Sprinter Cup

Datum konání: 15. června 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
není součástí žádné série
Články:
Sprinter Cup, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Rác Václav 225 181 233 233 174 209,20 53
2. Bočan Josef 186 183 246 227 153 199,00 52
3. Horáček Petr 237 195 205 201 193 206,20 51
4. Colon Josef 199 204 167 245 130 189,00 50
5. Kolář Jan st. 223 211 201 190 184 201,80 49
6. Bail Šimon 175 173 226 226 172 194,40 48
7. Nejezchleba Stanislav 192 200 195 189 172 189,60 47
8. Kolářová Hana 189 225 150 159 143 173,20 46
9. Malec Jaromír st. 203 201 202 187 162 191,00 45
10. Jarovský Albert 183 192 211 204 162 190,40 44
11. Liebichová Fantová Ingrid 168 170 191 190 156 175,00 43
12. Sopková Irena 170 159 185 188 134 167,20 42
13. Kober Ivan 174 197 170 164 150 171,00 41
14. Marešová Jana 162 173 205 193 149 176,40 40
15. Vlček Josef 149 185 182 181 129 165,20 39
16. Kouba Václav 176 162 187 179 142 169,20 38
17. Janočková Krystyna 167 181 189 159 149 169,00 37
18. Straková Irena 164 192 183 203 128 174,00 36
19. Málková Lenka 158 188 162 186 130 164,80 35
20. Kvasnička Ondřej 221 163 173 187 135 175,80 34
21. Suchánková Miloslava 219 186 156 124 95 156,00 33
22. Havlíček Zdeněk st. 198 165 162 173 148 169,20 32
23. Mojka David 154 197 191 199 153 178,80 31
24. Hřebík Lumír 176 187 154 163 128 161,60 30
25. Švec Ladislav 166 236 188 167 138 179,00 29
26. Matějka Antonín 158 177 180 226 135 175,20 28
27. Vacík Matěj 174 193 168 219 166 184,00 27
28. Vrzal David 202 170 143 162 102 155,80 26
29. Ondráček Bohuslav 188 170 193 174 156 176,20 25
30. Schön Viktor st. 165 179 156 157 118 155,00 24
31. Marek Jakub 130 171 173 192 108 154,80 23
32. Kvasnička Pavel 174 200 148 178 161 172,20 22
33. Jiránek Filip 158 177 173 170 130 161,60 21
34. Matoušková Hana 171 165 157 148 146 157,40 20
35. Korecký Michal 136 186 147 171 130 154,00 19
36. Malcová Gabriela 150 173 180 137 137 155,40 18
37. Leiske Petr 203 166 152 134 127 156,40 17
38. Korynta Jan 166 166 132 167 124 151,00 16
39. Rácová Julie 183 146 144 147 119 147,80 15
40. Schönová Jana 158 159 171 131 127 149,20 14
41. Bočanová Ivana 144 164 174 133 122 147,40 13
42. Štafa Pavel 159 182 151 158 140 158,00 12
43. Javůrek Pavel 151 178 145 153 145 154,40 11
44. Soukupová Dana 157 135 145 169 131 147,40 10
45. Marval Jiří 132 171 172 144 125 148,80 9
46. Mareš Jiří 150 170 126 157 100 140,60 8
47. Šarišský Jakub 155 150 195 163 144 161,40 7
48. Gürtler Tomáš 187 162 144 166 128 157,40 6
49. Kvasničková Zuzana 157 134 139 151 123 140,80 5
50. Valo Karel 149 166 134 127 124 140,00 4
51. Běhal Jaroslav 134 133 154 153 130 140,80 3
52. Slavíková Kateřina 135 136 162 145 125 140,60 2
53. Květenský Vítězslav 150 151 132 120 116 133,80 1

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/