Prestige

Datum konání: 21. ledna 2007 Místo: Bowland

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prestige 07
Články:
Prestige 1. turnaj - konečné výsledky

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Marešová Jana 210 190 208 226 212 183 216 177 202,75
2. Spáčil Jan st. 210 243 198 223 216 193 202 167 206,50
3. Kunert Roman 235 209 164 198 204 248 224 169 206,38
4. Hanušová Dana 258 201 180 186 191 173 193 200 197,75
5. Vinklárek Pavel 192 165 189 214 243 213 199 205 202,50
6. Otec Hanzlovská Petra 224 201 202 211 202 161 139 216 194,50
7. Podolský Jan 184 160 203 210 235 236 170 212 201,25
8. Šefl Martin 175 189 246 194 198 213 208 167 198,75
9. Hindrák Jiří 245 255 175 180 198 184 192 160 198,63
10. Sudolský Michal 174 197 180 211 198 222 202 202 198,25
11. Brzica Rostislav 187 197 158 215 243 180 213 181 196,75
12. Rec Michal 209 204 219 209 175 211 184 155 195,75
13. Gurovič Jaroslav 175 197 199 187 226 177 192 206 194,88
14. Váradi Petr 163 223 141 241 220 201 148 195 191,50
15. Morávková Helena 203 202 190 169 160 191 185 168 183,50
16. Matěj Zdeněk 206 197 211 217 161 190 179 168 191,13
17. Deáková Eva 168 224 171 160 213 156 146 225 182,88
18. Beštová Kateřina 161 184 193 179 220 208 153 158 182,00
19. Deák Bohumil 203 222 188 190 178 188 174 165 188,50
20. Koráb Jan 157 180 154 225 182 192 181 236 188,38
21. Sádlík Vojtěch ml. 167 181 125 184 196 246 258 145 187,75
22. Lipš Martin 170 190 196 209 142 196 216 174 186,63
23. Hudcová Monika 217 168 160 215 159 175 178 144 177,00
24. Lébrová Jana 172 212 169 190 210 140 140 180 176,63
25. Rosenberger Jakub 196 164 164 204 134 202 167 245 184,50
26. Vondráček Adam 173 199 142 191 200 177 235 157 184,25
27. Harbáček Petr 210 134 170 227 198 196 152 178 183,13
28. Hladík Karel 209 197 158 189 161 202 167 182 183,13
29. Bilík Petr 169 216 147 194 213 192 150 182 182,88
30. Rosenberger Vojtěch 178 207 195 172 183 167 187 171 182,50
31. Pindurová Jana 137 198 156 223 145 146 220 168 174,13
32. Mašatová Věra 137 180 189 170 192 169 147 202 173,25
33. Bílek Tomáš 170 153 222 212 174 170 170 176 180,88
34. Barvínek Aleš 156 187 183 152 200 170 195 201 180,50
35. Nosková Pavla 168 147 143 154 236 153 196 183 172,50
36. Indráková Zuzana 152 165 212 190 166 178 152 164 172,38
37. Veselý Milan 190 142 189 162 208 231 157 163 180,25
38. Spáčilová Soňa 219 183 168 129 166 158 182 167 171,50
39. Vokrojová Marie 170 181 144 179 171 182 177 168 171,50
40. Vopička Karel 200 134 178 157 190 193 195 187 179,25
41. Bittersmann Milan 190 161 147 201 180 152 172 231 179,25
42. Kutina Karel 222 232 189 153 178 191 128 140 179,13
43. Juřena Jan 186 181 174 173 148 185 190 191 178,50
44. Nosek Antonín 168 189 206 172 165 150 165 211 178,25
45. Šenkapoul Petr 169 187 176 214 180 170 145 181 177,75
46. Hubáček Aleš 169 192 165 185 172 157 172 207 177,38
47. Gomola Petr 165 204 192 202 163 191 101 200 177,25
48. Uhlíř Jiří st. 183 178 186 166 163 172 178 188 176,75
49. Kurzveil Jiří 150 149 154 237 202 201 146 168 175,88
50. Vrána Roman 164 132 161 219 216 183 190 139 175,50
51. Krejčí Jarmila st. 155 175 141 211 153 201 162 140 167,25
52. Hanzlová Kamila 142 170 201 170 197 170 131 148 166,13
53. Hruška Pavel 173 143 165 167 167 169 222 183 173,63
54. Hnilica František 170 205 156 143 153 194 189 166 172,00
55. Raška Luděk 173 174 202 170 178 165 145 166 171,63
56. Franc Jaroslav 156 189 157 160 157 167 198 179 170,38
57. Flídr Robert 118 178 185 183 173 192 145 180 169,25
58. Vrána Petr 200 164 182 154 202 146 160 143 168,88
59. Morávek Richard 172 157 157 205 188 142 156 172 168,63
60. Vokroj Ladislav 130 183 171 179 203 149 163 157 166,88
61. Váradi Jakub 172 128 163 148 174 164 203 175 165,88
62. Zvěřina Michal 170 160 145 167 164 160 160 170 162,00
63. Čepelák Jan 136 178 154 175 194 162 138 156 161,63
64. Strnadová Kristýna 142 136 160 168 153 162 144 164 153,63
65. Talpa Marek 142 166 128 150 180 176 173 135 156,25
66. Štýbnarová Svatava 179 124 117 156 126 160 143 131 142,00
67. Morávková Vendula 135 120 112 170 121 113 148 163 135,25
68. Vrábel Stanislav 157 133 153 135 148 101 160 129 139,50
69. Výrava Lukáš 121 121 151 98 145 158 161 160 139,38
70. Foťko Matěj 181 168 135 167 162,75

Krátké zprávy

22.07.2021 v 21:52

Zveřejněny mazací modely pro nadstavbovou část Extraligy

15.07.2021 v 16:19

Zveřejněny víkendové mazací modely na MČR seniorů a Finále Juniorské ligy

06.07.2021 v 11:28

Otevřena obsazovačka na MČR jednotlivců 2021.

02.07.2021 v 09:18

Mazání na 6. turnaj Prestige tour zveřejněno.

23.06.2021 v 12:05

Zveřejněna obsazovačka na MČR seniorů 2021.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

1. Místo na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige Tour 2020/21

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad

Nejlepší žena na 6. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura