Prosecká Iron Desítka

Datum konání: 3. března 2024 Místo: Xbowling Prosek Duo

Informace k turnaje

Kontakt:
Babka Jan
Telefon:
603 893 155
Email:
slavoj.revnice@seznam.cz
Web:
https://www.iron-special.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prosecká Iron Desítka
Články:
Prosecká Iron Desítka, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Janočková Krystyna 175 181 153 169 192 192 203 180,71 28
2. Vlček Josef 166 161 145 142 150 151 181 221 164,63 27
3. Matějka Antonín 213 220 167 185 164 189 172 187,14 26
4. Colon Josef 179 158 155 170 226 192 170 178,57 25
5. Palas Martin 199 167 161 188 180 165 203 180,43 24
6. Krupinský Jaroslav 148 179 179 186 178 160 206 176,57 23
7. Vojáček Lukáš 194 161 165 192 171 163 195 177,29 22
8. Rain David 143 180 225 166 214 174 180 183,14 21
9. Jarovský Albert 208 190 211 207 173 177 156 188,86 20
10. Blažková Lenka 157 167 127 183 151 168 170 160,43 19
11. Marek Jakub 119 122 145 187 198 168 185 178 162,75 18
12. Jirků Ladislav 170 222 167 168 167 165 168 175,29 17
13. Baborovský Vladimír 147 174 154 155 193 156 157 162,29 16
14. Jirsa Miloš 157 156 146 191 138 147 146 154,43 15
15. Botor Jaroslav 148 172 254 155 158 153 117 165,29 14
16. Makovec Jaromír 209 168 140 135 141 148 168 127 154,50 13
17. Kváča Václav 190 186 160 206 182 184,80 12
18. Novák Jakub 206 164 147 126 174 144 160,17 11
19. Rozporka Radek 145 147 133 142 148 133 141,33 10
20. Podzemský Marek 135 142 138 140 130 125 135,00 9
21. Lacko Lukáš 178 157 183 120 150 116 150,67 8
22. Hladík Josef 129 147 154 169 149 114 143,67 7
23. Brázda Bohumil 167 138 191 138 145 155,80 6
24. Samek Karel 143 134 116 138 177 141,60 5
25. Málková Lenka 179 158 132 127 131 145,40 4
26. Egert Lukáš 146 106 140 127 124 128,60 3
27. Moláčková Emilie 88 140 152 82 110 114,40 2
28. Benda Jan 132 127 94 114 139 121,20 1

Krátké zprávy

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/