Žižkovská Xbowling devítka

Datum konání: 12. února 2019 Místo: Xbowling Žižkov

Informace k turnaje

Kontakt:
Dvořáček David
Telefon:
776 032 320
Email:
david.dvoracek@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Xbowling devítka Žižkov
Články:
Žižkovská Xbowling devítka, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Gurgul Lukáš 232 300 207 249 278 253,20 43
2. Ondrejec Petr 196 297 221 274 253 298 212 250,14 42
3. Colon Josef 218 253 152 245 300 257 248 239,00 41
4. Rain David 233 298 246 209 277 252,60 40
5. Švec Ladislav 184 260 243 215 239 228,20 39
6. Kober Ivan 183 300 258 277 183 176 275 236,00 38
7. Kouba Václav 193 254 300 186 263 239,20 37
8. Russ Martin 259 225 278 266 266 234 202 247,14 36
9. Karbusický Zbyněk 197 225 139 211 220 193 243 204,00 35
10. Javůrek Pavel 286 221 212 253 222 210 222 232,29 34
11. Ozimý Stanislav 192 188 221 246 228 190 240 215,00 33
12. Roth Jan 159 231 227 240 227 205 222 215,86 32
13. Brázda Bohumil 241 175 165 214 263 230 187 210,71 31
14. Převorová Monika 221 199 287 209 236 185 220 222,43 30
15. Matějka Antonín 233 241 176 223 236 191 213 216,14 29
16. Kaňka Jan 223 265 231 224 250 244 154 227,29 28
17. Makovec Jaromír 256 215 221 266 196 192 171 216,71 27
18. Sáček Zdeněk 229 237 264 256 178 143 149 208,00 26
19. Petr Vrba 213 226 232 204 220 219,00 25
20. Ivanciv Petr 252 230 277 246 165 234,00 24
21. Dvořáček David 178 251 287 198 211 225,00 23
22. Květenský Vítězslav 211 222 233 209 187 212,40 22
23. Kofroň David 134 251 199 198 187 193,80 21
24. Kotjužanský Jiří 184 242 164 198 180 193,60 20
25. Janeček Václav 199 227 159 217 156 191,60 19
26. Suchánková Miloslava 238 177 242 206 158 204,20 18
27. Uhlířová Hana 176 205 179 124 187 174,20 17
28. Drábek Aleš 243 275 213 243,67 16
29. Merva Vladimír 175 278 161 204,67 15
30. Fink Zdeněk 222 175 198 198,33 14
31. Nečas František 218 223 188 209,67 13
32. Sojka Petr 223 169 182 191,33 12
33. Beneš Michal 168 203 203 191,33 11
34. Kaprálek Petr 204 178 152 178,00 10
35. Mervová Jarmila 159 195 185 179,67 9
36. Lacina Jaroslav 135 205 179 173,00 8
37. Jakubík Tomáš 155 267 143 188,33 7
38. Navrátil Marek 164 200 219 194,33 6
39. Volek Pavel 187 190 168 181,67 5
40. Engelman Stanislav 142 212 175 176,33 4
41. Kamenská Marie 139 204 208 183,67 3
42. Macháčová Vendula 205 145 162 170,67 2
43. Vodička Jiří 155 101 124 126,67 1

Krátké zprávy

16.03.2019 v 13:42

Otevřena OBSAZOVAČKA na 9. turnaj Prestige.

25.02.2019 v 11:43

Obsazovačky na všechna Mistrovství regionů 2019 jsou již otevřeny, najdete je zde v horním menu OBSAZOVAČKY.

Galerie

Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - únor
Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - únor
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - únor
Sýkorová Andrea
bez klubové příslušnosti
Sýkorová Andrea

Sýkorová Andrea

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - únor
Prokop Zdeněk
bez klubové příslušnosti
Prokop Zdeněk

Prokop Zdeněk

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor