlasáková Gabriela 170 120 155 194 195 178 168,67
95. Černá Pavla 192 154 172 124 172 197 168,50
96. Kurz Ivan 174 171 180 211 166 198 183,33
97. Dohnálek Stanislav 179 181 182 173 171 183 178,17
98. Fencl Boris st. 172 203 163 133 210 198 179,83
99. Florík Petr 199 197 179 169 168 166 179,67
100. Jarmilovová Zdeňka 142 139 155 184 180 201 166,83
101. Bělecký Jiří 165 152 168 184 190 182 173,50
102. Bergman Václav 170 193 176 127 204 147 169,50
103. Kožíšková Květoslava 154 168 165 202 171 174 172,33
104. Babka Jan 145 180 191 168 182 177 173,83
105. Breindlová Anna 175 160 155 213 168 158 171,50
106. Pivko Jan 190 192 169 146 140 172 168,17
107. Kratzertová Ludmila 123 148 139 155 182 226 162,17
108. Slavíková Kateřina 155 168 190 146 162 191 168,67
109. Schönová Jana 167 145 191 145 192 161 166,83
110. Rameš Bohuslav 113 156 214 193 157 144 162,83
111. Borovec Jiří 181 157 171 181 167 138 165,83
112. Pádár Karel 165 128 199 192 159 151 165,67
113. Heligr Petr 158 180 153 191 170 182 172,33
114. Korynta Jan 169 172 145 133 181 191 165,17
115. Havlíček Zdeněk st. 154 178 138 180 150 191 165,17
116. Větrovská Jaroslava 137 130 237 137 136 156 155,50
117. Janovská Jana 167 158 170 149 179 156 163,17
118. Seidl Jiří 147 159 168 153 138 146 151,83
119. Větrovský Jaromír 159 168 152 140 160 193 162,00
120. Holub Vladislav st. 143 199 116 184 160 126 154,67
121. Soukupová Monika 131 155 125 155 169 166 150,17
ReLanč Radek 200 181 134 226 226 211 196,33
ReKulhánek Vratislav 166 186 205 213 181 184 189,17
ReHavel Petr ml. 218 194 202 201 224 172 201,83
ReKopička Petr 192 234 224 188 226 181 207,50
ReBreindlová Anna 116 166 166 177 185 157 161,17
ReVopička Karel 173 201 194 215 221 169 195,50
ReBrzák Vlastimil 168 214 206 147 193 156 180,67
ReBeštová Kateřina 150 203 191 245 255 186 205,00
ReČermák Pavel 222 189 223 234 217 215 216,67
ReŘezník Filip 173 234 124 203 152 138 170,67
ReVlčková Pavlína 191 157 188 178 158 180 175,33
ReČižinský Jaroslav 199 168 246 268 187 192 210,00
ReBárta Karel st. 252 246 186 191 168 234 212,83
ReDrábek Aleš 195 193 219 178 218 174 196,17
ReJanovský Michal 204 180 190 140 176 142 172,00
ReBabka Jan 152 191 163 171 115 169 160,17
ReFleischmann Jan st. 212 204 206 190 215 211 206,33
ReŽabka Zdeněk 183 203 179 206 186 223 196,67
ReGuič Boris 138 161 123 119 148 177 144,33
ReSynek Aleš 180 190 206 164 182 160 180,33
ReČiperová Michaela 155 183 194 161 203 200 182,67
ReVyšín Jan 235 203 227 169 212 217 210,50
ReBrzák Vlastimil 189 177 202 222 236 194 203,33
ReŽabka Zdeněk 216 237 235 218 146 192 207,33
ReNováková Miluše 224 224 149 157 192 212 193,00
ReBárta Karel st. 186 218 224 225 205 222 213,33
ReDrábek Aleš 170 213 235 197 171 195 196,83
ReWasserrab Oldřich 174 164 183 145 195 256 186,17
ReČermáková Petra 139 179 146 181 170 159 162,33
ReNovotný Evžen 177 190 224 213 231 199 205,67
ReNovotná Soňa 160 169 202 130 153 168 163,67
ReKolářová Hana 150 173 180 168 139 193 167,17
ReKolář Jan st. 244 212 183 192 210 229 211,67
ReNosek Richard 200 200 191 182 222 206 200,17
ReŽabka Zdeněk 244 193 185 157 225 162 194,33
ReŠtěpánek Martin 162 246 215 201 202 222 208,00
ReVyšín Jan 205 245 216 204 190 206 211,00
ReFlorík Petr 159 171 161 145 170 169 162,50
ReOliva Miroslav 224 246 201 226 187 215 216,50
ReKarásek Petr 173 151 214 173 172 150 172,17
ReSzakos Oto 233 173 241 151 167 210 195,83
ReVerbič Miroslav 178 196 201 202 168 204 191,50
ReKučírek František 151 148 158 135 181 175 158,00
ReKulhánek Vratislav 175 188 191 219 214 166 192,17
ReKlein David 164 151 180 225 242 190 192,00
ReHanusíková Blanka 175 188 194 158 219 194 188,00
ReStulík Jiří 190 199 192 238 178 223 203,33
ReStulíková Dagmar 174 180 165 147 157 181 167,33
ReLébrová Jana 192 195 170 213 213 212 199,17
ReČiperová Michaela 116 225 189 232 182 190 189,00
ReLoučka Michal 157 195 197 197 202 219 194,50
ReKratochvílová Ivana 168 155 154 169 161 146 158,83
ReTurina Jaroslav 166 185 201 171 225 181 188,17
ReKulhánek Vratislav 204 193 174 216 212 180 196,50
ReFencl Boris st. 191 191 144 201 176 165 178,00
RePindurová Jana 194 192 185 165 171 136 173,83
ReKala Rostislav 171 225 181 202 204 157 190,00
ReŠiroký Martin 177 255 180 179 159 279 204,83
ReVyšín Jan 244 247 179 208 246 172 216,00
ReŠevčík Vlastimil 203 247 208 236 172 212 213,00
ReSpodniak Michal 205 165 226 197 193 204 198,33
ReHomola Lukáš 189 164 217 156 200 204 188,33

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS